Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Csak le kéne szokni az alkoholról. Sajna Gibson mára egy baromira lecsúszott pali lett.

Legfeljebb Van Damme után lesz még egy harmatgyengére züllött főgonoszunk. Vagy mégse. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak le kéne szokni az alkoholról. Sajna Gibson mára egy baromira lecsúszott pali lett.

Attól még lehet jó színész. Charlie Sheen is totál le volt csúszva már évek óta mégis jó volt a Két pasiban. :) Na jó persze ott nem kell magasra tenni a mércét, de nem látszott rajta semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól még lehet jó színész. Charlie Sheen is totál le volt csúszva már évek óta mégis jó volt a Két pasiban. :) Na jó persze ott nem kell magasra tenni a mércét, de nem látszott rajta semmi.

 

 

Teljesen mindegy milyen színész. Ha a magánélete egy csődtömeg számomra hiteltelen. Tom Cruise-t is azért nem bírom elviselni mert szcientológus.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen mindegy milyen színész. Ha a magánélete egy csődtömeg számomra hiteltelen. Tom Cruise-t is azért nem bírom elviselni mert szcientológus.

Aham szóval mikor Schwarziról kiderült hogy megcsalta a gyönyörű feleségét egy nem éppen szép bejárónővel, akkor gondolom onnantól ő is hiteltelenné vált. Ezt a marhaságot, akkor ne olvass bulvárt. Én is utálom amit TC tett szegény Katie-vel, de ez nem befolyásolja hogy szerintem jó színész és jó filmeket csinál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem egy másik bőrfejű genyóra emlékeztet. :D

 

conspiracytheorystewart.jpg

Jááááj. :D Azért Ford keményebb. :D

 

Úgy néz ki, hogy Mel Gibson lesz a főgonosz az THE EXPENDABLES 3-ban!

:lol: :lol:

 

Liam Neeson ma lett 61 éves. :clap:

Qui-Gon elég jól tartja magát ahhoz képest, hogy mióta halott. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Robert Downey Jr. is padlón volt, drogozott és alkoholista volt, alig kapott normális filmszerepet a 2000-es évek elején.

És kapott egy második esélyt az élettől.

Gibsontól ezt miért vegyük el? :(

Gibsontól szerintem se vegyük el, de Tom Cruise merőben más tészta... ráadásul színészként sem nagy szám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért kérdeztem :) +McAvoy is ott volt. Hogy őszinte legyek, hirtelen nem esett le, mit keres pont ez a három színész ott, de aztán leesett, hogy ez lehet az oka. Egyébként nem tudtam, hogy forog a következő film, csak találgattam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aham szóval mikor Schwarziról kiderült hogy megcsalta a gyönyörű feleségét egy nem éppen szép bejárónővel, akkor gondolom onnantól ő is hiteltelenné vált. Ezt a marhaságot, akkor ne olvass bulvárt. Én is utálom amit TC tett szegény Katie-vel, de ez nem befolyásolja hogy szerintem jó színész és jó filmeket csinál.

 

Ez nem bulvár téma. Önekik példás családi életet KELL élniük. Nincs félrenyomás félrecsók semmi csak a család. Nincs berúgás, kokózás stb. Ezek vonatkoznak politikusokra színészekre. Ők példaképek nem az állati ösztönüket kéne kiélniük, hanem visszafogniuk. Azaz ha rájön a nemi végy akkor azt mondani hogy nem mert feleségem/férjem van. Mert ezután ha játszik példás családapát totál hiteltelen.

Stohl sem játszhat ilyet hisz totál alkoholista. Hiteltelen lesz a szerepben.

Legalább van már az iskolákban erkölcstan, hátha a következő generáció nem az önző állati ösztöneit fogja kiélni hanem tudja hol a helye.

Mert minket az állattól az különböztet meg hogy tudunk uralkodni a vágyainkon. Nem kell kiélni. Ennyire egyszerű..

Gibson is otthagyja a 7 gyerekét meg a feleségét aki mellette állt a nyolcvanas években mikor totál alkesz volt egy ruszki csaj miatt akit aztán agyba főbe ver?Milyen ember az ilyen? Én sosem adnék neki többé szerepet sehol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem bulvár téma. Önekik példás családi életet KELL élniük. Nincs félrenyomás félrecsók semmi csak a család. Nincs berúgás, kokózás stb. Ezek vonatkoznak politikusokra színészekre. Ők példaképek nem az állati ösztönüket kéne kiélniük, hanem visszafogniuk. Azaz ha rájön a nemi végy akkor azt mondani hogy nem mert feleségem/férjem van. Mert ezután ha játszik példás családapát totál hiteltelen.

Stohl sem játszhat ilyet hisz totál alkoholista. Hiteltelen lesz a szerepben.

Legalább van már az iskolákban erkölcstan, hátha a következő generáció nem az önző állati ösztöneit fogja kiélni hanem tudja hol a helye.

Mert minket az állattól az különböztet meg hogy tudunk uralkodni a vágyainkon. Nem kell kiélni. Ennyire egyszerű..

Gibson is otthagyja a 7 gyerekét meg a feleségét aki mellette állt a nyolcvanas években mikor totál alkesz volt egy ruszki csaj miatt akit aztán agyba főbe ver?Milyen ember az ilyen? Én sosem adnék neki többé szerepet sehol.

Hát én ezt még mindig marhaságnak tartom. Szóval az mutatja meg hogy jó színész e valaki, hogy tudsz e a bulvárból arról hogy milyen a magánélete? na ne már. Ha Schwarzi, Gibson, Sheen kiváló színészek, és imádod a filmjeiket, DE csak addig amíg ki nem derül hogy a magánéletük romokban áll, isznak drogoznak és újranézed a filmet és máris észreveszed hogy máris elég hiteltelen? Nem hinném.

És miért kellene nekik példaképeknek lenniük? Ők is emberek. Az emberek pedig állatok. Nekik kell lenni a minthapéldánynak csak azért mert mindenki ezt várja el?

Na mind1 ez már más téma, de még mindig tartom hogy nem az határozza meg hogy valaki jó színész e hogy mi van otthon. Ezt már elég sok színész bizonyította filmeken.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részemről annyit, hogy magasról teszek a szinészek magánéletére. Mel Gibsonnak egyébként pont tavaly volt egy baromi jó filmje: Get the Gringo. Igazából most sokkal jobb szinész mint évekkel ezelőtt amikor még elvileg minden rendben volt vele.

Aztán Frenkie innentől Schwarzenegger filmeket se nagyon nézz, pont ahogy kudar irta. Az ürge nem csak hogy úgy cserélgette a nőket mint más a zokniját, de kiderült, hogy miközben házas volt a házvezetőnek is csinált gyereket. Szóval elég üres pózerkedés szerintem itt Gibsont bannolni közben élvezni az új Schwarzi filmeket. Abból az derül ki hogy te is csak addig vagy hű az elveidhez amig az kényelmes. Ha egy film már igazán érdekel te is teszel rá hogy mit csinál a főszereplő a magánéletében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Last Stand

 

Az első gondolatom hogy ez a film miért bukott meg? Iszonyú jó akciómozi a műfaj minden kellékeivel és nagyon jól összerakva. Schwarzi hatalmas, vannak visszatekintések is, igazi nyolcvanas évekbeli feeling. Egy háborúban nem fogy annyi lőszer mint itt. :D kudar, neked kötelező.

 

10/10

De mindez után hogy lett ez a film 10/10? Schwarzi nagyon messze áll attól a tisztes karaktertől, akit itt megformál, amire erőteljesen rávilágított a magánélete. A többiről és többiekről nem is beszélve. Willis, Stallone és a többiek, szerintem elég nehéz lenne olyan színészt találni, akinek múltjában vagy jelenében nem lenne valami csúnya, megvetendő, erkölcstelen dolog. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emmerich "Mindentlegyalulok" Rolandék után húzhatnák is már a sorszámot a Miszter Prezident életére pályázó terroristás filmekhez kedvet érző filmesek. :D

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mindez után hogy lett ez a film 10/10? Schwarzi nagyon messze áll attól a tisztes karaktertől, akit itt megformál, amire erőteljesen rávilágított a magánélete. A többiről és többiekről nem is beszélve. Willis, Stallone és a többiek, szerintem elég nehéz lenne olyan színészt találni, akinek múltjában vagy jelenében nem lenne valami csúnya, megvetendő, erkölcstelen dolog. :hmm:

 

Schwarzinál elnézem. Ő jófej. Gibson durvábbakat tett. Stallonénak és Willisnek sosem volt még botránya, se Stathamnak. Lehet így is. De mindegy úgysem győzzük meg egymást. Az igaz hogy nem mindenkinél érdekel a dololg, és vannak "egyenlőbbek".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem ezt a videót, és egyből visszarepültem vagy 13-15 évet, amint gyerekként a Need for Speed 2 és folytatásait nyüstöltem (Hot Pursuit volt a legjobb!!!)

Nosztalgia elkapott :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Schwarzinál elnézem. Ő jófej. Gibson durvábbakat tett. Stallonénak és Willisnek sosem volt még botránya, se Stathamnak. Lehet így is. De mindegy úgysem győzzük meg egymást. Az igaz hogy nem mindenkinél érdekel a dololg, és vannak "egyenlőbbek".

Aha, szóval ennyi az erkölcsi norma, ha valaki jó fej, akkor csinálhat gyereket a házinéninek, miközben ott a neje, a többi gyereke. Hát érdekes felfogás.

Stallone-nak bizony bőven voltak botrányai fiatal korában (csak hát ugye azok akkoriban hozzánk valami cocializmus miatt nem nagyon jutottak el :)), Statham pedig London egyik közismert szélhámosa volt színészi karrierje előtt, lopott ékszereket és hamis illatszereket seftelt, még börtönben is ült. Azért ha ők az "egyenlőbbek", az eléggé gáz. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wolvi: Ez volt az első ami igazán tetszett, bár benne volt szinte az egész sztori, de így legalább már érthetőbb és tetszik. várós.

Hobbit: Hát az a sárkány iszonyúan néz ki a végén, viszont az összes többi nagyon szép, színes és izgi is lesz. :D Meg hát a lányok térde megint megremeghet. :D Nekünk meg Lily marad! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez érdekes. Az új Superman film elég alacsony szintet ütötte meg.

http://www.rottentomatoes.com/m/superman-man-of-steel/

 

Nagyon megosztja a jónépet látszik. Én azért olyanokat olvastam, hogy az év legjobb filmje és legjobb képregényfilmje.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hobbit: Hát az a sárkány iszonyúan néz ki a végén, viszont az összes többi nagyon szép, színes és izgi is lesz. :D Meg hát a lányok térde megint megremeghet. :D Nekünk meg Lily marad! :D

A sárkányon tuti dolgoznak még. És jah... (nagyon-nagyon enyhe tünde rokoni kapcsolatok spoiler)

 

a folytatásban már nem csak apuci szerepel tünde fronton (persze az első részben még épp csak megmutatta magát), hanem hozza erősítésnek a pici fiát is :evil:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.