Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez az új Pókember nagyon béna. Az előzetes el is vette a kedvemet tőle.

Teljes mértékben egyetértek.

Nekem ez a srác még mindig nem jön be, mint hálószövő, és akkor az elhízott ázsiai haverjáról ne is beszéljünk. A jelmez és a logó viszont nagyon tetszik, illetve Robert Downey Jr. szerepeltetése is kiváló ötlet.

Az Avengers-maszkot viselő bűnözők amúgy jópofák voltak a trailerben. :D

Egyébként bármennyire is nem szimpatikus a film, meg fogom nézni. Mondjuk, egy Andrew Garfield-féle SM-filmnek jobban örültem volna.

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Blade Runner 2049 teaser

 

Sajnos elég bombasztikusnak néz ki, de ki tudja, mennyire adja vissza a film hangulatát. Őszintén szólva nekem már Deckard visszahozatala sem tetszik, remélem, lesz rá valami jó magyarázat.

30 évvel vagyunk a Szárnyas fejvadász történései után. A Los Angeles-i rendőrségnek új blade runnerje van, K (Ryan Gosling), aki rábukkan egy rég eltemetett, nagy horderejű titokra, ami romba döntheti a társadalmat. K a nyomozás során a 30 éve eltűnt Rick Deckard (Harrison Ford) nyomára bukkan.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Blade Runner 2049 teaser

 

Sajnos elég bombasztikusnak néz ki, de ki tudja, mennyire adja vissza a film hangulatát. Őszintén szólva nekem már Deckard visszahozatala sem tetszik, remélem, lesz rá valami jó magyarázat.

 

30 évvel vagyunk a Szárnyas fejvadász történései után. A Los Angeles-i rendőrségnek új blade runnerje van, K (Ryan Gosling), aki rábukkan egy rég eltemetett, nagy horderejű titokra, ami romba döntheti a társadalmat. K a nyomozás során a 30 éve eltűnt Rick Deckard (Harrison Ford) nyomára bukkan.

Köszi! Érdekel is meg nem is.

Harrison Ford nem túl "badass" ebben a trailerben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Harrison Ford lehet hogy nem lesz túl "badass" a második Blade Runner muviban de Keanu Reeves biztos nagyon "badass" lesz a második John Wick muviban. :cool::rock:

 

 

 

Amúgy engem a BR2049 nem igazán spannolt fel. Mondjuk az elsőért se vagyok annyira oda. Egyszer láttam pár éve a bővítettet és azóta se szottyant kedvem rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma végre én is letudtam az Érkezést. Úgy voltam vele hogy ha az A gömb nagyon be tudott jönni akkor talán emez is be tud. Nem tévedtem mert majdnem annyira bejövős mint a golyóbisos. Szerintem nagyon klassz muvi.

 

------------------------------------

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.