Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Batman v Superman. Tetszett. Határozottan nagyon jó lett. Talán még jobban is, mint az Acélember, vagy a Sötét lovag: Felemelkedés. A Batman: kezdődik!-et és a Sötét lovagot még nem érte le teljesen, de majdnem ott van.

Öngyilkos osztag. Meglepően jó lett, még úgy is, hogy két általam kedvelt karakter csak alig szerepelt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Batman v Superman. Tetszett. Határozottan nagyon jó lett. Talán még jobban is, mint az Acélember, vagy a Sötét lovag: Felemelkedés. A Batman: kezdődik!-et és a Sötét lovagot még nem érte le teljesen, de majdnem ott van.

Öngyilkos osztag. Meglepően jó lett, még úgy is, hogy két általam kedvelt karakter csak alig szerepelt.

Nos nem vagyunk egyformák. Örülök, hogy jól szórakoztál az említett filmeken.

Nekem egyszernézősek, míg Nolan trilógiájának záródarabját egyenrangúnak tartom az első két résszel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes az a galaxisőrzős pillangónőci. Akár szárnyai is lehetnének. :D

 

29bbvrt.jpg

 

280jjfd.jpg

 

2z553q8.jpg

 

 

Köszi szépen :)

 

Nagyon jó a Szépség és a Szörnyeteg előzetese, azt is köszi. :)

 

Szívesen! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi leszek az új Transformersre. Legalább akkora rajongója vagyok a TF-nek, mint a Star Warsnak. Az eddigi előzetesek, illetve a legújabb spot alapján a látvánnyal nem lesz gond, arra mérget vehetünk, de én továbbra is félek... Látványvilágot tekintve az előző rész is nagyon jó volt, de azt leszámítva majdhogynem semmi értékelhető nem volt benne. Lehet kritizálni Shia LaBeouföt, de szerintem a Transformers vele volt az igazi. Nekem hiányzik az a bugyuta, szerencsétlen főszereplő, Mark Wahlberg nekem nem szimpatikus.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem Doctor Strange-t. Nagyon jó volt! Rég nem láttam ennyire jó képregényfilmet.

Ugye? Szerintem is az elmúlt évek legjobb darabja! És bár a zenéje hasonlított nagyon a Star Trekéhez, de így is kiemelkedő darab, abszolút egyedi hangulatot adott a filmnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alicia Vikander az új TOMB RAIDER film forgatásán.

Nekem bejött a 2013-as reboot játék, bár a folytatással még nem játszottam. Kíváncsi vagyok erre a filmre.

 

 

C4AA9T1XUAE0rpK.jpg

C3_1bv5WMAEgcFo.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alicia Vikander az új TOMB RAIDER film forgatásán.

Nekem bejött a 2013-as reboot játék, bár a folytatással még nem játszottam. Kíváncsi vagyok erre a filmre.

Örülök, hogy nem stócolták fel a melleit. Vikander úgy szép ahogy van és ez a sportos alkat jobban is passzol majd az akciójelenetekhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nocsak. Ez érdekesnek tűnik.

Szerintem is. Lehet, hogy elfogult vagyok, de Őt mindig is az emelte a társai fölé, hogy voltak színészi kvalitásai.

És most ráadásul egy "igaz történet". Meglátjuk.

Annyi szent, hogy sose ment le annyira kutyába, mint Segal, Van Damme vagy Lundgren, így joggal várok egy ha nem is kitűnő, de jó filmet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nékem is felkeltette az érdeklődésemet az Aftermath trélere. Azt hiszem Schwarzie újabb komolyabb jellemábrázolást igénylő szerepre lelt abban a muviban.

Akciósztár fronton én is inkább Sly párti vagyok de Schwarzie nem sokkal marad el tőle.

A fő favoritom Sly-tól az A bosszú börtönében, Schwarzie-tól pedig az A hatodik napon.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon hogy kell használni azt a kagylót? :?:D

"...nem tudja hogy kell használni a tengeri kagylókat! :D

 

Nékem is felkeltette az érdeklődésemet az Aftermath trélere. Azt hiszem Schwarzie újabb komolyabb jellemábrázolást igénylő szerepre lelt abban a muviban.

Akciósztár fronton én is inkább Sly párti vagyok de Schwarzie nem sokkal marad el tőle.

A fő favoritom Sly-tól az A bosszú börtönében, Schwarzie-tól pedig az A hatodik napon.

Érdekes választások. Az biztos, hogy nem közízlésed van!

De ne érts félre. Semmi baj az említett filmekkel.

 

Amúgy remélem nem tudtok rámcáfolni, de azt hiszem Schwarzinak több sci-fije volt. Talán ezért billen felé a mérlegem.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes választások. Az biztos, hogy nem közízlésed van!

De ne érts félre. Semmi baj az említett filmekkel.

Ha TOP5 listát kéne felállítanom Sly illetve Schwarzie filmjeiből akkor a pusztító ember kalandja és a T2 is benne lenne az adott listában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.