Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ezek jó hírek! Biztos, hogy a RO is jön hamarosan.

Tavaly márciusban nyílt meg az előrendelési lehetőség.

Bennem is felmerült, hogy Strange dokival visszatér a Disney BD és ennek mi az oka? Lehet, hogy nem is kell exkluzivitás az SW BD-hez? Jöhet akár már "simán" is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tavaly márciusban nyílt meg az előrendelési lehetőség.

Bennem is felmerült, hogy Strange dokival visszatér a Disney BD és ennek mi az oka? Lehet, hogy nem is kell exkluzivitás az SW BD-hez? Jöhet akár már "simán" is?

 

Biztos már több Disney DVD-t vettünk az elmult időszakban, mint amiről álmodni mert volna a kiadó. :rock: Szerintem, nem érti a Disney, hogy hogy lehet az, hogy a moziban a magyar, nagyobb lélekszámú nemzeteket utasított a háta mögé a nézőszámot tekintve. Akkor ezek a magyarok miért nem vesznek BD-t? Na ja, soroljam: világbajnok ÁFA, szegénységben tartott nép. Rosszabul élünk mint Kádár alatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem, de legalább bebizonyosodott, milyen tehetséges emberek dolgoznak a háttérben. Ekkora blamát.

A második kedvencem a La la land legjobb jelmez jelölése. Basszus, 80-as évekbeli ruhákban vannak, amik nem is tűnnek 80-as évekbelinek. Mi ebben az extra, hogy jelölt legyen? Még mindig az alapján állítanak jelölteket, hogy kinek mennyire tetszik a film, nem hogy az adott kategóriában milyen teljesítményt értek el...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Zootopiának örülök, nagyon szeretem azt a filmet. Mondjuk a Kubót még nem láttam, semmit nem is tudok róla, szóval lehet, hogy ha egy kicsit jobban ismerném, már más lenne a leányzó fekvése. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az animációs filmek terén annyira nem sántít a dolog, mert a Zootopia és a Kubo is mind közönségileg, mind kritikailag elismert filmek. A Kubot én sem láttam, így arról nem is beszélnék többet, de a Zootopia is rendelkezett egy a mai világban érvényes tanulsággal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kallus adta át a magyar Oscar-díjat.

 

Zootopia is megérdemli az Oscar-t de ha ilyen "Oscar szemmel" nézem a két filmet akkor nem kérdés hogy Kubo a győztes. Kubo története sokkal drámaibb és érzelem dúsabb, a különleges látványáról és hangulatáról nem is beszélve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rossz címet beolvasni, te atya ég... :facepalm:

Inkább rossz papírt odaadni, vagy valami hasonló történt :)

 

A Kubot nekem is meg kellene már néznem, itt van a gépemen, de mostanában se pénteken, se szombaton nem tudok filmet nézni, hétköznap még inkább felejtős, ezért lassan haladok a filmezéssel... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jack Reacher:

Csak most pótoltam ezt a filmet. Nagyon kellemes meglepetés volt!

Izgalmas krimi, mégis végig követhető.

És Jai Courtney első komolyan vehető szerepe, már amiket én láttam tőle eddig. (Die Hard 5, T-G, Beavatott, Suicide Squad)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2.rész sajnos gyengébb lett.

Sokkal! Túl vagyok rajta. Sajnos az eredeti lábszagát sem érezték, nem hogy felérjenek hozzá.

A kőkemény magánzó egy nem is szimpla, hanem kettős bébiszitter lett! Nem semmi ötlet.

Reális imdb pontszám.

Cobie Smulders csak "fiúlányt" tud játszani? :P

És örülök, hogy felnőtt korára szép lány lett Kevinből: Danika Yarosh. :D

fdfd.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.