Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

25 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Lehet hogy egy tucat Netflix film lesz ez is, volt már rá példa, de hogy Millie Bobby Brown sosem volt még ennyire dögös, mint ebben a trailer-ben, az tuti!! :) :P 

Épp azon gondolkodtam, hogy hogyan fogják elhitetni a Stranger Things következő évadában, hogy még mindig 15 éves körüli kislány. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új Spawn film forgatókönyve már majdnem készen volt, amikor tavaly kitört a sztrájk. Továbbra is folyik a munka a filmen. A készítők szerint nem fogják Marvelesíteni a projektet.

https://movieweb.com/spawn-reboot-todd-mcfarlane-risky-dangerous-not-marvel-lite/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 02. 15. - 19:09, Dzséjt írta:

Épp azon gondolkodtam, hogy hogyan fogják elhitetni a Stranger Things következő évadában, hogy még mindig 15 éves körüli kislány. :lol:

Most lehet meg fogsz lepődni, de láttam már olyan 14 éves leányt, aki simán kinézett 18-19-nek, és nem egy kettőt....

Ennyire nyomják az emberekbe a gén módositott élelmiszert. A liszten keresztül, ami a kenyérnek az alapja, egészen a húsokig, sajnos. 

 

Szerintem nem lesz gond ezzel, hogy a most 19 éves Millie-nek, egy 15 éves leányt kell eljátszania. :) 

 

A Godzilla Vs Kong-ban 16 éves volt, a kis Millie, és simán kinézett 18-nak... :P

Szóval nem lesz ezzel gond, gondolom.. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, úgy néz ki, miután David Leitch (Dead Pool 2, Hobbs & Shaw) otthagyta a projektet "alkotói nézeteltérés" okán, valami Gareth Edwards nevű figura veszi át a következő Jurassic-film dirigálásának lehetőségét. Ismeritek a csávót? Láttatok tőle valami jót? :D 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A neve ismerős de nem tudom hogy mikor találkoztam vele legutóbb. Az a manus is alig rémlik már de az előző kommentből újra megtudtam hogy rendező. Legalábbis ha tudtam egyáltalán valamikor. Mert már abban se vagyok biztos hogy tudtam. Tehát gondoltam utánanézek annak hogy miket rendezett és láttam hogy ledirigált néhány bejövős muvit és úgy gondolom hogy jobban járunk vele.

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hideghegy

 

Kezdeném azzal hogy bár most először láttam a filmet, amikor elhangzott belőle egy mondat, biztos voltam benne hogy hallottam már valahol. Aztán rájöttem hogy Lenci Palpatine szinkron variációs videójában hallottam. :lol2: Ennyire megmaradnak a fejemben, amiket hallok. :)

 

Nagyon tetszett a film, az egyik legjobb, amit mostanában láttam!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy olvastam, Március 1.-től streamelik a Napoleon movie-t, de csak a 2.5 órás verziót.

Mivel elég vegyes kritikákat kapott a film, a 4 órás bővitett változat, nem biztos, hogy elkészül. Egyenlőre még nem lehet pontosan tudni, lesz-e valami belőle, avagy sem.

Sajnálnám, ha nem készülne el a bővitett verzió, mert a "rövidebb" változat, szét van vagdosva, igy nem lehet normálisan élvezni, a filmet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem ezt a Hercegnő és a Sárkány filmet.

(Millie Bobby Brown)

Őszintén? Sokkal rosszabbra számitottam, de még igy sem lett egy nagy eresztés.

Ha nincsennek elvárások, akkor élvezhető ez a CGI cunami. :P 

 

image.png

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.