Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt te láttad a filmrészletet? Én nemakarom megnézni mert gondolom eléggé spoileres.

Én láttam, nekem nagyon bejött, mindenestül (azt hiszem aláb már én is linkeltem egyszer régen, ez a jó öreg Store Showdown videjó). Bár itt pont egy olyan zene szól, ami - a szám címe alapján - teljesen máshol fog. Mondjuk illik hozzá, jó kis dinamikus, de látszik, hogy emiatt agyon is vágták (ezt amúgy a rendező is megerősítette, hogy szétvagdosták a marketinges arcok, meg más zenét tettek alá, de ez is a filmből van, csak máshol szól).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én láttam, nekem nagyon bejött, mindenestül (azt hiszem aláb már én is linkeltem egyszer régen, ez a jó öreg Store Showdown videjó). Bár itt pont egy olyan zene szól, ami - a szám címe alapján - teljesen máshol fog. Mondjuk illik hozzá, jó kis dinamikus, de látszik, hogy emiatt agyon is vágták (ezt amúgy a rendező is megerősítette, hogy szétvagdosták a marketinges arcok, meg más zenét tettek alá, de ez is a filmből van, csak máshol szól).

Szerintem én várok a megnézzéssel a moziig. Eddig sok pozitívumot hallotam a filmről(aliensonineról többek között) A filmzenét ti meghallgatjátok a film elött?

Szerkesztve: - Geri_mester
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én láttam, nekem nagyon bejött, mindenestül (azt hiszem aláb már én is linkeltem egyszer régen, ez a jó öreg Store Showdown videjó). Bár itt pont egy olyan zene szól, ami - a szám címe alapján - teljesen máshol fog. Mondjuk illik hozzá, jó kis dinamikus, de látszik, hogy emiatt agyon is vágták (ezt amúgy a rendező is megerősítette, hogy szétvagdosták a marketinges arcok, meg más zenét tettek alá, de ez is a filmből van, csak máshol szól).

Párszor már láttam én is és egy picit fejcsóválva lestem amint minden "hűdetökös kiskamasz" miután becélozza a Predit vár addig míg nem ő nyírja ki őket. Nem tudom, hogy ez vágáshiba lesz e vagy mi a fene. :S

 

 

 

Más.

Skaccok van Transformers DTS hangsávval. :( Lelkes torrentesek fel fogják fedezni a címet. Innentől pedig széles vigyori ábrázat mégha a fél lakás is romba dőlt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmzenét ti meghallgatjátok a film elött?

Megvallom őszintén, én már majdnem egy hete folyamatosan hallgatom az albumot (most is szól, éppen az opening titles szól). Megvannak az előnyei, ha az ember az egyik magyar aliens oldal szerkesztője. :)

Szvsz sokkal jobb, mint az AVP-jé, és nekem speciel a Ragadozó zenéinél is jobban tetszik.

 

Párszor már láttam én is és egy picit fejcsóválva lestem amint minden "hűdetökös kiskamasz" miután becélozza a Predit vár addig míg nem ő nyírja ki őket. Nem tudom, hogy ez vágáshiba lesz e vagy mi a fene. :S

Na ja, nekem is feltűnt, hogy a két legény (azért messze vannak a kamaszoktól, mert közel állnak a harminchoz, legalábbis a négus, mert azt ismerem az SGA-ból) elég lassan vette rá magát a tüzelésre, dehát, szegények biztos sokkolta, hogy egy maszkos, két méter magas rasztaállatt ott viháncol hasonlóan aprócska bogarakkal. Meg hát, lett volna bármi haszna, ha lőnek? :(

 

Transformers DTS, gyün... a szomszédok meg szerintem már előre örülnek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvallom őszintén, én már majdnem egy hete folyamatosan hallgatom az albumot (most is szól, éppen az opening titles szól). Megvannak az előnyei, ha az ember az egyik magyar aliens oldal szerkesztője. :(

Szvsz sokkal jobb, mint az AVP-jé, és nekem speciel a Ragadozó zenéinél is jobban tetszik.

Én majd a moziban hallgatom meg a zenét hogy teljesen friss legyen az élmény :) Hát ha az AvP zenéjénél jobb akkor én már boldog leszek. Bár ha a Predi zenéjénél is jobb lett akkor szerintem eléggé ütős lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.