Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Frenkie. A leforgatott film mint írtam elvesztené a varázsát, mert tipikusan 3D-re lett "optimalizálva". De a sztori az tuti megállná a helyét 3D nélkül is. Tipikus Indiana Jones klón. Szóval elégé élvezhető kaland-vígjáték. De most ezt a filmet amit leforgattak csakis 3D-ben ajánlatos megnézni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie. A leforgatott film mint írtam elvesztené a varázsát, mert tipikusan 3D-re lett "optimalizálva". De a sztori az tuti megállná a helyét 3D nélkül is. Tipikus Indiana Jones klón. Szóval elégé élvezhető kaland-vígjáték. De most ezt a filmet amit leforgattak csakis 3D-ben ajánlatos megnézni. :D

 

 

Köszi a választ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

Már nagyon régóta olvasom ezt a fórumot, jó látni milyen nagyszerű közösség alakult itt ki. Mint sci-fi rajongó, a Star Wars filmeket is szeretem. Ha nem probléma megpróbálnék beilleszkedni a csapatba :D

 

Én a jövő évben az Avatar című filmet várom a legjobban, mert sok felől olvasni, hogy James Cameron a következő Star Warsot hozza el nekünk, kiéhezett űrfilm kedvelőknek :D

Ez a cikk az alapozó

 

Kíváncsiságomnak eleget téve, kicsit behatóbban foglakoztam a sztorival, és a háttéranyaggal, és lenyűgözött amit olvastam és láttam.

Komplett univerzumot építget Cameron mester, csodálatos bolygóval és élővilággal, űrlényekkel, űrhajókkal meg mindenféle csudajóval :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

Már nagyon régóta olvasom ezt a fórumot, jó látni milyen nagyszerű közösség alakult itt ki. Mint sci-fi rajongó, a Star Wars filmeket is szeretem. Ha nem probléma megpróbálnék beilleszkedni a csapatba :D

 

Üdv itt nálunk :D

Tényleg jó kis társaság ez, persze azért mindenhol vannak súrlódások. :D

 

Az avatar tényleg jó kis film lesz, már volt róla párszor szó. Bár én azért a másik Avatárt is várom. ^^

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

Már nagyon régóta olvasom ezt a fórumot, jó látni milyen nagyszerű közösség alakult itt ki. Mint sci-fi rajongó, a Star Wars filmeket is szeretem. Ha nem probléma megpróbálnék beilleszkedni a csapatba :D

Hello Jake, ugye az vagy, akinek gondollak, hogy vagy :D

Nekem nagy reményeim vannak az Avatarhoz, Cameron el ne szúrja.

 

Craige urat meg még mindig nem tudom Bondnak nézni, de amúgy nem rossz trailer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv köreinkben JakeSully!

 

Múlt héten én is láttam a Trópusi vihart. Majd írok róla egy bővebb véleményt, de most csak egy szót idéznék :D :

 

Spoiler:

sunaszaft

Csatlakozok én is az üdvözlők köreihez Jake. :D

 

Coce, te meg mielőbb írd le a véleményed a filmről, kíváncsi vagyok. Gondolom olyan rossz nem lehetett :D :D :D

 

Amúgy ez egy elég jó kis kritika a filmről:

 

http://www.magyar.film.hu/printcikk.ivy?ar...98-78f2c2a1202d

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is üdvözöllek JakeSully! Mindig örömmel tölt el ha egy új aktív taggal bővül a csapat. :D Kellemes fórumozást! Egyébként én is várom az Avatart, de én úgy tudom ez egy játék alapján készül vagy nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is üdvözöllek JakeSully! Mindig örömmel tölt el ha egy új aktív taggal bővül a csapat. :D Kellemes fórumozást! Egyébként én is várom az Avatart, de én úgy tudom ez egy játék alapján készül vagy nem?

Nem, ez Cameron saját agyszüleménye, de lesz belőle játék is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, ez Cameron saját agyszüleménye, de lesz belőle játék is.

Akkor fordítva értelmeztem a dolgokat. De ez így REMEK!!! Mióta reklamáltam már valami saját kútfőből merített nagyszabású sci-fi -t. És most itt van. Mennyi lesz a gyártási költség?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor fordítva értelmeztem a dolgokat. De ez így REMEK!!! Mióta reklamáltam valami saját kútfőből merített nagyszabású sci-fi -t. És most itt van. Mennyi lesz a gyártási költség?

 

Eddig 300 millió dollárba került a film kb, és még a marketingre egy centet se költöttek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, ez Cameron saját agyszüleménye, de lesz belőle játék is.

Ohh, akkor megnyugtattál. Csak pár hónapja egy hírportálon azt olvastam hogy az Avatar anime alapján készül a film, gondolom jól mellélőttek. Sztori, vagy valami kiszivárgott már?

Ana-Lulu főszereplése pedig külön öröm.

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ohh, akkor megnyugtattál. Csak pár hónapja egy hírportálon azt olvastam hogy az Avatar anime alapján készül a film, gondolom jól mellélőttek. Sztori, vagy valami kiszivárgott már?

Ana-Lulu főszereplése pedig külön öröm.

 

Az anime feldolgozásnak The Last Airbender lesz a címe, és ugye M. Night Shyamalan rendezi.

 

A sztoriról csak annyit egyenlőre, hogy a távoli jövőben játszódik egy idegen bolygón, egy földöntúli világon, ahol az emberek gyarmatosítanak, de a planéta lakói fellázadnak, és háború alakul ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este volt szerencsém megnézni a Mamma Mia! nevű alkotást, és mit ne mondjak: imádtam. Egyébként is nagyon szeretem a jó zenés filmeket, az Abba számai pedig tökéletesen voltak beillesztve a filmbe, észre se vettem, hogy elrepült az a 1 óra 45 perc. A színészek játékát nagyon imádtam, pláne, ahogy énekeltek. :roll: Nekem bejött:

 

10/9

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ironman

 

Nálam eddig lazán adott annyit, mint a Sötét lovag. Top 3 képregényfilmben tuti, hogy benne van.

Ki gondolta volna pár éve, hogy Pókember hátrányból fog indulni a többi szuperhős mellett?

Robert Downey Jr. lazán eljátssza Stark-ot, végig színvonalas poénokkal tarkítva. A film első percei zseniálisak. És működik az 'egy újabb gazdag fickó speckó cuccokkal' történet.

Igaz, nem olyan komplex, mint az új Batman-széria, de mégis nagyon egyben van.

Nekem az idei év moziélményei minden alkalommal enyhe csalódással is jártak. Végre maradéktalanul elégedett voltam.

 

10/9

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.