Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Super 8 milyen volt? Ki volt rajta? Nálam sajnos kimarad.

 

Pont tegnap néztem meg moziban. Tiszta '80-as évek: olyan szempontból is hogy akkor játszodik, meg olyan szempontból is, hogy hasonló hangulatot hoz mint az akkori ijesztős filmek: a rémet ugy a film közepéig nem látni, csak sejtetik, de ez határozottan jót tesz a hangulatnak. Több helyen is írták, hogy olyan mint egy régi Spielberg film és ennél jobban nem is nagyon lehetne leírni. Vannak benne szétment családok, sok-sok gyerek, kaland, látvány miegyéb. Jó volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont tegnap néztem meg moziban. Tiszta '80-as évek: olyan szempontból is hogy akkor játszodik, meg olyan szempontból is, hogy hasonló hangulatot hoz mint az akkori ijesztős filmek: a rémet ugy a film közepéig nem látni, csak sejtetik, de ez határozottan jót tesz a hangulatnak. Több helyen is írták, hogy olyan mint egy régi Spielberg film és ennél jobban nem is nagyon lehetne leírni. Vannak benne szétment családok, sok-sok gyerek, kaland, látvány miegyéb. Jó volt.

Erre azt hiszem számítani lehetett. :)

Kár, hogy a nyár hátralévő részében egymás után jönnek a blockbusterek. Szortírozni kell no. A pénztárca nem bírja. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dark Knight Rises

 

Lehet, hogy flashback lesz, de lehet, hogy nem. Koránt sem biztos, hogy Ras'al Ghul meghalt a Begins végén. Én a Begins óta úgy érzem, hogy életben van. Ő egy misztikus karakter volt mindig is. Ő maga is mondta a filmben, hogy : "És, ha Ras'al Ghul halhatatlan, természetfeletti erővel bír?

Az ő karakteréhez a misztikusság, a természetfeletti dolgok, a Lázár-kút éppúgy hozzátartozik, mint Joker-hez a pszichopata viselkedése.

És minden híresztelés szerint a Lázár-kút is benne lesz a filmben, azt is mondják, hogy Nolan valami természetfelettit rak bele ezúttal a DKR-ba.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dark Knight Rises

 

Lehet, hogy flashback lesz, de lehet, hogy nem. Koránt sem biztos, hogy Ras'al Ghul meghalt a Begins végén. Én a Begins óta úgy érzem, hogy életben van. Ő egy misztikus karakter volt mindig is. Ő maga is mondta a filmben, hogy : "És, ha Ras'al Ghul halhatatlan, természetfeletti erővel bír?

Az ő karakteréhez a misztikusság, a természetfeletti dolgok, a Lázár-kút éppúgy hozzátartozik, mint Joker-hez a pszichopata viselkedése.

És minden híresztelés szerint a Lázár-kút is benne lesz a filmben, azt is mondják, hogy Nolan valami természetfelettit rak bele ezúttal a DKR-ba.

 

Szerintem kicsit félreérted ezt a dolgot.

Az ő "misztikussága" abban rejlett, hogy nem fedte fel a valódi kilétét. Nincs itt szó halhatatlanságról. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem kicsit félreérted ezt a dolgot.

Az ő "misztikussága" abban rejlett, hogy nem fedte fel a valódi kilétét. Nincs itt szó halhatatlanságról. :)

 

Hát pedig a képregény Revan állítását támasztja alá, ezért én nagyon is örülnék, ha Nolan beleszőné a sztorijába. Ez a túlrealizálás már a Beginsben sem tetszett. Egy képregény filmnél nem az kéne hogy legyen a vezető szempont, hogy minél hihetőbb legyen. Madárijesztő karakterét is ezért cs***ték el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: a képregényben

Lázár kútjától lesz örök életű Ras. És mivel szinte biztos, hogy benne lesz a 3. filmben a kút, ezért lehet feltételezni, hogy valami halhatatlanság lesz benne. Ha nem is Ras, talán a lánya. Nem tudom. Mindenesetre én nem szeretném, ha Ra's visszahoznák. Elég lesz Bane meg a macskanő. Esetleg egy CGI joker valahol a háttérben. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lok: miért szúrták el a Madárijesztőt? Ő a képregényekben sem volt sokkal...hmm...képregényesebb. :D Ott is mérgeket használt, ilyen maszkban és kész. CSak a szalmakalap hiányzott. :)

De az nagyon :D . Meg a szalmaruha, meg a kasza. Milyen király lett volna, ha belerakják a filmbe? De így se lett rossz, csak méltatlanul kevés szerep jutott neki, és még kevesebb igazi Madárijesztőként. A legmadárijesztősebb jelenete a filmben, mikor lóháton nyargal, de az se tart sokáig, mert Rachel sokkolóval kiüti. Azért minimum egy "boss-fight" dukált volna neki Batmannel, ehelyett szegény kapott egy pofánlövést Tom Cruse feleségétől :roll::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Batman kapcsán...

 

Annál a jelenetnél, amikor Ra's al Ghul behunyt szemmel várja, hogy a vagon a híd végéhez érjen, nem egyszer megfordult már a fejemben, hogy elméletileg túlélhette. A kocsi nem semmisült meg teljesen, így elképzelhető, hogy minden misztikum nélkül tér/tért volna vissza. Valószínűtlen, de elképzelhető. ;)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Paul: hát ez a film haláli volt. Az összes film tetszett ettől a két marhától, és ez sem lóg ki a sorból. Paul iszonyú jó arc, és a film is végig izgi...de inkább vicces. :D 7,9/10. Kockáknak és SW rajongóknak kötelező mert tele van utalással. :)

5582950049_acb8f6ebca.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Batman kapcsán...

 

Annál a jelenetnél, amikor Ra's al Ghul behunyt szemmel várja, hogy a vagon a híd végéhez érjen, nem egyszer megfordult már a fejemben, hogy elméletileg túlélhette. A kocsi nem semmisült meg teljesen, így elképzelhető, hogy minden misztikum nélkül tér/tért volna vissza. Valószínűtlen, de elképzelhető. ;)

 

 

Bennem már első nézésre az alakult ki, hogy túlélte. Ha súlyosan meg is sérült, akkor a Lázár-kút segíti a gyógyulásban.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No itt van a Red Band trailere a Conan filmnek, szóval ez már tocsog a vérben. Így első blikkre nehéz elképzelni, hogy NE lenne sokkal jobb az Arnoldos filmeknél, amik eleve egy eléggé lebutitott verzióját hozták Robert E. Howard fantasy-világának.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem még nem igazán hoztak lázba az eddigi infók. Az ellenfélfelhozatalból se Átkot se a Macskusznőcit nem csípem így a meggyőző erő a többet mutató trélerekben lesz.

Ma olvastam hogy ez lehet hogy hamis de az ellen meg az szól hogy moziban vették fel. Ha kamu akkor jó nagy beetetés.

 

 

Paul: hát ez a film haláli volt. Az összes film tetszett ettől a két marhától, és ez sem lóg ki a sorból. Paul iszonyú jó arc, és a film is végig izgi...de inkább vicces. :D 7,9/10

Ezt én is bírom. Hozta amit vártam tőle. A s*ggvizsgálós volt nálam a legmaradandóbb a poénok közül. :D

 

 

Sokkal jobb lesz, mint az Arnoldos filmek.

Én csak a másodikat láttam teljesen és azt is jó régen de erről az új Conan skacról máris látszik hogy barbárosabb. Ha már barbárosabb akkor szerintem is van esély rá hogy jobb lesz mint az előző eresztés. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a címre tippelek mert az utal leginkább a filmre. :D

 

Super 8 milyen volt? Ki volt rajta? Nálam sajnos kimarad.

Ha adják a Szolnok Plázecban akkor lehet hogy én is megnézem.

Azt már előre elkönyveltem hogy az az újságos csóka lehet hogy nagy sztár lesz. :lol:

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is várom!

 

Trailerről-trailerre egyre jobban tetszik! A régieket is szerettem, noha nem volt köztük, csak 1 jó film, vagy t'án 1 sem. :D Az alap gondolat ami mindig is nagyon tetszett.

 

Amúgy érdekes, h volt 2 remake/reboot, amit hatalmas baromságnak tartottam, és teljesen feleslegesnek. Az egyik a majok bolygója volt, a másik a Conan, és jelenleg mind2 hihetetlenül jól fest!

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.