Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Jól tennék a készítők ha fordulatosra csinálnák plusz egyebek mellett az is jó lenne ha a csatahajók skulóból való kifogyása esetén emészthető megoldást tálalnának az utánpótlásra.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látta valaki a Limitless című filmet? Mert nem emlékszem, hogy lett volna kritika róla.

Na mind1, a lényeg, hogy egy nagyon jó kis film. Végig lekötött, elgondolkodtatott, szóval egy remek kis film. Csak ajánlani tudom. Ja és igen...én vennék be. ^^ na nem sokat...kivéve ha lenne. :) 8/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az száz százalék, hogy ezeket az infókat te nem láthattad a filmben a '80-as években, mert a mozis verzióban nem volt szó Ripley lányáról se (egyik jelenet sincs benne), se a robotágyúkról. Legfeljebb a könyvből értesülhettél ezekről, mert abban benne vannak.

Hudson nagypofájúsága stimt, a mozisból is lejön, de azért az APC-s pofázása azt is bemutatja, mennyire el van telve magától az összes katona, nem csak Hudson és Vasquez. Nem akkora dolog, mint a fenti kettő, de szerintem bőven megemeli Hudson későbbi pánikjának erejét.

A működő Hadley's Hope meg egy tömény hangulatbomba (és elég sokat hozzáad Nyuszihoz).

 

 

Akkor úgy jártam mint a Jedi Visszatérrel. Ott is meg voltam róla győződve, hogy benne volt egy-két jelenet ami nem is. Akkor lehet hogy többször láttam a bővítettet és már azt hiszem hogy anno láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm szépen az Alien-nel kapcsolatos gondolatokat, sejtettem, h nem egy Gyűrűk ura kaliberű bővítés, de, hogy még az Alien rövidebb is :) Az mondjuk elvesz a hangulatból, h vált szinkron és felirat között, de a Prometheus előtt mindenképpen ki fogom próbálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor úgy jártam mint a Jedi Visszatérrel. Ott is meg voltam róla győződve, hogy benne volt egy-két jelenet ami nem is. Akkor lehet hogy többször láttam a bővítettet és már azt hiszem hogy anno láttam.

Az megesik. Én a múltkor gondolkodtam el azon, hogy a kevesebbszer látott részeknél (A3, AR) már nem tudom, mi a bővítés, olyan rég láttam az eredeti verziókat. Pedig azért eléggé képben vagyok a témában. :).

 

Köszönöm szépen az Alien-nel kapcsolatos gondolatokat, sejtettem, h nem egy Gyűrűk ura kaliberű bővítés, de, hogy még az Alien rövidebb is :) Az mondjuk elvesz a hangulatból, h vált szinkron és felirat között, de a Prometheus előtt mindenképpen ki fogom próbálni.

Hát nem egy Gyűrűk Ura, még az A3 sem. Szerintem érdemes lenne angolul végignézni, akkor nincs váltásprobléma, plusz nem nyírja ki a filmeket a gagyi szinkron (mert felteszem, nem a Farkas Zsuzsás szinkron van az első két részen, ami istenien sikerült, hanem a rendkívül elcseszett Menszátor Magdolnás).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem má' én is ezt az Álomháborút.

Szerintem nem olyan rossz ez, hogy annyira pocskondiázzák. Emosoknak meg majdhogynem külön öröm egy ilyen film. :D A képi világ nagyon jó volt, sztori meg szodával elmegy. Ötletes meg minden, de az Eredet fogyaszthatóbb. :P

Hja, ahhoz nem hasonlítsuk mert ugye ott álom van, itt meg.... :P

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez az én filmem lesz :D Remélem jó sok légicsata lesz benne és nem hónapokat fog késni nálunk a film.

Amúgy érdekes, hogy eddig nem sok infó került ki a forgatásról.

Nagy kuss volt körülötte. :) Lucas-t ismerve, a végén hatalmas csata lesz. :D Egyébként én is kíváncsi vagyok rá. Már ebből az előzetesből süt az amcsi pátosz, plusz meg lesz spékelve egy kis fekete öntudattal (Frenkie örülhet :D ). Jó lesz ez. :D A házimozi rendszereknek pedig jó kis tesztanyag.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez az én filmem lesz :D Remélem jó sok légicsata lesz benne és nem hónapokat fog késni nálunk a film.

Amúgy érdekes, hogy eddig nem sok infó került ki a forgatásról.

 

Nem csak a te filmed lesz :D

Imádom a 2. vh-s dolgokat, főleg a légicsatákat. Öcsém a szám tátvamaradt. Már első 10 mp meggyőzött hogy ezt látnom kell :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, az egész pont olyan amilyennek elképzeltem a sztori leirás alapján. Nekem ilyen egyik fülön be másikon ki produkciónak tűnik. A csatáknak sok közük nem lesz a valósághoz, de legalább látványosak lesznek. Egy nézést azért nálam is megfog érni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már egy Midway-i csatát várok a mai technológiával. A múltkor volt éppen az egyik doksi-természetfilm csatornán egy olyan mely percről-percre dolgozta fel az egészet. valami hihetetlen brutális volt az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már egy Midway-i csatát várok a mai technológiával. A múltkor volt éppen az egyik doksi-természetfilm csatornán egy olyan mely percről-percre dolgozta fel az egészet. valami hihetetlen brutális volt az egész.

 

Szerintem jópár olyan csata lenne amit meglehetne filmesíteni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Hp 7/2-t. Méltó folytatása az első résznek, az utóbbi kettő talán a legjobban sikerült két darab a HP sagából (utána magasan a 3. rész jön). Az egyetlen dolog, ami nem tetszett, a befejezés mert

 

 

Voldemort a könyvben nem így hal meg, és kihagyták ,hogy Harry feláldozása révén mindenkit megvédett a kastélyban, és ez + a bodzapálca vezetett Tom halálához

.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Red Tails Trailer!! Premier 2012. január 20!

 

http://movies.yahoo.com/movie/1810095581/trailer

 

Ez nagyon odavág. Annyira megfogott a hangulata, hogy valószinü moziban nézem meg. A csaták meg szenzációsak, az a rengeteg repülő az égen gyönyörű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Red Tails Trailer!! Premier 2012. január 20!

 

http://movies.yahoo.com/movie/1810095581/trailer

Engem is érdekel, régen láttam már valódi eseményeken alapuló igazi háborús filmet, el is kélt már egy a sok fantázia-csatás film mellett. :) Az amerikai pátosz is csak akkor baj, ha túlmegy a jóízlés határán, azon belül jöhet.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.