Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ti nem láttátok ezt a sorozatot?

http://www.youtube.com/watch?v=Ktl03fZGmPc

Sok esetben jobban elmondja az előzményeket, mint a filmekkel tette. Ami még érdekes, hogy itt kiderül a Hydra mekkora egy ellenség maradt a jövőben is, aki tud angolul, annak nagyon ajánlom, mert sok hiányos dolgot pótol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti nem láttátok ezt a sorozatot?

Én néztem, írtam is róla régebben az első évad után egy értékelést, de nekem nagyon bejött. Könnyed volt, akciódús, és tényleg jól elmondta az egyes karakterek, ellenségek hátterét. Amint kijött a 2. évad darálom azonnal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van, mivel itt a beszélgetéstünk kudar©ba fulladt, majd ott írok róla, mert lassan végig is nézem.

 

John Carter

 

Az elején kicsit sok volt a film...igazából a főszereplőt alig ismertük meg, jó később lesznek flash-ei, amik végül felfedik a nagy titkot, de reméltem, hogy jobb lesz a folytatás. Be is igazolódott a reményem, mert az idegen fajok nagyon tetszettek. Agresszívak voltak, brutálisak és öntörvényűek. A hajók kifejezetten szépen néztek ki és a harc velük külön érdekesnek tűnt.

Annak is örültem, hogy itt nem volt aktuális idióta földönkívüli, mint szegény Jar-Jar. Woola aranyos volt, igen gyors és jól is harcolt, nem tette nevetségessé magát soha sem. Ahogy olvastam a kritikákat, itt mindenki azt emeli ki, hogy amit az SW-ben az új részek leromboltak, azt itt, egy jól felépített és feldolgozott film, ügyesen megteremt. Nekem a játékidő rövidsége ezt nem igazán erősíti meg. No, meg a másik, hogy sajnos a vért és a harcokból a brutalitást hiányoltam, holott azért az idegenek egymással elég keményen bántak.

Taylor Kitsch kicsit féltem, fényévekkel jobb színész, mint Sam Worthington, pedig őt nagyon felkapták, csak azt nem tudom mire fel...A Csatahajóban is hozta a formát, itt sem lehet rá szégyen, de örültem, hogy a legutóbbi Megtorló film fő gonosza is ismét megjelent a színen. :) Akárcsak a Sherlock 1. sátánistája...ők úgy látszik gonoszban a legjobbak.

Összességében egy jó film volt, moziba nem mentem volna el rá és mivel egy bemutatót sem láttam róla, úgy ültem neki, hogy lesz ami lesz. 7/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van, mivel itt a beszélgetéstünk kudar©ba fulladt, majd ott írok róla, mert lassan végig is nézem.

 

John Carter

 

Az elején kicsit sok volt a film...igazából a főszereplőt alig ismertük meg, jó később lesznek flash-ei, amik végül felfedik a nagy titkot, de reméltem, hogy jobb lesz a folytatás. Be is igazolódott a reményem, mert az idegen fajok nagyon tetszettek. Agresszívak voltak, brutálisak és öntörvényűek. A hajók kifejezetten szépen néztek ki és a harc velük külön érdekesnek tűnt.

Annak is örültem, hogy itt nem volt aktuális idióta földönkívüli, mint szegény Jar-Jar. Woola aranyos volt, igen gyors és jól is harcolt, nem tette nevetségessé magát soha sem. Ahogy olvastam a kritikákat, itt mindenki azt emeli ki, hogy amit az SW-ben az új részek leromboltak, azt itt, egy jól felépített és feldolgozott film, ügyesen megteremt. Nekem a játékidő rövidsége ezt nem igazán erősíti meg. No, meg a másik, hogy sajnos a vért és a harcokból a brutalitást hiányoltam, holott azért az idegenek egymással elég keményen bántak.

Taylor Kitsch kicsit féltem, fényévekkel jobb színész, mint Sam Worthington, pedig őt nagyon felkapták, csak azt nem tudom mire fel...A Csatahajóban is hozta a formát, itt sem lehet rá szégyen, de örültem, hogy a legutóbbi Megtorló film fő gonosza is ismét megjelent a színen. :) Akárcsak a Sherlock 1. sátánistája...ők úgy látszik gonoszban a legjobbak.

Összességében egy jó film volt, moziba nem mentem volna el rá és mivel egy bemutatót sem láttam róla, úgy ültem neki, hogy lesz ami lesz. 7/10

 

 

Csakhogy az sw új részei semmit nem romboltak le csak bizonyos érdekes egyedei az emberiségnek ezt állítják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben beugrott hogy nemrég az egyik HSz-em vége felé regéltem egy kicsit Mills papa új kalandjáról. Akár onnan is lehetett volna értesülni róla.

http://www.swsaga.hu/index.php?showtopic=967&view=findpost&p=232723

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben beugrott hogy nemrég az egyik HSz-em vége felé regéltem egy kicsit Mills papa új kalandjáról. Akár onnan is lehetett volna értesülni róla.

http://www.swsaga.hu/index.php?showtopic=967&view=findpost&p=232723

 

 

Én a hírekből értesültem róla anno hogy lesz második ,de még tavaly vagy azelőtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hegylakó újra?

 

"Régóta érik a Hegylakó (Highlander) reboot, még szép, hogy nem gondolkodnak folytatásban, ennél mélyebbre úgysem süllyedhet már a franchise. Christopher Lambert játszhatta a mozifilmek főszerepét, az első felvonást néhány rosszabb folytatás követte, majd sorozatként folytatták a halhatatlanok történetét. Ezt követően még próbálkoztak néhány DVD-s résszel, de az erőlködések végére elmondható, hogy totálisan mélypontra jutott franchise.

 

A Summit úgy 4 éve jelentette be a reboot szándékát, először Melissa Rosenberget, az Alkonyatot lekörmölő s hölgyet kérték fel arra, hogy iziben vessen papírra az értékelhető szkriptet, majd Art Marcum és Matt Holloway a Vasember íróit szerződtették le, hogy dolgozzák át Rosenberg munkáját. 2008-ban Kevin McKidd neve keringett a projekt körül lehetséges főszereplőként. Justin Lin, a Halálos iram rendezője lábatlankodott a rendezői poszt környékén, majd más elfoglaltságokra hivatkozva Juan Carlos Fresnadillonak, a 28 héttel később alkotójának adta át a stafétabotot.

 

Ma kiderült, hogy a stúdió azt szeretné, ha Ryan Reynolds ölthetné magára a hegylakó gúnyáját, úgy hírlik, hogy a színész is boldogan elvállalná a feladatot. Már csak közös nevezőre kell jutniuk, azaz meg kell egyezni néhány dologban. Ráadásul Reynolds asztalán sorakozik még pár ajánlat és döntenie kell, hogy mi élvez elsőbbséget. Ha a Hegylakó megmaradt rajongó túlságosan zúgolódnak talán odébbáll."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a hírekből értesültem róla anno hogy lesz második ,de még tavaly vagy azelőtt.

Végül is valahonnan és valamikor tudomást kellett szerezned róla. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma kiderült, hogy a stúdió azt szeretné, ha Ryan Reynolds ölthetné magára a hegylakó gúnyáját, úgy hírlik, hogy a színész is boldogan elvállalná a feladatot. Már csak közös nevezőre kell jutniuk, azaz meg kell egyezni néhány dologban. Ráadásul Reynolds asztalán sorakozik még pár ajánlat és döntenie kell, hogy mi élvez elsőbbséget. Ha a Hegylakó megmaradt rajongó túlságosan zúgolódnak talán odébbáll."

Az a színész...volt 1-2 jó filmje, ez tény, de nálam a Penge 3-ban leírta magát, utána kezdődött a mélyrepülés. Volt valami testcserés vígjátéka, már a bemutatóktól elment az életkedvem. Aztán a Zöld Lámpás...még viccnek is rossz volt az a film. Közben szerepelt még a Rozsomákban, ott is amit Deadpool karakterével műveltek, aki kicsit is ismerte ezt a hőst, az sírva fakadt bizonyos részeken. Nem kell ez a reboot téma, főleg egy olyan mélységekbe zuhant filmnél, mint a Hegylakó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hegylakónál mondjuk az idősíkokat helyre rakhatnák, mert nekem a harmadik rész elég zagyva. :S

Szerintem teljesen elölről kezdik majd. A harmadiktól túlságosan belezavarodtak. A harmadik nem is a második, hanem az első alternatív folytatása, a másodikat figyelmen kívül hagyták. De aztán jött a sorozat és a 4. film, ami még jobban megkavarta az egészet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

CHILLERAMA.jpg

 

Nemrég ugye volt szó a Trashről. Na, ez a film szerintem simán az egyik legjobb a témában. Egy bezárás előtt álló autósmozi utolsó éjszakáját mutatja be...Horror filmeket vetítenek egész este. Így maga a film is 3kisebb részből áll és ugye a moviek között van szünet, addig kialakul egy újabb szál a "valós" szereplőkkel.

Lesz itt G*cizilla, igen, Godzilla kicsit másképpen, ő a Szabadság szobrot nem megmászni, hanem meghágni akarja...aztán lesznek homo vérmedvék, és egy olyan Hitler paródia, hogy én ilyet még nem láttam. Közben a mozi nézői között elterjed a zombi kór és egymást erőszakolják meg. Eljön a megmaradt túlélők kitörésének ideje és az egyik főhős mikor lövöldözi le az élőholtakat, minden egyes lövés előtt idéz akciófilmből egy híresebb benyögést.

Baromi humoros film, igazán beteg megoldásokkal és hihetetlenül jó más filmekből való nyúlásokkal. Ha minden trash ilyen lenne, maga a műfaj is a hírhedt helyett a híres jelzőt kapta volna meg. Rég röhögtem ennyit, még a musical betétek sem zavartak, valahogy pontosan illettek a történetbe. Így kell jó filmet készíteni. 10/10

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.