Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A jobb vállamon a mindkét franchise-t imádó angyalka azt mondja, de jó, hogy legalább a készítők nem civakodnak ezen.

Légy naiv, és inkább higgy az angyalkának, mert egyik verzió sem ad, vagy vesz el semmit eme filmek értékéből :P

 

Megnyugodhatsz MissKarrde, úgy néz ki remek filmmel lesz dolgunk. :yes: És nagyon nyomasztóval is, ami lelkileg megterheli majd az embert. :para:

Trailert alapján fele olyan nyomasztónak sem tűnik, mint rendezőnk korábbi filmjei :) Tetszetős a trailer, kicsit több a pátosz benne, mint amennyi valószínűleg a filmben lesz (vagy csak kivették az összeset, ami benne található), de hát be kell vonzani az embereket a moziba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Légy naiv, és inkább higgy az angyalkának, mert egyik verzió sem ad, vagy vesz el semmit eme filmek értékéből :P

Azok értékéből valóban nem von le, de ha a vallomás őszinte lenne, akkor ezentúl nyugodtan odavághatnám vághatom bárkinek, aki az egyik franchise-t a másik ellenében szidja. :) Ezért örültem volna egy ilyen kijelentésnek mondjuk azelőtt, hogy Abrams lett a rendezője az ep7-nek, vagy még inkább, azelőtt, hogy 2009-ben Star Wars elemek tűntek fel a Star Trekben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy néz ki, mintha a Power kapitányból szalasztották volna. :)

Hopsz, nálam most kúszott fel a várólistán, mióta megtudtam, hogy Bill Paxton (Game over man, game over! ) is egy katonát (Platoon Commander) játszik benne. :rock::yes:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Godzilla megeszi reggelire a Pacific Rim-et :evil:

És a Chrysler Épületet használja majd fogpiszkálónak. :D

 

 

Dzséjt, csak neked:

Hatalmas. :lol: Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, szerdán megejtettük osztálytársakkal a Pacific Rimet. Azért néztük meg, mert már annyira rossznak láttuk az előzetesek és az információk alapján, hogy muszáj volt megnézni. Nagyon kellemesen csalódtam, mert nem voltak elvárásaim, sőt nem hittem, hogy lenyűgözne bármilyen szinten is. Nos, nem életem filmje, de így egy nyári beülős mozinak tökéletes volt, egyszeri megnézést igazán megér. A látvány fantasztikus volt, a sztoriban is voltak nagyszerű elemek, és a színészi teljesítmény se volt rossz. Hamar el is röpült az a 134 perc. Azt mondom, egy próbát bárkinek megér. Az IMDb-s 8.0-át azért talán nem adtam volna meg neki, de egy 7.5-öt már igen. Csalódni senki sem fog benne az biztos. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És itt a lényeg:

 

Nagyon kellemesen csalódtam, mert nem voltak elvárásaim...

 

Ez majd minden filmnél beválik. Hosszú évek óta tapasztalom. Persze vannak kivételek, mikor a 0 elvárás sem segít.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őszinte leszek, csak azért mentem el, mert osztálytárs nyaggatott vele, így nem a megszokott módon ültem le elé. Úgy gondoltam, hogy ha már vannak jópáran akik rossznak véleményezik, még lehet, hogy meglepetést okoz. Úgy is tett. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem az elmúlt napok folyamán az 1980-as Ragyogást, egy 1932-es filmet a Legveszélyesebb játékot valamint az 1922-es Nosferatut. A Ragyogásra azt mondom azt már lehet f*satós filmnek nevezni, Jack Nicholson nagyon játsza a megőrülő embert.

 

A Legveszélyesebb játék is érdekes a maga nemében, ugyan is egy szigeten játszódik ahol egy Zaroff nevű orosz gróf él szolgáival és néha hajótörötteket dob ki a víz, akiket ő befogad és ellát minden földi jóval. Főszereplő egy világhíres vadász aki szintén hajótörött. Találkozik egy testvérpárral akik egy ideje már a gróf vendégszeretetét élvezik. A lánytestvér elmondja a főszereplőnek, hogy többen is voltak, de miután a gróf megmutatta nekik a trófeatermét eltűntek. Ezután a lány bátyja kerül sorra.. Kiderül, hogy a trófeateremben emberi fejek vannak, a nagylelkű gróf pedig emberekre vadászik, mivel új kihívásokat keresett. Miután a gróf elfogta őket ők is préda lesznek, de a gróf a fair play szellemében ellátja őket kajával, kést is kapnak valamint 1 nap előnyt, és csak a napfelkeltét kell megérniük... Aki pedig kíváncsi a végére az magyar felirattal megtalálja nCore-on, felirat nélkül pedig YouTube-on is fent van. Ahhoz képest, hogy 1932-ben készült ez az embervadászatos téma elég merész és bár csak 1 órás mindenképpen érdemes megnézni, aki látta at 1932-es King Kong-ot az még ismerős helyszíneket is láthat :D

 

Nosferatu: 1922-es így néma film, szóval sokszor magam szinkronizáltam hülyeségeket alá :D Ez is alapfilmnek tekinthető, nem tudom ez előtt készült e egyáltalán vámpíros film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Készítsétek a tiszta alsógatyát: Zack Snyder most jelentette be a Comic-Conon, hogy SUPERMAN/BATMAN mozifilm készül (ehhez ráadásul egy THE DARK KNIGHT RETURNS idézetet olvastatott fel), amit az egy-két órája kiszivárgott hírek szerint David S. Goyer ír és persze Snyder rendez.

Az Acélembert természetesen Henry Cavill játssza majd, Batmant még nem tudni ki (de nem Bale). Emellett, ha minden igaz, 2016-ban érkezik a FLASH mozifilm, 2017-ben pedig a JUSTICE LEAGUE (de ezt nem erősítették meg a Comic-Conon9."

1004465_521014677948023_1008666602_n.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez majd minden filmnél beválik. Hosszú évek óta tapasztalom. Persze vannak kivételek, mikor a 0 elvárás sem segít.

 

Én ezzel nem értek egyet, ez kb. olyan, mint amikor azt mondják, hogy az életbe ne várj semmit, mindig számíts a rosszra és akkor minden kis jót pozitívan fogsz értékelni... Szerintem nem azzal van a baj, ha vannak elvárásaink, hanem hogy sokszor nem megfelelően kalibráljuk azokat az elvárásokat! Tehát az ilyen típusú filmektől nem kell elvárni mélyebb mondanivalót, gondolatiságot, illetve olyan eszközöket, amelyeket ez a koncepció nem bír el, vagy nem a sajátja. Ettől függetlenül a maga relációjában abszolút támaszthatok elvárásokat egy ilyen film felé is, hogy azokban a pontokban legyen jó, ami egy ilyen mozit naggyá, élvezhetővé, szórakoztatóvá tesz. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wilde, minden jogod megvan hozzá, hogy ne érts egyet. (Velem egyébként is ritkán értenek egyet ;)) Életem 28 éve során (5 éves krom óta vagyok SW fan - ergo 23 éve, és egyúttal filmb*zi is) azt tapasztalatam, hogy ha az elvárásaim konvergálnak a nullához NAGY VALÓSZÍNŰSÉGGEL nem fogok csalódni! (Persze ehhez az is kell, hogy az adott produktum legalább egy picit érdekeljen, különben nem is ülök be rá moziba/eleve nem nézem meg.) Ez az én szememben nem egyenlő ezzel: "ez kb. olyan, mint amikor azt mondják, hogy az életbe ne várj semmit, mindig számíts a rosszra és akkor minden kis jót pozitívan fogsz értékelni..."

 

De hát kinek mi ;)

 

Véleményem azóta sziklaszilárd a témában, amióta tele a net magukat filmesztétáknak nevező egyénekkel, akik mást sem tudnak csak fikázni, de lényegében mindent! De akinek jó elrontania a saját szórakozását, az csak tegye, bátran. Csak másra ne "böfögje" rá a maga baromságait! Gondolok itt arra, hogy sohasem hagyom, hogy kritikák határozzák meg a véleményem, kialakítom én azt magam, külső behatás nélkül!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Stay alive!"

 

http://www.youtube.com/watch?v=keT5CRhhy84

 

--------------------------------------------------------------------

 

Na ez a csajszi se lesz lencsilány. :D

 

edgeoftomorrowposter.jpg

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsére én mostanában több olyan filmet is láttam, ahol nem alacsonyra vagy egyenesen nullára kellett levinnem az elvárásaim ahhoz, hogy egyáltalán jól szórakozzak, hanem nyugodtan leülhettem úgy, hogy épkézláb párbeszédeket, kiváló alakításokat, remek karaktereket és kifejezetten érdekes, sokszor elgondolkodtató sztorit vártam és meg is kaptam (A vadászat, Puhdistus, The Place Beyond the Pines).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez majd minden filmnél beválik. Hosszú évek óta tapasztalom. Persze vannak kivételek, mikor a 0 elvárás sem segít.

Sajnos én sem értek egyet ezzel a hozzáállással, ilyen alapon soha nem járnék moziba. Igenis van elvárásom, ha nem jön be ilyen vagy olyan irányban, legfeljebb némileg csalódok (akár pozitívan is), de ezek csak filmek, nem történik semmilyen tragédia akkor sem.

 

Tegnap ezt a filmet néztem meg:

http://www.youtube.com/watch?v=GIzRNL45GWU

Lassan építkező remek történet, kiváló karakterábrázolások, alakítások és megfelelő hangulat uralja Tornatore ezen filmjét, persze Morricone zenéjével fűszerezve. Jó film volt, érdemes volt megnézni, ajánlani leginkább Pildinek, Bomarrnak és SimonZ-nak tudom, a többieknek erős fenntartásokkal, de bárki tehet vele egy próbát :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, nincs is ezzel semmi gond. Idézem magam:

 

(Velem egyébként is ritkán értenek egyet ;))

;)

Ami a tragédiát illeti, szerintem sem történik semmiféle tragédia, ha nem jön be egy film.... a kritikusok viszont néha úgy élik meg, hogy igen, tragédia történik.

Mindig jókat derülök, mikor ezt hallom/olvasom (és ez nagyon gyakori) "ez a film sem váltotta meg a világot". Bakker... miért, meg kellett volna váltania a világot? Egy filmnek? Ilyen esetben mégis mit gondoljak, ha nem egekbe felnyomott indokolatlan elvárásokat? Ha valaki egy !!filmtől!! világmegváltást vár, még jó, hogy csalódni fog!

 

De nem kell egyetérteni ;) ez csak az én sziklaszilárd véleményem :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.