Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Max nagyon kirobban(t)ó formában van. :cool::rock:

 

 

 

Jaj, hatalmasat röhögnék, ha az idegenek elnöke kiáltaná idegesen egy emberi támadás után:

- Atomot nekik! Atomot a bestiáknak! :lol:

Az kéne. Atom. A zűrtrágyalék s*ggibe. :evil::lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap ezt a filmet néztem meg:

http://www.youtube.com/watch?v=GIzRNL45GWU

Lassan építkező remek történet, kiváló karakterábrázolások, alakítások és megfelelő hangulat uralja Tornatore ezen filmjét, persze Morricone zenéjével fűszerezve. Jó film volt, érdemes volt megnézni, ajánlani leginkább Pildinek, Bomarrnak és SimonZ-nak tudom, a többieknek erős fenntartásokkal, de bárki tehet vele egy próbát :)

 

Köszönöm az ajánlást! A film csodás volt, nem bántam, hogy megnéztem.

 

 

Szeretem ha nem föltétlen happy end a vége, de ez fájt. Elméletileg felfogtam, hogy itt valami nincs rendben, mert vártam még egy balesetet, vagy hogy jönnek a rendőrök, és lecsukják Oldmant, de nem jött össze.

Amit viszont nem értek... Billy konkrétan mit is bosszult meg ezzel?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm az ajánlást! A film csodás volt, nem bántam, hogy megnéztem.

 

 

Szeretem ha nem föltétlen happy end a vége, de ez fájt. Elméletileg felfogtam, hogy itt valami nincs rendben, mert vártam még egy balesetet, vagy hogy jönnek a rendőrök, és lecsukják Oldmant, de nem jött össze.

Amit viszont nem értek... Billy konkrétan mit is bosszult meg ezzel?

 

 

Azzal, ahogy bánt vele annyi időn keresztül, és Billyben végig ott dolgozott a keserűség, hogy művész lehetett volna...Van néhány apróság, ami miatt érdemes lenne még egyszer megnézni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ID2-t én is szívesen megnézném, ha tudná hozni azt az agyamentséget, amit az első rész. :D

Bár az emberi támadásban kételkedek, a US of A lehet, hogy felfedezi az űrlények olajkészleteit, és megy demokráciát létrehozni. Eredeti ötlet lenne az biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban, a végén említette, hogy nem égeti el a festményt, amit küld. A feliratot meg fellapoztam, és ot meg azt mondja Oldman, hogy sosem volt belső sugallata. Köszönöm! Elsőre azon gondolkoztam, hogy esetleg úgy érezte, az üzletelésükkel átverte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy nagyon jó, epikus összeállítás több, mint ötven háborús filmből és sorozatból, a Globus jól ismert ikonikus dalára. Engem nagyon megfogott, hisz szinte az összes olyan háborús vagy történelmi film benne van, ami kedves nekem valamilyen szinten. :)

http://www.youtube.com/watch?v=xHEG3qnZntI

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Azzal, ahogy bánt vele annyi időn keresztül, és Billyben végig ott dolgozott a keserűség, hogy művész lehetett volna...Van néhány apróság, ami miatt érdemes lenne még egyszer megnézni.

 

Senki többet

 

Az egy óriási pillanat volt, mégha nem is jó értelemben, amikor a végén megláttuk, mely képet küldte át, mint legújabb alkotását, búcsúzóul.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedzegetik hogy új "Beverly Hills-i zsaru" fog készülni.

Nekem eddig egyik se jött be. Ha nem lenne belőle semmi akkor nem tartanám veszteségnek.

Én szerettem őket. Az első zseniális, a második még szintén jó, a 3. már csak halvány utánzat, erőlködés. Felőlem jöhet, Eddie nem sokat öregedett, de én sem vágom fel az ereim, ha mégis kaszálnák, ahogy a sorozatot is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja igen. Én is olvastam valamikor hogy sorozat formában is piacra akarják dobni. A hírt azonban azóta már el is felejtettem.

Sokáig úgy volt hogy Axel fia lesz a főszereplő és Eddie meg a pilotban lett volna, de utolsó pillanatban elkaszálták az egészet. :) Hála istennek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Senki többet

 

Az egy óriási pillanat volt, mégha nem is jó értelemben, amikor a végén megláttuk, mely képet küldte át, mint legújabb alkotását, búcsúzóul.

 

Jut eszembe:

 

Azért az is érdekes, hogy Oldman előtte már látta a képet "Claire"-nél, mégsem ismerte fel a stílust :) Vagy ennyire ne legyek szőrszálhasogató? :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a "2 kaliber" piszkosul akciósnak-poénosnak tűnik. :rock:

 

http://www.youtube.com/watch?v=aTn-7Ei1nrs

 

 

Véleményem szerint Snyder ebben ki tudja majd élni magát.

Csak legyen egy jó forgatókönyv meg ne romoljon a tehetsége. Az inkább javuljon a forgatásig.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

FLashpoint Paradox: Flash filmet MOST! Nagyon kéne már, és nem bizonyítja jobban mint ez az egész estés animációs JL film. A (ha jól emlékszem) 6 részből álló képregrényből készült sztori az egyik, ha nem a legjobb Flash történet. Röviden és velősen arról szól,hogy Flash visszamegy az időben, és megváltoztat egy apró dolgot, amitől minden átíródik és egy olyan világban találja magát, ahol senki nem az mint megismerte, és ami közeledik a vége felé, mert olyan erők csapnak össze, amik elpusztíthatják azt. Rengeteg DC karakter van benne, ki hosszabb ki,rövidebb szerep kapott, de aki szereti őket ennyinek is örülni fog. Végig pörög, akció sz-rásig, amit remek zene kísér szóval ez egy MUSZÁJ a képregénykedvelőknek. :) 9/10. A legjobb JL film eddig. Ja és ki adja Hal Jordan - a Zöld Lámpás hangját? :D

 

Flashpoint-3.jpg

 

JusticeLeagueTheFlashpointParadox-finalboxart-hdr.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=Q3tochTgPVc

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.