Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Tegnap megnéztem a Ninja Assasint. Még ekkora hentelős filmet. :D Új értelmet nyertek a Ninják. Sajnos a szinkron még az ST Voyager -t is alulmúlta, de ezt leszámítva nagyon élveztem. Volt benne kicsi misztikum is szóval soha rosszabb akciófilmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Toldi helyzetjelentés

Nagyköltségvetésű Toldi-adaptációját tavaly áprilistól mostanáig teljesen előkészítették, és Pálfi bármikor el tudná kezdeni forgatni, de a Filmalap még nem bólintott rá a végső költségvetésükre, így jelen pillanatban csak reménykednek abban, hogy tavasszal belevághatnak.

http://www.origo.hu/filmklub/blog/riport/forgatas/20140124-riport-palfi-gyorgy-szabadeses-cimu-filmjenek-forgatasarol.html

 

:facepalm: Filmalap töketlenkedése miatt nem halad a projekt...:(

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, örülök, hogy nem vettem el a kedved tőle... :)

 

 

 

 

Nekem csak a félarcú (Harrow) tűnt fel. Ki volt a másik??

 

 

 

Ha valamit kinézek megnézésre, akkor azt véleménytől függetlenül megnézem (maximum nem moziban) :) Alapból olyan filmnek tűnt, aminél kétséges, kinek jön be egyáltalán.

 

Ő is játszott benne, szöszin, talán azért nem tűnt fel: http://www.imdb.com/name/nm0924154/?ref_=tt_cl_t9

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valamit kinézek megnézésre, akkor azt véleménytől függetlenül megnézem (maximum nem moziban) :) Alapból olyan filmnek tűnt, aminél kétséges, kinek jön be egyáltalán.

 

Ő is játszott benne, szöszin, talán azért nem tűnt fel: http://www.imdb.com/name/nm0924154/?ref_=tt_cl_t9

 

 

 

Tényleg!!!!

 

 

 

 

Ő volt a polgármester mellett, nem? Azzal az idióta szemüveggel meg hajjal! :)

 

 

 

 

Egyébként kivételesen az sg.hu-n találtam egy jó írást a filmől, aminek a közepe táján leírtakkal maximálisan egyet tudok érteni. :)

 

http://sg.hu/cikkek/102863/amerikai-botrany

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg!!!!

 

 

 

 

Ő volt a polgármester mellett, nem? Azzal az idióta szemüveggel meg hajjal! :)

 

 

 

 

Egyébként kivételesen az sg.hu-n találtam egy jó írást a filmől, aminek a közepe táján leírtakkal maximálisan egyet tudok érteni. :)

 

http://sg.hu/cikkek/102863/amerikai-botrany

 

Igen, elég furán nézett ki :)

 

Ez egy nagyon korrekt írás, nagyjából egyet is értek vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No elkészült a "Top10 2013" listám:

 

01. A Wall Street farkasa

02. Az Acélember

03. Pacific Rim

04. Feledés

05. Szupercella

06. A Hobbit: Smaug pusztasága

07. Z világháború

08. Elysium

09. Gravitáció

10. 12 év rabszolgaság

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No elkészült a "Top10 2013" listám:

 

Ez egy jó lista. A Wolf Street farkasa meg meg már lassan a legnézettebb film lesz Magyarországon. Verdesi a 400.000-es nézőszámot. Nagyon kíváncsi vagyok rá! :cry: Ki gondolta volna, hogy simlis csaló brókerek ennyire érdeklik a magyarokat? :P:hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki gondolta volna, hogy simlis csaló brókerek ennyire érdeklik a magyarokat? :P:hmm:

Szerintem kevesebben mint gondolnánk mert az érdeklődők köre úgyis megoszlik. Van aki miattuk nézi, van aki Leo miatt, van aki.azért mert Scorsese rendezte,... sötöbö-sötöbö. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

... van, aki meg a hype miatt... :)

.. van, aki csak szórakozni akart és lehetne még folytatni aminek kikerülése végett inkább maradtam a sötöbözésnél. :) Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jesse Eisenberg fogja alakítani Lex Luthort az új Superman vs Batman mozifilmben :clap: Nagyon jó választás! :yeah:

Jeremy Irons pedig Alfred Pennyworth lesz!

Én egyiknek se örülök kifejezetten. Jeremy Irons még csak-csak, de Eisenberg Luthorként? Számomra ez baromi meredek. Se a kora, se a kiállása nem Lexes, de meglátjuk mi sül ki belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: A Fűrésszel kapcsolatban nem értek veled egyet. De persze ez nem baj. Nekem az nagyon új volt durvaságban és nem feltétlenül a fizikaira gondolok.

Ezzel egyetértek, pszichológiai durvaságban tényleg újat mutatott, de szerintem ez nem többlet, csak újdonság. Attól még egy öncélúan erőszakos, egyetlen ötletre ráépített film marad. Első nézésre zseniális a Fűrész, akkor sokkol az erőszakossága és földhöz vág a fordulata. Szóval jó film. Csak másodikra ezek már nem működnek igazán. Nem olyan thriller, mint mondjuk A bárányok hallgatnak, ahol már csak Antony Hopkins játéka miatt is érdemes újra és újra megnézni a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Készül gyerekkorom egyik kedvenc meséjéből egy élőszereplős, CG hibrid Disney feldolgozás :clap:

A Hupikék törpikék az az Alvin és a mókusok sikere arra ösztönözte a Disney-t, hogy a Csipet Csapat két főhőse, Chip és Dale is megkapja a maga félig élőszereplős, félig CGI-animációs mozifilmjét.

1499650_714725391892281_304994042_n.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel egyetértek, pszichológiai durvaságban tényleg újat mutatott, de szerintem ez nem többlet, csak újdonság. Attól még egy öncélúan erőszakos, egyetlen ötletre ráépített film marad. Első nézésre zseniális a Fűrész, akkor sokkol az erőszakossága és földhöz vág a fordulata. Szóval jó film. Csak másodikra ezek már nem működnek igazán. Nem olyan thriller, mint mondjuk A bárányok hallgatnak, ahol már csak Antony Hopkins játéka miatt is érdemes újra és újra megnézni a filmet.

 

Így teljesen egyetértek veled.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztem a Thor 2őt és atyám de jó film volt. Sokkal több ilyen kéne. Néha fullra azt éreztem mintha a SW világában játszódna. :D

Poén, látvány, akció, remek ellenség és még sztorija is volt. 9/10 - De csak azért mert a közepén lévő akció sokkal komolyabb volt mint a végén lévő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.