Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez a film vagy nagyon jó lesz, vagy nagyon rossz. Azért a beszélő fát és a harci mosómedvét még mindig nehéz úgy elképzelni, hogy ne kapjon el a masszív röhögőgörcs.

 

 

:) Magam is így érzem. Bár Szilszakáll is működött...

 

Nagy hiány van az ilyen filmekből.

 

 

Azért én ezt nem mondanám. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:) Magam is így érzem. Bár Szilszakáll is működött...

 

Azért én ezt nem mondanám. :)

Szillszakáll működött a Gyűrűk Urában, ami ugye masszívan fantasy. Ez viszont űropera, ami alapjáraton a sci-fi mellékága, itt azért óvatosabban kell mozogni. A fa figurával nekem még személy szerint nincs is bajom (ismervén a képregényes történetét), de a mosómaci... Na, az kemény, még a képregényben is.

 

"Rocket Raccoon (Bradley Cooper) a másik érdekes figura, ő ugyanis egy kibernetikailag és genetikailag felturbózott harci mosómedve. Most pihenjünk meg kedves olvasó és emésszük meg a dolgot. Megvagyunk? Akkor menjünk tovább. Rocket a Rack ‘n’ Ruin nevű űrhajó kapitányaként jött el a Keystone Kvadránsban lévő Halfworld nevű bolygóról, hű társával és első tisztjével, Wal Russ-szal, a beszélő rozmárral. A Halfworld afféle elmegyógyintézetként működött, ahol genetikailag manipulált állatok viselték gondját a fogvatartottaknak. No, Rocket itt volt ranger, amíg rá nem unt a dologra, úgymond. Részt vett a Toy Warban, felszabadítót játszott, leszámolt ellenségeivel, stb… Szóval rögös út vezette a mosómacit a Guardians of the Galaxy csapatába." - SF Portal

 

 

Én egyetértek azzal, hogy hiány van ilyen filmekből. Űrhajók, idegenek, idegen világok. Az utóbbi időben ugyan kellemesen elkezdett emelkedni a számuk (Avatar, Star Trek, Star Trek - Into Darkness, Prometheus, Thor, Thor: The Dark World, Avengers, Riddick, Men in Black 3), de ez 5-6 év termése. A '90-es években volt olyan év, hogy kitermelt majdnem ennyi filmet. 1997: Alien Resurrection, Starship Troopers, Az ötödik elem, Men in Black, Event Horizon, Kapcsolat, És ezek közül csak egy volt folytatás! Az utóbbi hat év hasonszörű termékei közül egy, ami nem folytatása valaminek. Bár mondom, én nagyon bírom, hogy végre újra olyan sci-fik mennek a moziban, ami képes elhagyni a Földet, idegeneket bemutatni, idegen világokat teremteni, és ez a jövőben remélhetőleg csak javulni fog.

 

Az egyébként megvan, hogy ő Doctor Who Amy-je (Karen Gillan)? :D

És hogy ő az Avatar Neytirije és a Star Trek/Star Trek - Into Darkness Uhurája, Zoe Saldana? :)

0348-got4.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szillszakáll működött a Gyűrűk Urában, ami ugye masszívan fantasy. Ez viszont űropera, ami alapjáraton a sci-fi mellékága, itt azért óvatosabban kell mozogni. A fa figurával nekem még személy szerint nincs is bajom (ismervén a képregényes történetét)

 

Nagyon felszínesen ismerem csak ezt de szerintem leöntik egy kanna benzinnel és felgyújtják. :D Vagy égésálló fa?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyetértek azzal, hogy hiány van ilyen filmekből. Űrhajók, idegenek, idegen világok.

 

Ezzel én is egyetértenék, de én a képregényhősök tömegére gondoltam. Kicsit besokalltam Hollywood ötlettelenségétől. Nem mondom, hogy mind sz*r, de úgy érzem, elveszünk a képregényflimek, folytatások, feldolgozások tengerében... :(

 

 

Nagyon felszínesen ismerem csak ezt de szerintem leöntik egy kanna benzinnel és felgyújtják. :D Vagy égésálló fa?

 

 

Tényleg elég felszínesen ismered... :) Máig is él, ha meg nem halt. :D

Szerkesztve: - R2-D2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel én is egyetértenék, de én a képregényhősök tömegére gondoltam. Kicsit besokalltam Hollywood ötlettelenségétől. Nem mondom, hogy mind sz*r, de úgy érzem, elveszünk a képregényflimek, folytatások, feldolgozások tengerében... :(

Abban szerintem már jó rég elvesztünk. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel én is egyetértenék, de én a képregényhősök tömegére gondoltam. Kicsit besokalltam Hollywood ötlettelenségétől. Nem mondom, hogy mind sz*r, de úgy érzem, elveszünk a képregényflimek, folytatások, feldolgozások tengerében... :(

Egyetértek. Ezeket a filmeket következetesen kerülöm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NA még senki nem linkelte be? :D

Hát ez marha jó lesz. :D

JA és már kötik össze ezt is az egyik marvel filmmel. :)

 

Remélem mindenki észrevette Del Toro bácsit, aki a Thor 2 végén szerepelt. :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=pTZ2Tp9yXyM&feature=youtu.be

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint, ehhez kötöttek egy korábbi Marvel-filmet. ;)

 

A Gyűjtő alapvetően GotG karakter. A Thor 2 van ehhez kötve (illetve részben az első Avengershez, részben a fene tudja, hanyadikhoz, mivel Thanoshoz kapcsolódóan tették be a Gyűjtőt.

 

Engem ez a trailer sem győzött meg. Alapjáraton most egy sci-fi-vígjáték benyomását kelti. Ami persze nem rossz, csak nem illeszkedik az eddigi sorba. A Marvel-filmeknek fontos része a humor - muszáj, ilyen hosszú ideig nem lehet képregényhős-sorozatot komolysággal fenntartani -, csak az sem jó, ha átesnek a nyihaha túloldalára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jai Courtney játssza Kyle Reese-t az új Terminator filmben!

http://variety.com/2014/film/news/terminator-kyle-reese-jai-courtney-1200827966/

 

Még nem láttam az új Die Hard filmet, de lehet bevizsgálom, milyen akciószínész is...egyelőre nem örülök a döntésnek...

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem láttam az új Die Hard filmet, de lehet bevizsgálom, milyen akciószínész is...egyelőre nem örülök a döntésnek...

Én még nem láttam és nem is nagyon akarom, de úgy hallom, hogy abban még Bruce Willis se muzsikál igazán jól, pedig ő róla tudjuk hogy azért tud ha kell. Szóval lehet, hogy attól a filmtől függetlenül az ipse még tud tehetséget villantani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És Nebula is jól néz ki!

Nekem nem igazán jön be de Rakétát se a külseje miatt bírom. Szóval nem zárkózom el attól hogy a csaj attól még működhet.

 

 

Én még nem láttam és nem is nagyon akarom, de úgy hallom, hogy abban még Bruce Willis se muzsikál igazán jól, pedig ő róla tudjuk hogy azért tud ha kell.

Itt lenne már az ideje hogy kelljen neki. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az előzetes valami borzasztó. Láthatóan szeretne nagyon vicces lenni, de remélem ez csak azért nem jön össze neki, mert az összes értékelhető viccet a filmre tartogatják.

Csatlakozom, pedig akár jó is lehetne, de ezen trailer alapján nem lesz az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem láttam az új Die Hard filmet, de lehet bevizsgálom, milyen akciószínész is...egyelőre nem örülök a döntésnek...

 

 

Én még nem láttam és nem is nagyon akarom, de úgy hallom, hogy abban még Bruce Willis se muzsikál igazán jól, pedig ő róla tudjuk hogy azért tud ha kell. Szóval lehet, hogy attól a filmtől függetlenül az ipse még tud tehetséget villantani.

 

 

Ha nem akartok egy borzalmat látni szerintem ne nézzétek meg. Ilyen szintü megcsúfolását egy franchise-nak még nem láttam. Willis nem Mclane-t játssza a fia meg a totál nulla.

 

Különben Courtney játszotta a Spartacus első évadában Spartacus barátját. Ott elég jó volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF: na ezt visszautasítom :45: Azok a filmek még ma is rengeteg filmet vernek kenterbe, műfaján belül (vígjáték) csúcs szuper, minőségi filmek.

OFF:

Nem pejoratív értelemben mondtam. ;)

 

Mint említettem, én magam is jól szórakozok rajtuk, de azért az ilyen BS-filmek döntő többségének faék egyszerűségű az alapötlete, a történetvezetése és a tanulsága is. Abszolút sablonkarakterekkel dolgozik és valljuk be, hogy humor terén se túl változatos vagy magasröptű. A műfaján belül (bár a vígjátéknál szűkebb halmazt kéne megjelölni) valóban a csúcs, de az a műfaj viszont messze van a csúcstól.

 

Ez persze nem baj, a célját tökéletesen teljesíti, de a SW-nak mások a célkitűzései és szerintem nem illene ide ez az elem. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áthoztam ide ezt a beszélgetést, ne offoljuk szét a másik topikot.

 

Szerintem a primitív szó csak pejoratív értelemben használható, csak azért reagáltam így. No de akkor most már értem, hogy mire utaltál. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.