Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nagyon várom az új Szellemirtók filmet.

Gyermekkorom meghatározó filmje volt, és imádtam a rajzfilmsorozatot is. Cartoon Network-on mindig néztem... :)

 

B1r4t92IYAEN90X.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen! Mindeképp!

 

Írás róla itt:

 

http://filmforum.hungarianforum.com/t11p283-r2-d2-irasai

 

Nagyon szép szívhez szóló kritika. Egyet is értek vele.

Megnéztem az Időről időre romantikus időutazós drámát. Mert inkább volt dráma, mint könnyed vígjáték.

Köszönöm MissKarrde szintén az ajánlást. :)

A főszereplő srác nagyon szimpatikus, és örülök hogy viszontláthatom majd a Star Warsban is. Bár engem kissé Bereczki Zoltánra emlékeztetett :D

Rachel McAdams meg ideális feleségjelölt :D

 

Valami nem tiszta azért

 

Mikor a testvérének elrendezte a múltját, és visszatért a feleségéhez Tim, akkor kiderült, hogy lánya helyett fia született, mivel nem a megfejelő pillanatban történt a gyerekcsinálás.

De a következő snittben már ismét lánya van, és ott ül a húga kórházi ágya mellett...hmm kicsit pislogtam..

Visszament a parti helyszínére és úgy intézte, hogy a tesója ismét a zűrös palival éljen hosszú évekig?

Igazságos ez vajon?

És ha az első időutazásnál fogta a húga kezét, és együtt intézték el a dolgokat, akkor itt most működött az egyszemélyes akció?

Nah mindenesetre furcsálltam egy kicsit ezt a részét a filmnek..

 

 

Jah és miért is kapott R besorolást ez a film az imdb szerint????

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon várom az új Szellemirtók filmet.

Gyermekkorom meghatározó filmje volt, és imádtam a rajzfilmsorozatot is. Cartoon Network-on mindig néztem... :)

Ez a kép baromi jó, tök jó lenne háttérképnek. Csak kár, hogy Harold Ramis már nem lehet rajta. :( Az új filmet viszont rohadtul nem várom. Legjobb lenne, ha sohasem készülne el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szép szívhez szóló kritika. Egyet is értek vele.

 

Kösz! Örülök, hogy nem csalódtál a filmben! ;)

 

A főszereplő srác nagyon szimpatikus, és örülök hogy viszontláthatom majd a Star Warsban is. Bár engem kissé Bereczki Zoltánra emlékeztetett :D

 

De őt tudod honnan (is) kell ismerned? A Harry Potterből. Csak kicsit megnőtt

 

Valami nem tiszta azért

 

Sajnos ezekre most nem tudok neked válaszolni, ahhoz bele kellene néznem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

R2-D2: ja igen Bill Weasley-t játszotta. De pl az új Dredd filmből is ismerős lehet.

 

Ez a kép baromi jó, tök jó lenne háttérképnek. Csak kár, hogy Harold Ramis már nem lehet rajta.

Meg Rick Moranis :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mind az origo mind az index főoldalon ott van az Interstellar kritika ( mindkettő pozitív)

 

Az index most se aprózza el...

30 éve nem készült ilyen látványos űreposz

http://index.hu/kultur/cinematrix/2014/11/05/interstellar_kritika_christopher_nolan/

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem az Időről időre romantikus időutazós drámát. Mert inkább volt dráma, mint könnyed vígjáték.

Köszönöm MissKarrde szintén az ajánlást. :)

 

Valami nem tiszta azért

 

 

Visszament a parti helyszínére és úgy intézte, hogy a tesója ismét a zűrös palival éljen hosszú évekig?

Igazságos ez vajon?

És ha az első időutazásnál fogta a húga kezét, és együtt intézték el a dolgokat, akkor itt most működött az egyszemélyes akció?

 

 

Nagyon szívesen, és örülök, hogy tetszett :)

 

Bizony, visszacsinálta az eseményeket, és a húgának a zűrös pasassal történt időszála maradt meg. Nem egészen igazságos, de valahol érthető, hogy főhősünk szerette volna visszakapni a lányát. És végül a húga sorsa is jó irányt vett, méghozzá úgy, hogy nem avatkozott bele a báty. Tulajdonképpen ez volt a helyes, még ha a húg sokáig zűrös életet is élt.

Az időutazás csak a pasikkal működött a családban, az, hogy elvitte egyszer a húgát, nem jelentett semmilyen hatást, csak mint résztvevő volt jelen. Nem miatta működött az időutazás.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem :)

Csak a jelenetek közötti vágás volt furcsa, de amúgy megértem, miért cselekedett így :)

 

Megvolt az Interstellar hazai IMAX premiere. Réz András és pár ismert ember csodálkozik azon, milyen jó is a film

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A felesége halála után (valamikor a 90-es évek közepén) visszavonult a filmezéstől. Sajnos..

 

El is feledkeztem a "kis ürgéről", így utánanéztem:

91-ben lett özvegy és volt még pár filmje utána.(pl.: Fintstones, meg pár "összement"-folytatás) Aztán 97-től 2001 szünet, azután szinkronszínészként tevékenykedett 5 évig és 2006 óta megint semmi..kár..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szombatig várhatok... :(

tumblr_n1jby616nd1tu4zlco1_400.gif

 

Én meg jövő év márciusáig. :D Nekem a túl hosszú játékidő vette el a kedvemet a moziban nézéstől. Mert ha beindulnak a vesék akkor menni kell. Viszont akkor nem látom a filmet. A Transformers 4-et is ezért nem néztem meg moziban. MI van ha menni kell?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvolt az Interstellar. Pécs, Uránia Mozi, 4K, szinkron.

C. Nolan és testvére J. nem mindennapi páros. Amiket Ők filmbe oltanak az rendre példa nélküli.

Én nagyon másra számítottam. Látványos igen, monumentális igen, de rendkívül bonyolult.

Kiborult megint sokat látott sci-fi agyam. Ezek ott folytatták, ahol az Eredetet abbahagyták.

Tegnap Jake videójában Réz András Nolan eddigi legpopulárisabb filmjének is nevezte többek közt -és lehet,

hogy fogalomzavarom van- de az átlag nézőnek simán bele fog törni bicskája, mert az enyén is eléggé kicsorbult.

A film jól építkezik, nem kapkod, így a drámai részek is kellően ütősek, színészeink jól teljesítenek.

Egészen hihetetlen egyébként, hogy hová lyukad ki a film és most át kell mennem spoileresbe:

 

Nem kis fejtörést okoz az 5. dimenzió felfogása. Én részemről azt hittem eddig, hogy olyan nincs is, de ez a film elhiteti az emberrel, hogy olyan dolgok is létezhetnek amiket nem tudunk felfogni ésszel.

A film egy szakaszában kicsit sokalltam zárt terű jelenetek sokaságát. Néha már úgy sóvárogtam egy nagytotálért, persze rendre jött is és akkor állak le!

A végén ahogyan kilyukadunk egy hihetetlen fordulattal és a film kulcsává válik egy kezdetben még szinte a fülem mellett is elengedett momentum az váratlan és letaglózó.

 

 

Persze ez a film sem szolgál ki teljesen. Nem érkezik meg rendesen A-ból B-be, inkább iránymutatás.

Újranézésért kiált -ha tehetném azonnal meg is tenném.

Sok kérdést felvetett, sokat megválaszolt és sokat is hagyott maga után.

Egy biztos, tudtak úgy nyúlni a sci-fi-hez ahogy eddig senki.

Amit sajnálok, hogy

 

nem úsztuk meg megint emberi gonszáság-gyarlóság-gyávaság nélkül. Azt hittem egy igazi felfedező film lesz, de megint egy tetű alak szarta el félig az akciót.-emiatt a Napfény jutott eszembe.

Sokáig földönkívülieket sugalltak, hajlottam is rá, de persze az lett a csattanó, hogy egy feljettebb emberi civilizáció Önmagunk megmentője minden dimenziók használatának képességével és ezzel már megint paradoxális időutazásszerű kérdésekhez érkeztünk ezzel megvárlak még néhányotokat!

 

De a lényeg, hogy "gyerünk a moziba be" mert aki a sci-fire fogékony annak bűn lenne kihagyni.

Egyelőre nem pontozok.(imdb-n sem) ;) Még emésztek!

 

Ja és a zene igen különleges lett. Már majdnem fura. De nem rossz.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Interstellar

 

Pont beszélgettünk a haverommal, akivel megnéztük a filmet, hogy hiába nagy mester Nolan, azért mindenki tud hibázni.

 

 

Hát nem most hibázott b/ssza meg!!! Olyan filmet rakott le az asztalra, hogy a fal adta a másikat. A hangulat, a zene, a történet, a látvány, a színészek, minden nagyon nagyon egyben volt. Elképesztő volt, szinte észre sem vettem, hogy eltelt 2,5 óra. Hihetetlen volt. Még akkor is, ha a végén voltak túlkapások, és elsőre a szoba jelenet nagyon absztrakt volt, de mégis utólag végiggondolva tökéletesen illik a filmbe.

 

Még emészteni kell, de nálam eddig az év filmje.

 

 

Nem most tette. 10/9,5.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ohh csesszétek meg, még a végén én is elmegyek a pécsi Urániába rá. :D

Csoli jó volt ott megnézni?

 

Mit te beszész'?! Nagyon jó volt! Kb 10 éve nem voltam már, de nagyon tetszik a felújított mozi. Lehuppantunk az erkélyen az egyik középső páholyba és ment a csodálkozás.

Nagyon kényelmes volt egyébként, jó kis fotelek vannak már ott is, régen sima székek voltak..

Ide fogunk járni ezentúl, nem a fostos CC-be, ahol a vászon is láthatóan koszos a 3-as teremben legalább egy éve.

A közönség is kultúrált volt, se mobil, sem beszólások, néha még a kukoricát sem mertük rágni egy-egy néma feszültséggel teli jelenetben.

Szóval legközelebb a 3. Hobbit jön HFR 3D-ben ugyanitt!!

Amúgy hova vagy valósi? ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.