Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem csöpögős. A filmet Hawking feleségének könyvéből írták, tehát alapvetően számítani lehet arra, hogy a kettőjük kapcsolata is teret kap. Viszont nem vitték el a súlyt a magánéletük felé, sikerült arany középutat tartani a tudós és a "pasi" között. Ha az élete érdekel, akkor abba beletartozik a tudományos munkáin kívül az is, hogyan él(t) ebben az állapotában, és ennek fontos tényezője a családja is.

 

Valóban szép film, és bizony kényelmetlen is, de ha van valami, ami engem sosem rettent el egy filmtől, az a kényelmetlenség (sőt). Azt hiszem, egy kicsit mazochista vagyok ilyen téren :hehe:

Mindkét bekezdéssel egyetértek. Még annyit tennék hozzá a nem csöpögősön kívül, hogy egyáltalán nem romantikus a Hawking-film (legalábbis a mai értelmében véve a szót), hanem érzelmes a fentiek miatt, ami jól ellentételezi azt, hogy egy fizikusról szól, aki teljesen racionális eszmék bűvöletében törvényszerűségeket, egyenleteket kutat. Az egyensúlyt szerintem is sikerült megtalálni e két szempont között.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor miért nincs benne eredet story? :hmm:

Egy átlagos filmnézőnek folytatásnak tűnhet - eredetileg annak szánták, csak később átírták -, de igazából az egy reboot volt (egyik színész sem tért vissza, plusz a sztoriban is vannak apró változások - főleg az elején lévő flash back-ek mutatnak eltérést), és hivatalosan nem része a MCU-nak

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor miért nincs benne eredet story? :hmm:

Mert akkoriban még nem volt szokás, vagy legalábbis a Universal nem akarta eljátszani azt, mint amit a Sony eljátszott a Pókemberrel, hogy 10 év leforgása előtt kétszer eladja ugyanazt a sztorit más szereplőkkel. Pláne, hogy a két Hulk között csak öt év van. Ezért inkább neki nem eredetsztorit írtak, azt belegyömöszölték a főcímbe, aztán azt mesélték el, hogyan tanulta meg Banner kontrollálni Hulkot. De ettől függetlenül reboot, semmit sem vettek át abból a filmből.

A reboot a Spider-Mannél is biztos, mert benne volt a közleményben, hogy az MCU-filmek producerei új irányvonalat szabtak. Muszáj is, hiszen a jelenlegi változat nem MCU-kompatibilis.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, igen A sonynál vannak a jogok, most is vagy hát valami közös megállapodás van, de csak a filmes jogok. A rajzfilmes dologok maradtak, így láthattad a sorozatot. Pedig Sony: Men in Black 1-3, 21-22 Jump Street stb :)

Értem, köszi! Ez eddig rendesen elkerülte a figyelmem, pedig az említett filmeket láttam is, a Men in Black-et pedig minden évbe megnézem.

 

Valamikor megtekintem majd azt a legújabb 2 Pókemberes filmet, rajta vana listán, az elsőt sokan nagyon dícsérik a másodikat meg szídják, meglátjuk majd. Remélem azért az új Pókemberben szimpatikusabb illetőt választanak Peter Parker szerepére, Tobey Maguire-t bírtam, de ez az új srác abszolút nem volt szimpatikus, nem tudtam elképzelni őt ebben a szerepben, persze majd ha megnézem lehet megkedvelem, de talán épp emiatt nem vetemedtem rá eddig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy visszaemlékezésekben oldják meg az eredet storyját.

Lehet, hogy Pókembert is bele akarják majd szőni a Polgárháború filmes eseméyneibe.

Bár én jobban örülnék, ha Morlun, vagy esetleg Venom és Vérontó lennének a következő film gonoszai.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem beleszőni érdekes lenne, tekintve, hogy szerves része a csapatnak.

Azt meg személy szerint nem bánom, hogy egy pocsék sorozatot és egy szódával talán elmegy sorozatot még egyszer rebootolnak, végre egy olyan csapat, akik azért már megmutatták, hogy tudnak jót csinálni. Őszintén szólva, eleve ezzel kellett volna kezdeni az első rebootot (amúgy csak megjegyzem, nem Raimi volt az első, aki Pók-filmet csinált ;) ), de hát a Sony ki akart még facsarni néhány millió dollárt, mielőtt lejárnak a jogok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megdőlt itthon bevétel tekintetében Star Wars III. epizód rekordja... :fuckoff:

 

A szürke ötven árnyalata a magyar mozikat is letarolta, és szinte minden létező rekordot megdöntött. Az erotikus filmre 244.4 millió forint értékben váltottak jegyet a hétvégén, 182 165 nézője volt, a bevételi adat alapján minden idők legjobb magyarországi nyitását produkálta. És ez a szám csak tovább növekszik, ha a szerdai előjátszásokat is beleszámítjuk: a film öt nap alatt 264,8 millió forintot hozott, eddig összesen 197 918 néző ült be rá.

 

Az eddigi rekordot a Star Wars III. rész - A Sith-ek bosszúja tartotta, amely tíz évvel ezelőtt 229,4 milliót gyűjtött össze a premier hétvégéjén és 244 440 nézője volt. Tehát a bevétel tekintetében vette át a vezetést a szadomazót romantikával vegyítő film, nézőszámban továbbra is a Star Wars harmadik része az első.

 

De basszus pont egy ilyen film :no::hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És sorra egymás után több országban kerül az első helyre előzve meg így akár több éves/évtizedes első helyezetteket az adott ország hazai mozis bevételeit és megtekintéseit tekintve, és a film jelenleg 4.0 az IMDB-n ami lesz még kevesebb is. Öcsém, ehhez csak gratulálni tudok, pláne látva, hogy a film "tartalma" voltaképpen mi is. És a legnagyobb fanatkok, ahogy olvasom a 18 év alatt lányok.

 

Anya!!! Haza akarok menni! :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen látszik, hogy kevés film szolgálja ki a női igényeket és amikor készül egy ami tényleg erre megy rá, még akkoris ha nagyon alja, mennek rá csőstül. Mintha a '80-as években mondjuk egyetlen agyatlan, izompacsirtás, lődözős film készült volna. Valszeg minden férfi tömött sorokban állt volna ott még akkoris ha az egész igénytelenség szobra lett volna.

 

A könyvbe egyébként csak beleolvastam, de nem akartam hinni a szememnek, hogy ennyire alja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megdőlt itthon bevétel tekintetében Star Wars III. epizód rekordja... :fuckoff:

Hát mivel én csak emiatt szerettem a Star Wars ep3-at, most megyek, és rituálisan leöngyilkolom magam, mert ez az év tragédiája. Az évé? Az évtizedé! Ezt már nem viseli el a szürke egy árnyalatában sem leledző lelki világom, úgyhogy felöltöm az ep3 premierjén utoljára viselt, azóta háromszor kinőtt Jedi tunikám és a tököm tudja hová elkevert Jedi köpenyem, leveszem Darth Vader ep3-as(!!!!) játékfénykardom a polc tetejéről, és beledőlök. :death:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván itt most nem a Jake által leírt dolog részleteibe kell belemenni, és igaza van Ody-nak is! De azért nagyon szomorú, hogy egy ekkora moslékra ilyen nagy igény van, és Bomarr is igazat szólt, de akkor is! Döbbenet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.