Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ezen látszik, hogy kevés film szolgálja ki a női igényeket és amikor készül egy ami tényleg erre megy rá, még akkoris ha nagyon alja, mennek rá csőstül. Mintha a '80-as években mondjuk egyetlen agyatlan, izompacsirtás, lődözős film készült volna. Valszeg minden férfi tömött sorokban állt volna ott még akkoris ha az egész igénytelenség szobra lett volna.

Nahát erről van szó... többek között....

 

Amúgy, ha fönn lesz majd a neten, én tuti megnézem. Biztosan jól lehet róla írni.... :)

Véleményezés alapja a megtekintés :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen látszik, hogy kevés film szolgálja ki a női igényeket és amikor készül egy ami tényleg erre megy rá, még akkoris ha nagyon alja, mennek rá csőstül. Mintha a '80-as években mondjuk egyetlen agyatlan, izompacsirtás, lődözős film készült volna. Valszeg minden férfi tömött sorokban állt volna ott még akkoris ha az egész igénytelenség szobra lett volna.

 

A könyvbe egyébként csak beleolvastam, de nem akartam hinni a szememnek, hogy ennyire alja.

És a könyv sikerét mivel magyarázod? Mert oké, hogy túl sok nőknek szóló film nincs, na de könyv... abból Dunát lehetne rekeszteni. Ez valamiért mégis kaszál. Valamit tud az író, más kérdés, hogy annak nem sok köze van az irodalomhoz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És a könyv sikerét mivel magyarázod? Mert oké, hogy túl sok nőknek szóló film nincs, na de könyv... abból Dunát lehetne rekeszteni. Ez valamiért mégis kaszál. Valamit tud az író, más kérdés, hogy annak nem sok köze van az irodalomhoz. :)

A napokban találtam egy elemzést, ami szerint a népszerűségének az alapja, hogy a már egyébként is terebélyes Twilight rajongói körben vert gyökeret és innen indult hódító útjára. Bár elég hosszú, de ITT el lehet olvasni a kérdéses fejtegetést. Szerintem tanulságos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megdőlt itthon bevétel tekintetében Star Wars III. epizód rekordja... :fuckoff:

 

A szürke ötven árnyalata a magyar mozikat is letarolta, és szinte minden létező rekordot megdöntött. Az erotikus filmre 244.4 millió forint értékben váltottak jegyet a hétvégén, 182 165 nézője volt, a bevételi adat alapján minden idők legjobb magyarországi nyitását produkálta. És ez a szám csak tovább növekszik, ha a szerdai előjátszásokat is beleszámítjuk: a film öt nap alatt 264,8 millió forintot hozott, eddig összesen 197 918 néző ült be rá.

 

Az eddigi rekordot a Star Wars III. rész - A Sith-ek bosszúja tartotta, amely tíz évvel ezelőtt 229,4 milliót gyűjtött össze a premier hétvégéjén és 244 440 nézője volt. Tehát a bevétel tekintetében vette át a vezetést a szadomazót romantikával vegyítő film, nézőszámban továbbra is a Star Wars harmadik része az első.

 

De basszus pont egy ilyen film :no::hmm:

Ez semmi. Többet ért 2005-ben 230 millió, mint ma 240.

 

Hát mivel én csak emiatt szerettem a Star Wars ep3-at, most megyek, és rituálisan leöngyilkolom magam, mert ez az év tragédiája. Az évé? Az évtizedé! Ezt már nem viseli el a szürke egy árnyalatában sem leledző lelki világom, úgyhogy felöltöm az ep3 premierjén utoljára viselt, azóta háromszor kinőtt Jedi tunikám és a tököm tudja hová elkevert Jedi köpenyem, leveszem Darth Vader ep3-as(!!!!) játékfénykardom a polc tetejéről, és beledőlök. :death:

:evil: Én is dőlök utánad az egyik FX-be! Na az tényleg mazohizmus! ;)

 

Tíz év alatt azért a jegyárak is változtak. Ezt igazolja a kevesebb nézőszám több bevétel arány.

Így-így, infláció is van a világon, mint fent írtam.

 

:lol: MUHAHAHA :lol:

 

2015 decemberében újabb rekord dőlést vizionálok! :fuck2::cool:

Ennyi! Ki fog akkor már emlékezni erre? :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A napokban találtam egy elemzést, ami szerint a népszerűségének az alapja, hogy a már egyébként is terebélyes Twilight rajongói körben vert gyökeret és innen indult hódító útjára. Bár elég hosszú, de ITT el lehet olvasni a kérdéses fejtegetést. Szerintem tanulságos.

Köszi! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A napokban találtam egy elemzést, ami szerint a népszerűségének az alapja, hogy a már egyébként is terebélyes Twilight rajongói körben vert gyökeret és innen indult hódító útjára. Bár elég hosszú, de ITT el lehet olvasni a kérdéses fejtegetést. Szerintem tanulságos.

Akkor ezek szerint azért nem fogott meg még az ötlet sem, hogy elolvassam, mert a Twilight sem érdekelt. :D (bár annak az első részét olvastam és láttam is, de annyi elég is volt belőle)

 

Igazság szerint a könyvre kíváncsi lettem volna a nagy hype miatt, de ismerősöktől csak rosszat hallottam róla, így végül elmaradt az elolvasása, mert kiszorította sok más lényegesen érdemesebb mű. A filmet egy kollégám a feleségével megnézte, és szerintük a film jobb lett, mint a könyv, mert a film egyszer nézhetőnek találtatott, míg a könyv irodalmi szempontból teljes csőd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen látszik, hogy kevés film szolgálja ki a női igényeket és amikor készül egy ami tényleg erre megy rá, még akkoris ha nagyon alja, mennek rá csőstül.

Én ezt másképp látom. Szerintem a nők nagy részének igényét bőven kielégítik az ilyen filmek, könyvek (tisztelet a kivételnek), nem csak azért mennek el rá, mert "nincs jobb". Twilight, Szürke 50, Oravecz Nóra... elég csak sorolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt másképp látom. Szerintem a nők nagy részének igényét bőven kielégítik az ilyen filmek, könyvek (tisztelet a kivételnek), nem csak azért mennek el rá, mert "nincs jobb". Twilight, Szürke 50, Oravecz Nóra... elég csak sorolni.

Szerintem ez egyáltalán nem igaz. Például a Hunger Games filmeknek is a női közönség az elsődleges célpontja (amikor a legutóbbi részt moziban láttam, erről személyesen is meggyőződhettem) és szerintem azok kifejezetten rendben vannak.

 

Az pedig nem gondolom hogy egy Twilight például sokkal igénytelenebb lenne mint egy kifejezetten férfi igényeket kiszolgáló tesztoszteron mozi csak nyilván mi a saját filmjeink baromságai felé sokkal megbocsátóbbak vagyunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem tűnt fel, hogy a Hunger Games elsősorban a női nézőknek szólna, ez maximum csak az első részre igaz szerintem.

 

Egyenlőségjelet tenni a Twilight és mondjuk olyan 80-as "tesztoszteronfilmek" között, mint a Kommandó vagy a Rambo II, de mondhatnám akármelyik Jason Statham filmet is... hát te tudod. Szerintem ég és föld a különbség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyenlőségjelet tenni a Twilight és mondjuk olyan 80-as "tesztoszteronfilmek" között, mint a Kommandó vagy a Rambo II, de mondhatnám akármelyik Jason Statham filmet is... hát te tudod. Szerintem ég és föld a különbség.

Miért, miben jobbak? A színészi játékban, a cselekményben, a sztoriban, a mondanivalójukban, a megvalósításban? Hogy is jellemeztem pár napja a Halálos iramban-filmeket?

 

"Mi van a Halálos iramban? Dögös nők, frankó kocsik, sok bunyó, sok lövöldözés.

Mi nincs benne? Fizika, realitás, értelem."

 

És a Halálos iramban-filmek bizony ugyanazok, mint a '80-as évek tesztoszteron filmjei. Na most akkor, ezek a fizikát, értelmet és realitást szép nagy ívben kerülő filmek miben jobban egy Alkonyatnál. Ugyanúgy baromság mindegyik, csak más-más körítéssel. Elég biztos vagyok afelől, hogy az Alkonyat-szériának is más lenne a visszhangja, ha az érzelmek helyett a gore-ra helyezik a hangsúlyt.

 

A Hunger Games-filmek pedig, akárcsak a könyvek, bizony elsősorban a tini csajokat célozzák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én több dolgot sem értek a FSOG őrülettel kapcsolatban. (Előrebocsájtom, hogy elég hiányosak az ismereteim a történetet illetően, mert se nem olvastam, se nem láttam, de megpróbáltam utánanézni ennek az egész jelenségnek.) Én azt olvastam erről, hogy az ilyen 40es/50es anyukák nagy kedvence ez a könyv (utánanéztem és az írónő is besorolható ebbe a kategóriába), ezzel szemben a történet hősnője, egy fiatal egyetemista lány. Tehát amikor ezek a kiéhezett háziasszonyok rágerjednek erre a sztorira, akkor a szende szűzleánnyal azonosulnak, vagy mi? Ez a rég elmúlt fiatalság utáni nosztalgia állna a jelenség hátterében (mert ők nem hiszem, hogy pusztán a Twilight fanbase által felhypeolt Amazon értékelések, eladások miatt kedvelték meg)? :hmm:

De mint utóbb itt megtudtam, ez most már a fiatal lányok körében is hódít. Én a korombéli lányismerőseimet mikor megkérdeztem (ez persze lehet hiányos mintavétel), mindenki vagy nagyon lesújtóan nyilatkozott a történetről, vagy el se olvasta/nem nézte meg a filmet (azt nem zárom ki, hogy volt néhány, aki inkább letagadta, mert manapság ez már inkább cikinek számít).

Akkor ezen a ponton kitérnék egy újabb felmerülő kérdésre, amire még nem nagyon kaptam választ (a Bomarr által linkelt reddit-es hozzászólásban sem), hogy miért ilyen népszerű ez a téma? Itt most a BDSM-re gondolok, ugyanis itt gyakorlatilag arról van szó, hogy egy szubkultúra bekerült a mainstreambe. Akik elolvassák ezt a könyvet/megnézik a filmet azt képzelhetik magukról, hogy ők is ezt a fajta erotikát szeretnék megélni (olyan banális híreket is lehetett olvasni, hogy a barkácsboltokban megnőtt a kötéleladások száma :facepalm: ), miközben valószínűbb, hogy arról van szó, hogy pusztán a „tiltott gyümölcs” (valamilyen szinten ez még mindig tabu), az újdonság után vágyakoznak. Viszont, ami fontos és kevés szó esik róla, hogy ahogy olvastam az értékeléseket, ez nem is igazából BDSM tematikába sorolható történet, hanem – ha nagyon szigorúan veszem – akkor egy abuzív kapcsolatot romantizál!

Az pedig egy igen érdekes szexuálpszichológiai kérdés, hogy miért van (ha van) erre igénye ennyire a nőknek? Ezt egy ismerősöm a „női lélekben rejlő természetes szubmisszívitással” magyarázta, ami ebben a formában szerintem megalapozatlan. Eleve ez a kizárólagos hímdominancia nem állja meg a helyét, mivel az emberszabásúaknál (bonobók – az ember egyik legközelebbi „rokonai”) a hímek a szubmisszívek, a nőstények a dominánsak. Mindenesetre érdekes kérdés, hogy miért lehet ez a téma ilyen népszerű (még, ha ilyen irodalmilag/tartalmilag hibás tálalásban is, ahogy itt az írónő prezentálta).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én több dolgot sem értek a FSOG őrülettel kapcsolatban. (Előrebocsájtom, hogy elég hiányosak az ismereteim a történetet illetően, mert se nem olvastam, se nem láttam, de megpróbáltam utánanézni ennek az egész jelenségnek.) Én azt olvastam erről, hogy az ilyen 40es/50es anyukák nagy kedvence ez a könyv

 

Mert az ő szexuális életük többnyire unalmasabb, mint a fiatalabb generációké. A fizikai adottságnak, kornak meg nem tudom miért kéne jelentősége legyen. A tesztoszteron filmekre kanyarodva: a régi Arnold filmeket csak a kigyúrt 30-asok szeretik? Ugye hogy nem.

 

Az pedig egy igen érdekes szexuálpszichológiai kérdés, hogy miért van (ha van) erre igénye ennyire a nőknek? Ezt egy ismerősöm a „női lélekben rejlő természetes szubmisszívitással” magyarázta, ami ebben a formában szerintem megalapozatlan. Eleve ez a kizárólagos hímdominancia nem állja meg a helyét, mivel az emberszabásúaknál (bonobók – az ember egyik legközelebbi „rokonai”) a hímek a szubmisszívek, a nőstények a dominánsak. Mindenesetre érdekes kérdés, hogy miért lehet ez a téma ilyen népszerű (még, ha ilyen irodalmilag/tartalmilag hibás tálalásban is, ahogy itt az írónő prezentálta).

 

Szerintem könnyebb megtalálni a választ ha nem a bonobókból hanem az emberekből indulunk ki. A kutatások szerint mind a férfiak mind a nők jelentős része fantáziál arról, hogy ki az egyik ki a másik oldalon részt vesz egy nemi erőszakban. Most kb. az emberek feléről van szó. Fontos megjegyezni, hogy ez a dolog szinte mindenkinek csak a fantáziálás szintjén izgató, a gyakorlatban szinte senki nem akarja ezt megélni. Kutatások szerint a nők között többen vannak, akik erről fantáziálnak. Lásd: Rape fantasy

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért, miben jobbak? A színészi játékban, a cselekményben, a sztoriban, a mondanivalójukban, a megvalósításban?

Így sorrendben kb.

 

A Hunger Games és a Twilight nem egy kategória, az előbbi nem csak tini lányoknak készült, a romantikát ott nem nyomatják orrba-szájba, bár nyilván érzelmesebb, mint pár másik disztópia. A könyv olvasásakor sem éreztem, hogy a szerző ezt csak a nők számára írta. Gyanítom, a Twilight és a Szürke 50 esetében nem így lenne (már csak a borítóra pillantva is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az pedig nem gondolom hogy egy Twilight például sokkal igénytelenebb lenne mint egy kifejezetten férfi igényeket kiszolgáló tesztoszteron mozi csak nyilván mi a saját filmjeink baromságai felé sokkal megbocsátóbbak vagyunk.

Ott a pont, mint ahogy a többi, témához való hozzászólásodban is.

Ezt alátámasztja, hogy jelenleg ez a film mekkora felzúdulást kelt a fórumon, holott a lentebb említett autóversenyzős, de még a sokszor emlegetett John Rambo sem kapja meg a maga ostorozását: tulajdonképpen szinte a szenny kategóriába tartoznak. Ehelyett inkább nagy egyetértésben megy a diskurzus a "nagyszerűségükről" :) Tisztelet a kivételnek, aki bevallja, hogy értelem nem sok van bennük... stb. lásd Dzséjnél. Puszta szórakozás, ami nem az értelmet veszi célba. A jelenleg tárgyalt film is csak az, és mivel (ahogy korábban elhangzott) a női igények ilyen téren eléggé alulprezentáltak a moziban, persze, hogy sokan megnézik. Szerintem nem kellene ennyire elítélni, ahogy itt egyesek teszik. Főleg pedig ennyit értetlenkedni rajta :)

 

A népszerűsége oka meg valószínűleg a fantáziálás, amit az olvasás közben az olvasók szabadon kiélhetnek, és nem kevés ráadás az, hogy főszereplőink közben

egymásba is szeretnek,

tehát megvan az érzelmi oldal is.

Nem mellékesen megnyugtatok mindenkit, látva az anyagi sikert, a sorozat 2. és 3. részéből is biztosan elkészülnek a filmek, vagyis egy darabig még emlékezni fogunk rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha női igénynek számít, hogy egy férfi erőszakos eszközökkel uralkodik rajta, ezt élvezi és ez megjelenik egy filmnek nevezett valamiben, akkor a nők szórakoztatása valóban "alul van reprezentálva" a mozikban. Egyébként meg nem. A tavalyi évben is több, kifejezetten csak nőknek szóló film került moziba. És persze vannak olyanok is, amelyre egy férfi inkább elmegy.

 

De túlsúlyban azok az alkotások vannak, amely egyszerre jelent szórakozást a férfi és a nő számára is. Úgy hogy nem fogom megsajnálni szegény nőket, hogy csak kényszerből nézik a 50 szürkét és a hozzá hasonló szennyes alkotásokat (azért nem gondoltam volna, hogy itt a fórumon ezt az igénytelenséget valaki mondjuk a Rambóhoz fogja hasonlítani, mintegy ellenpárként).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudtam, hogy láttad a filmet :) Ha már ilyen jól tudod, hogy milyen és pontosan mi látható benne :P

Én legalább láttam a Rambo-filmet (de hozhattam volna más példát is, van miből válogatni), és a másik film esetében a sztorival tisztában vagyok ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De túlsúlyban azok az alkotások vannak, amely egyszerre jelent szórakozást a férfi és a nő számára is. Úgy hogy nem fogom megsajnálni szegény nőket, hogy csak kényszerből nézik a 50 szürkét és a hozzá hasonló szennyes alkotásokat (azért nem gondoltam volna, hogy itt a fórumon ezt az igénytelenséget valaki mondjuk a Rambóhoz fogja hasonlítani, mintegy ellenpárként).

Azért ellenpár mert a tesztoszteron filmek is kifejezetten az egyik nemet szólitják meg és a legtöbbjük filmes szempontból borzasztó rossz. És azaz érdekes bennük, hogy miközben a sztoritól, a szinészi alakitásokig a legtöbbjükben minden kritikán aluli -és nem mellesleg a fantázia szintjén egy olyan egészséges dolgot fetisizálnak mint a gyilkolás- mégis hangosan tapsolunk hozzájuk, amit szerintem érdemes számba venni ha már olyan magas lóról akarunk osztani egy minden bizonnyal nem túl szinvonalas női filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így sorrendben kb.

Azt hiszem, ez az egy mondat remekül alátámaszt mindent, elárul mindent. Remélem, hogy azért a bor finom, a vizet meg ne nagyon locsold szét. :evil:

 

Remélem azért a női identitás kifejeződésének fokmérője és zászlóvivője nem a Szürke 50 lesz.

De miért kéne ennek fokmérőnek lennie? Miért kéne ennek bárminek is lennie? Miért nem lehet egyszerűen elfogadni, hogy van, akinek tetszik ez. Most speciel sokan kíváncsiak erre, májusban meg majd az Avenegers 2-re lesznek sokan kíváncsiak, decemberben meg a Star Warsra. Jövőre meg megint mások lesznek a porondon. Aztán, hogy kinek tetszik, kinek nem, az meg igazán nem a bevételből jön le. De ha mindenkinek tetszett, akkor mi van? Nekem meg tetszik a Transformers 3, akkor most hígvelejű kretén vagyok?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem mindegy, hogy tetszik-e neked vagy sem. Azt a kijelentést kifogásoltam, hogy a nők azért nézik a szürke 50-et, mert nincs jobb és a filmipar nem szolgálja ki az igényeiket. Szerintem ez nem igaz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a szürke 50 árnyalatának mint könyv és ebből adódóan a film sikere annak tudható be, hogy kevés olyan mű születik mostanában ami nem kezeli tabuként a női szexualitást. A legtöbb alkotásban ahol felszínre kerül ott általában a férfi van a középpontban, a szexuálisan kicsapongó nő pedig csak felszínesen van bemutatva. Itt viszont női szemszögből abszolút tabuk nélkül és extrémen feltárja ezt a témát. Hozzáteszem nem olvastam a könyvet és nem is áll szándékomban elolvasni maga a történet olyannak tűnik amire felesleges egy könyvet elpazarolni és rengeteg helyről hallottam, hogy borzasztóan van megírva, de mégis a nők talán ezáltal felszabadultabban érezhetik magukat nyugodtabbak lesznek ha még maguk előtt is vannak úgymond merészebb vágyaik. És nem is a BDSM a lényeg mert a legtöbb nő és legtöbb férfi nem is próbálná ki, hanem maga a helyzet. Van az az általános tévhit, hogy a nők nem szeretik a szexet, pedig ez nincs így semmivel sem vágynak rá kevésbé mint a férfiak és ettől egyáltalán nem lesznek könnyűvérűek, természetes dolog.

 

Egyébként szerintem sok film készül kifejezetten nőknek, de tény, hogy kevés kifejezetten nekik szóló film van ami kielégítheti az igényeiket. Nem gondolom, hogy épp a Szürke 50 árnyalat lenne ez a film, de a témája a fentebb említettek miatt vonzó lehet. Egyébként azzal is egyetértek, hogy a legtöbb lövöldözős vagy izomemberes akció film katasztrófa, persze azért jó pár erősebb darab akad, ami ha nem is nagy szám de abszolút élvezhető. Ha már szóba kerültek itt a Halálos iramban filmek azokat én kifejezetten gyűlölöm és Vin Diesel az általam egyik legkevésbé kedvelt színész, de a Twilightal nem tudnám összevetni, az olyan szinten trágya, hogy még filmnek sem nevezném. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem mindegy, hogy tetszik-e neked vagy sem. Azt a kijelentést kifogásoltam, hogy a nők azért nézik a szürke 50-et, mert nincs jobb és a filmipar nem szolgálja ki az igényeiket. Szerintem ez nem igaz.

 

Hallottál már a Bechdel-tesztről? Egy film akkor megy át rajta, ha 1) van benne legalább két néven nevezett női szereplő, akik 2) beszélnek egymással, 3) valamiről, ami nem egy férfival kapcsolatos. Ezek azért eléggé elvárhatóak lennének a legtöbb filmtől, hiszen az emberek 50%-a nőnemű. Viszont a filmek kb. fele megbukik rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez azért van, mert a nők egy jelentős része a való életben is csak a férfiakról, családi életről beszél egymással (aktuális pasi, férj, házas élet stb.). Ezzel persze nincsen semmi baj, de szerintem ez a helyzet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a kijelentést kifogásoltam, hogy a nők azért nézik a szürke 50-et, mert nincs jobb és a filmipar nem szolgálja ki az igényeiket. Szerintem ez nem igaz.

Ez azért van, mert a nők egy jelentős része a való életben is csak a férfiakról, családi életről beszél egymással (aktuális pasi, férj, házas élet stb.). Ezzel persze nincsen semmi baj, de szerintem ez a helyzet.

Hölgyeim? Feldobták a lasztit. Ugyan én már hallottam a jelenlévő hölgyeket is másról beszélgetni, sőt, elég sok nőt hallottam már másról beszélgetni, mint "csak a férfiakról és a családi életről", de hát a lenti szakértő kijelentésekkel én mégsem szállhatok vitába. Elvégre én férfi vagyok, aki csak a szexről és a sportról tud egy másik férfival beszélgetni. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez azért van, mert a nők egy jelentős része a való életben is csak a férfiakról, családi életről beszél egymással (aktuális pasi, férj, házas élet stb.). Ezzel persze nincsen semmi baj, de szerintem ez a helyzet.

Hát ekkora marhaságot is rég olvastam, de így érthetővé is vált minden korábbi bejegyzésed a témában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hölgyeim? Feldobták a lasztit. Ugyan én már hallottam a jelenlévő hölgyeket is másról beszélgetni, sőt, elég sok nőt hallottam már másról beszélgetni, mint "csak a férfiakról és a családi életről", de hát a lenti szakértő kijelentésekkel én mégsem szállhatok vitába. Elvégre én férfi vagyok, aki csak a szexről és a sportról tud egy másik férfival beszélgetni. :evil:

Látom, végső érvként sikerült kijátszani a "hímsoviniszta-kártyát" (ha politizáltunk volna, most náci lennék) és kiforgatni a mondandómat, úgy hogy itt akár be is rekeszthetjük ezt a parttalan vitát. A topik is jobban jár vele.

 

Bomarr, ha valakinek le kell szállnia a magas lóról, az te vagy. Gondolom, már jó sokan mondhatták ezt neked életed során.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.