Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az új Predator film a Földön a jelenben játszódik, 31 évvel az első rész eseményei után.

Joel Silver a Halálos Fegyver, Predator és Drágán add az életed kult akciófilmek producere visszatér. Ugye ő az AVP és Predators filmekből kimaradt.

Major Alan "Dutch" Schaefer karaktere visszatér, Swarcival tárgyalnak.

A film forgatása késő ősszel kezdődik.

A büdzsé jóval több lesz, mint a 30-50$ milliós korábbi AVP és Predators filmek. Shane Black rendező "event" filmet szeretne, látványos, nagyot szóló mindenki figyelmét felkeltő akciófilmet.

Ahogy mondja "Minden nagyobbat fog szólni, de az atmoszféra az első részét idézi majd" forrás

Hajrá, meglátjuk! :yes: :yes:

Basszus, csak most nézem! Köszi az infót!

Részemről nagyon várom, kár, hogy nem 5-10-15 éve jutott eszükbe, mikor Schwarzi még igazán formában volt.

Persze a korához képest okés, nagyon is, de értitek, hogy mondom; egy ilyen filmhez nem nagypapa kell!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akik már látták az Amerika kapitányt, azoktól kérdem, hány extra jelenet van a stáblista alatt?

Sajnos nem tudtuk megvárni :(

 

Egy van a stáblista közepén, és egy a legvégén.

Spoilerben leírnád? Köszi :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A középső jelenetben

az történik, hogy a Kapitány elviszi Bucky-t T'Challa királyhoz Wakandába, ahol újra lefagyasztják, mert Bucky fél attól, hogy netán pár szóval újra agymossák és emberölésre kényszerítik, így amíg nincs mód a gyógyulására inkább kivonja magát a forgalomból

 

 

A legvégén pedig

Pókfiút láthatjuk, ahogy May néninek próbálja kimagyarázni, hogy egy bizonyos Steve nevű srác Brooklyn-ból és a haverjai rendezték át az arcát, miközben a csuklóján lévő Starktól kapott hálóvető valami hologramot vetít ki (valami pókemberes dolog volt, de ez nekem sem tiszta)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap én is letudtam a polgárháborús muvit. Bosszúállóék közös kalandjai közül ez jött be eddig a legjobban. A télkatonás és a hangyás muvihoz meg is hozta a kedvem. Jövő héten talán azokat is letudom.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis infót kérnék: mi tudható a Terminator-Genisys dvd vagy bd változatairól itthon?

Első nekifutásra nem találtam, csak egy fémkoponyás bd-t az xpressen bizonytalan státusszal..

 

Semmi. Beígérték, aztán nem jelent meg - az MI5-tel egyetemben.

 

Valmi kiadói gond lehet, valamelyik megint tönkre fog menni, de miután náluk vannak a jogok, más nem tudja kiadni. Azt hiszem, a Select Video az. A cseheknél egyébként már fél éve kapható mindkét film, magyar hang/felirattal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmi. Beígérték, aztán nem jelent meg - az MI5-tel egyetemben.

 

Valmi kiadói gond lehet, valamelyik megint tönkre fog menni, de miután náluk vannak a jogok, más nem tudja kiadni. Azt hiszem, a Select Video az. A cseheknél egyébként már fél éve kapható mindkét film, magyar hang/felirattal.

Köszönöm az infót! És Te használsz is valamilyen cseh oldalt beszerzésre?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm az infót! És Te használsz is valamilyen cseh oldalt beszerzésre?

 

 

Ez engem is érdekelne!

 

 

http://www.filmarena.cz/

 

Innen szoktam rendelni, vannak jó akcióik, csak brutál a posta: 5000 ft per csomag. Akkor is ha 1 vagy ha 10 film van benne (valamit módosít a súly, de nem tudom, pontosan mennyit)

 

Innen tényleg akkor érdemes rendelni, ha több dolog kell - vagy összedobni egy csomagot közösen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvolt a Captain America: Civil War, és meg kell mondjam, magasan a legjobb film a The Winter Soldier óta. Bár a Guardians of the Galaxy szórakoztatóbb, ott volt hiányérzetem, főleg az elejét kapkodósnak éreztem. Az Age of Ultront és az Ant-Mant pedig úgy leveri, mint Hulk Lokit. Mondom ezt úgy, hogy a tavalyi premierjük óta most először néztem meg azt a két filmet (először angolul), és most SOKKAL jobban tetszettek. Előbbi másodszori megtekintésre lelassult, már nem éreztem annyira zsúfoltnak, plusz kiderült, hogy sok dolog, amire vakartam a fejemet, tulajdonképpen a sz*r, fos, pocsék szinkron hibája. Ugyanez igaz az Ant-Manre is, a szinkron a poénok 90%-át kegyetlenül kinyírta. Ezen a ponton örültem nagyon, hogy ezer év után először újra ad a veszprémi mozi angol nyelven filmet, és pont a Civil Wart.

Ami az új mozit illeti. Nos, azt nem értem, milyen sok utalás volt ebben a filmben, mert őszintén szólva, ezen a téren szerintem ez teljesített a leggyérebben. Egyrészt, az a kevés, ami nem a The Winter Soldierre utalt, azt vizuálisan mutatták (és mindkettő a két Avengersre utalt), a maradék egy meg a The Incredible Hulkra utalás, vagyis hát, nem is utalás, hanem egy abban debütált, és azóta hanyagolt szereplő. De aki őt nem ismeri fel, az nem kerül messzebb a film megértésétől, mint az, aki igen.

 

Ross tábornoknak... akarom írni, miniszternek csak akkor lett volna igazán megértésre szoruló szerepe, ha Banner bekerül a filmbe. Így csak annyi jelentősége van, hogy végre egy olyan szereplő is hozzáköti az MCU többi filmjéhez a The Incredible Hulkot, akinek az alakítóját nem cserélték le.

 

Ezeket leszámítva csak és kizárólag a The Winter Soldierre voltak utalások, illetve, ez konkrétan annak a folytatása. Még az Age of Ultron is inkább csak egy közjáték, amit hozzákapcsolnak az eseményekhez, de amennyit feltétlenül tudni kell, azt a film száz százalékban leközli.

A másik: aki erre a filmre úgy ül be, hogy előtte nem nézte meg az ÖSSZES MCU-filmet, az elemi hibát követ el. Egy ilyen filmet CSAK úgy lehet élvezni, ha ismered az összes filmet (nem részletesen, de legalább annyira, hogy azért a sztorira emlékszel), a szereplőket, tudod kik ők, miért vannak ott, ahol. Nem is csodálom, hogy aki így nézi meg, annak nem jön be a mozi.

Ami nagyin bejött, hogy egyik szereplő sem felesleges. Mindenki akkor, ott és annyit szerepel, amikor, ahol és amennyit kell. Az Age of Ultronnál éreztem azt, hogy néhány szereplőt csak feleslegesen rángatnak be.

 

Gondolok itt Hillre, Wilsonra, Rhodesra és Fury-ra, de még a korai csaj és az ikrek közül Pietro is fölösleges figura volt - persze, legalább volt egy hős, akit megölhettek.

 

A sztori, a karakterek között már régóta húzódó, eddig építgetett és most kicsúcsosodó ellentétek, az újak bemesélése, mind nagyon a helyén voltak. A végső fordulat meg kegyetlenül ütött, erre ebben a formában nem számítottam. A következményekre nagyon kíváncsi leszek, bár félő...

 

Hogy Thanos befutása mindent felülír. Ő egy olyan ellenfél lesz, aki ellen tényleg csak együtt tudnak fellépni, és ehhez félre kell tenniük minden ellentétet.

 

Szóval nekem abszolút tetszett. Az Age of Ultron zsúfolt volt, az Ant-Man unalmas. Ez viszont nagyon jól sikerült. Bár lehet, hogy arról a kettőről is jobb lenne a véleményem, ha a szinkron nem ölte volna meg őket...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor csak nekem esett le már rögtön az elején amikor mutatták a dátumot, hogy...

 

Tony szülei kb. e tájt haltak meg? Meg is jegyeztem magamnak, hogy az tuti a Stark házaspár kocsija. Mondjuk szerintem már a WS-óta sejteni lehetett, hogy ezzel még kezdenek majd valamit

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindig is hadilábon álltam a dátumokkal. :D

 

Bevallom, én végig azt hittem, hogy Romanoff lesz és a tudós, akit kísérnie kellett - erről mesélt is a Winter Soldierben. Az már persze nem jutott el a tudatomig, hogy ez lehetetlen, hiszen 1991-ben Nat még csak 7 éves volt. :roll: De ahogy írtam, mindig is hadilábon álltam a dátumokkal. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy pozitívum, amit még nem említettem, hogy az Ultron korához hasonlóan ez a film sem ragaszkodott az USA beli helyszínekhez. Lagos-tól Németországon és Oroszországon át még Ausztriát és Romániát is bejárták hőseink. Ki tudja, lehet hogy legközelebb Natasha és Clint felfrissíthetik a Budapesti emlékeiket is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.filmarena.cz/

 

Innen szoktam rendelni, vannak jó akcióik, csak brutál a posta: 5000 ft per csomag. Akkor is ha 1 vagy ha 10 film van benne (valamit módosít a súly, de nem tudom, pontosan mennyit)

 

Innen tényleg akkor érdemes rendelni, ha több dolog kell - vagy összedobni egy csomagot közösen.

Köszi szépen!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.