Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Két filmajánlat Pildinek és MissKarrdenak, meg igazából bárkinek aki szereti a teljesen trükk- és akciómentes emberi drámákat.

 

Vademberek hajszája (Hunt for the Wilderpeople - 2016)

QmOwCtM.jpg

 

 

Ezt a filmet most sikerült megnéznem. Nekem is nagyon tetszett. Igazi feelgood film Új Zélandról. Kellemes kikapcsolódás volt, köszi szépen még egyszer, hogy ajánlottad. Valószínűleg így soha nem néztem volna meg :):yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a filmet most sikerült megnéznem. Nekem is nagyon tetszett. Igazi feelgood film Új Zélandról. Kellemes kikapcsolódás volt, köszi szépen még egyszer, hogy ajánlottad. Valószínűleg így soha nem néztem volna meg :):yeah:

Szívesen! Örülök, hogy tetszett :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr, a Captain Fantastic is szenzációs film volt! :clap: Viggo Mortensen tényleg nagyot alakít benne.

Van egy érdekes üzenete a mai globalizált, fogyasztó társadalom felé, és a bizonyos vallásokat is ekéz..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A film vége is nagyon különleges volt.

 

 

Ahogyan elbúcsúzott a család az édesanyjuktól..Szép is meg furcsa is. Szép a vidám zenés jelenet, furcsa a repülőtéri WC-ben, ahogy lehúzzák a hamvait. :)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A karib kalózok új része a "Dead man tell no tales" tényleg azt a címet kapta magyarul, hogy

"Salazar bosszúja" ... Miért? Hozzák elém a felelősöket! :fuckoff:

Én A holtak kincse után már semmin sem lepődöm meg. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várja még valaki rajtam kívül Martin Scorsese új filmjét a Silence-t? :hmm:

A 17. századi feudális Japánban játszódik, ahova keresztény hittérítők érkeznek. Egy ismert regény feldolgozása.

Szereplők: Liam Neeson, Andrew Garfield, Ken Watanabe és Adam Driver !

 

A film a hírek szerint majd 3 órás történelmi eposz lesz.

Súlyos darabnak ígérkezik.. Bomarr te legalább várod? :)

Kíváncsi leszek Adam Driver alakítására (a kép jobb oldalán)

silence19outubro.jpg

silence-620x389.png

adam-driver-silence1.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Súlyos darabnak ígérkezik.. Bomarr te legalább várod? :)

Jaja mióta hallottam róla nálam ez lett az egyik legjobban várt idei film. De biztos vagyok benne, hogy vannak itt még páran, akiket érdekelni fog. Azért egy Scorsese film mindig nagy esemény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én A holtak kincse után már semmin sem lepődöm meg. :roll:

Igen, viszonylag nehéz volt benyelni azt a költői képet is..De halványan volt párhuzam, nyomokban felfogható volt. Ez viszont egy koynkrétum, és homlokegyenest más..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Name of the Rose (A rózsa neve)

 

Csak most sikerült pótolnom ezt az alapművet , Umberto Eco világhírű középkori bűnügyi regényének filmadaptációját.

1379-ben játszódik egye itáliai kolostor falai közt. Rejtélyes gyilkosságok történnek, és Sean Connery karakterére hárul a feladat, hogy megfejtse a gyilkos kilétét.

Groteszk figurák, a sötét középkor minden mocskával. És a zseniális Ron Perlman-al, aki egy púpos szörnyszülöttet alakít a filmben.

Nagyon tetszett. Christian Slater is milyen fiatal volt :D

nameoftherose2.jpg

sean-connery-christian-slater-name-of-the-rose.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A héten nekem is sikerült megnézni a Captain Fantastic című filmet, még egyszer köszönöm az ajánlást :) Nagyon tetszett, igen tanulságos film volt mindamellett, hogy közben kikapcsolt. Az egész család nagyon szerethető volt, még a nagyszülők is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Strange

 

Hozza a megszokott Marvel színvonalat. A főgonosz sajnos megintcsak felejthető (ezen Mads Mikkelsen sem segít sokat), van egy jó jelenete Strange-dzsel, de kb. ennyivel ki is fullad. És ilyet nem szoktam mondani, de aki teheti 3D-ben nézze, mert a 2D-s vetítés után én bántam azt a "mínusz egy dimenziót". A film hihetetlenül látványos (ami a trailerben van, az smafu), így aki csípi az MCU-t, annak moziban kötelező.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is sikerült végre megnéznem a Captain Fantastic c. filmet, és én is csak jót mondhatok róla. :) Érdekes szelete a társadalomnak, nagyon szerethető család; meghökkentő helyzet, amibe kerülnek, és szerintem az apa megtalálja a jó megoldást. Viggo Mortensen szuper volt benne. :) Bomarr, köszi az ajánlást még egyszer, nagyon tetszett. :)

MissKarrde, nekem valamelyes eszembe juttatta A család kicsi kincse c. filmet, számomra hasonló boldogságot sugárzott. :)

 

 

Rog, köszi a Passengers videót! Nagyon várom ezt a filmet, már a szituáció is hátborzongató.

 

No, és a Szépség és a Szörnyeteg is nagyon várós. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.