Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Erre akartam célozni én is. Így van frenkie ahogy írod. :)

Úgy van jól emlékszik Frenkie. Egész premier héten ment a pletyka meg a hype, hogy már kint van a film. Visszalehet keresni a Premier hét hétfő-kedd-szerdáját. Nem jött ki, csak csütörtök hajnali 5 óra tájban.

 

De az ep2 valóban korábban kijött, majdnem egy héttel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pókember 3: Már az elöző részek se törtek müvészi magaslatokba, de ezzel az új résszel sikerült igazán mélyre süllyedni... valahová arra a szintre, ahol a '82-es Sárember vagy a nemrég bemutatott Szellemlovas tanyázik. Mintha a jeleneteknek nem is lenne közük egymáshoz... egy-két okés akciójelenet után, úgy dobálják egyik jelenetet a másik után, mintha valamiféle hosszúra vágott elözetest néznénk. S ez még csak a bemelegités, mert Parker 'begonoszodásával' sikerül csak igazán kiverni a cikimérőt. Azt a báros jelenetet, ahol a darkosan elfésült hajú pókfiú egy rögtönzött tánccal örvendezteti meg a közönséget nem is tudtam hovat enni... jobb is lesz ha Raimi valami másba fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem írnám le ilyen hamar.

Én már akkor leírtam amikor az az állítólagos Joker-kép bekerült ide. Az tutira olyan mintha a Nicholsonos Botmanből koppintották volna.

Joker a bandájával randalírozik a múzeumban és az egyik egy mellszobrot fest össze-vissza olyanra amilyen az az összemázolt ökör azon a képen. Hát ha Jóki tényleg úgy fog kinézni a filmben ahogy azon a képen van akkor rohadt eredeti fejzetet kreáltak neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.