Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ugye rockmaratonon vagyok, de hazajöttem megnézni moziban a HP5öt és teljesen le vok sokkolva. A legjobb eddig az 5 közül.

Köszi ezt a remek hírt, a te véleményed azért többet számít :D Pénteken megyek nézni, már duplán várom azt a napot :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Még javában dübörög a világ mozivásznain John McClane negyedik kalandja, ám a készítők máris a következő film előkészületeivel foglalatoskodnak. A tervek szerint visszatérne Willis filmbeli felesége, Holly McClane, a rossz oldalt pedig Morgan Freeman vezetné.

 

A világ mozijaiban még most is forog John McClane legújabb kalandja, ám a producerek már az ötödik epizód előkészületeivel foglalatoskodnak. Bruce Willis már a Die Hard - Legdrágább az életed kapcsán kijelentette, hogy szeretne újból McClane bőrébe bújni, a másik főszereplő, Justin Long pedig alapból egy több részre szóló szerződést írt alá.

 

Az eddigi hírek szerint a stúdió elégedett volt a negyedik résszel, így az azt forgató stáb - Len Wiseman rendezővel az élen - készíti el a valószínű Die Hard - Most már aztán kimondhatatlanul drága az életed magyar címet kapó részt. Ma azonban kiderült, hogy Willis szeretné, ha az első két részben szereplő ex-neje is visszatérne a történetbe.

 

A Holly Gennerot alakító Bonnie Bedelia egyelőre nem nyilatkozott az ügyben. Ráadásul a producerek kiszemelték az ötödik rész gonoszát is. A szerepre Morgan Freemant szeretnék megnyerni, aki jelenleg is Willis-szel dolgozik a The Last Full Measure című filmben."

 

www.sg.hu

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy Justin Long újra(?) a segítőtárs bőrébe bújik. Ezek szerint a téma nagyban hasonlítani fog a negyedik részhez, tekintve, hogy mi is a karakterének a fő specialitása. :)

 

Morgan Freeman pedig érdekes negatív karakternek tűnhet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy Justin Long újra(?) a segítőtárs bőrébe bújik. Ezek szerint a téma nagyban hasonlítani fog a negyedik részhez, tekintve, hogy mi is a karakterének a fő specialitása. :)

 

Morgan Freeman pedig érdekes negatív karakternek tűnhet :D

Hát, a negyedik rész után örülnék egy ötödiknek, csak tartsák meg a színvonalat minime annak a szintjén. Bár Longot nem várnám vissza, nem zavart, de nem hiszem, hogy még egyszer be lehetne venni anélkül, hogy ne ismételnék a 4.0 témáját. Esetleg ha úgy segít, mint Powell a Die Hard 2-ben. Viszont a neje visszatérése jó ötlet lenne. Morgan Freeman főgonosznak meg érdekes ötlet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt! Te mint nagy Alien szakértő. Mi az a xenomorf? :P

A xenomorph a faj tudományos elnevezése. Az Aliensben ezt a nevet adta neki a Társaság, és Gorman hadnagy emlegeti. Az Alien3 kibővített változatában is szerepel a név, mikor Ripley és Aaron üzenetet küld a Weyland-Yutaninak, hogy elfogták a lényt. Akkor Aaron megkérdi, hogy hogyan nevezze a lényt, erre Ripley mondja neki, hogy xenomorphnak, mert a Társaság így hivatkozik rá. Aaron megpróbálja leírni, de a 85-ös IQ-val nem képes rá, így Ripley pötyögi be :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aaron megpróbálja leírni, de a 85-ös IQ-val nem képes rá

"- Mi ez a...85-ös akármi?"

"- Belenéztünk a személyi aktájába amikor idejött. Ez az intelligenciahányadosa."

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, nem is gondoltam volna, hogy az Alienek a xenomorfok.

Szívesen. Így elég ritkán hívják őket. Eredetileg csak Gorman mondja egyszer (illetve kétszer, mikor visszakérdeznek), meg belekerült az A3 kibővítettbe, dehát az meg csak DVD-n elérhető. Amúgy honnan jött ez a kérdés? Csak nem nézted az Alienst? :P

 

"- Mi ez a...85-ös akármi?"

"- Belenéztünk a személyi aktájába amikor idejött. Ez az intelligenciahányadosa."

:D Vajon Ric Olié-nak is ennyi volt az IQ-ja? :P

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, egyszer csak eszembe jutott. Spontán! :D Végülis mindig érdekelt a kérdés, mert a filmekben nem volt megmagyarázva.

 

Mottó: "Gumibugyit kapunk a bevetésre?" :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, egyszer csak eszembe jutott. Spontán! :D Végülis mindig érdekelt a kérdés, mert a filmekben nem volt megmagyarázva.

 

Mottó: "Gumibugyit kapunk a bevetésre?" :P

Jó is, ha az ember spontán alienre gondol :P

Ó, az eredeti szinkron szépségei: "Nyald ki a szemfenekem."

 

Neki talán nem... inkább Panakának icon4.gif

De ő nem játszott az Alien3-ban, szerencsére :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Transformers

 

Végre én is megnéztem. Ennyire szórakoztató filmet már régen láttam. Csak leül az ember a TV elé (esetemben :D), és egyszerűen beszippantja az egész. Kellő lazaság nem árt hozzá, de aki nyitott az ilyen fantasy-sci-fi dolgokra, az nem csalódhat. Már-már könnyfakasztó Optimus Prime emberbarátisága. Igazi felsőbbrendű lény, aki nem ítélkezik, még a nála alacsonyabb szintű fajok felett sem. Nem is tudom, mikor volt ennyire szimpatikus a földönkívüliek különítménye utoljára. De úgy az egész film nagyon egyben van. Persze volt egy-két 'érdekes' rész a filmben, de ezeken kár fennakadni. A függetlenség napját simán alázza, és úgy általába véve is, az egyik legjobb popcorn mozi, amit valaha csináltak.

 

Kedves Bay úr! Csak azt a sz*r Armageddont tudnám feledni. :D

 

 

10/9

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Optimus Prime szerintem is a legaranyosabb. Hogy meghatódik a vége felé :D

Igen, és a többi komája is nagyon jó. :D

 

Amúgy nem tudom milyen a magyar szinkron, de az angol hang, az nagyon jó. Ajánlom azzal a megtekintést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy nem tudom milyen a magyar szinkron, de az angol hang, az nagyon jó.

Nincsen neki :D legalábbis momentán. Nem bánom, legalább normális mozikban is elérhető angolul. (emlékszem, Ep3 idején mennyit jártam a DnaPlazába, a Mammut mozit meg teljesen levegőnek vettem...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, neked nem tetszett a Die Hard 4.0?

 

 

Donát

Abszólut nem.Ha Willist kicserélték volna Dudikoffra, vagy haverjára Lorenzo Lamasra, akkor lemehetett volna a film plusszon is.Baromi bárgyú sztori, ostoba főgonosz, teljességgel hihetetlen akciójelenetek.Egyedül Willis hozta vérprofin Mclane szerepét.

Meg sem közelíti az első 3 rész hangulatát remek storijait.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Melyik őrült fordította ezt?

Apage, Satana! :D

Nem tudom ki volt, de kézbe vehetne még pár tucat filmet.

 

frenkie: hát azért a DH 1-2-3-nak sem volt valami hűde agyonszövött sztorija. Gonosz megy lopni, miközben másnak adja ki magát (1 és 2 + már a 4 is), míg McClane vagy a családja miatt (1 és 2 + a film felétől a 4 is), vagy csak úgy szaladgál (3) és írtja az ellent (mindegyik rész). Az akciójelenetek meg szerintem max annyira voltak bárgyúk, mint pl. a felszálló 747-es szárnyán verekedni, ellenséget hajtóművel ledarálni (és a hajtómű nem robban darabokra), üzemanyagból kifogyott repülő akkorát robban, mint egy benzinkút, kifolyó üzemanyagot meggyújtani; épület felét felrobbantani egy számítógéppel (máig nem tudom, az a C4 mitől robbant be), felrobbantani ugyan annak a háznak a tetejét (és még mindig nem dőlt össze, pedig még egy helikopter is ráesett), 20-30 méterről lazán leesni és még csak csontot sem törni, folyóból ömlő vizet leautózni, metró kisiklást karcolásokkal túlélni, perceket váró kézigránátok elől katapultálva meglépni egy olyan gépből, amiben nincs is katapult, vagy éppen 10 tárat kilőni géppisztolyból, miközben senkit sem találnak el. Ez mind ugyan így volt a 4-ben is, csak beújítottak egy kocsit, egy liftaknát (ami már McClane hagyomány is lehetne :D), meg egy F35-öst.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Die Hard 4.0

 

Inkább nem elemezgetném. Jack Bauer túlnőtt McClane-en. Az M:I 3 is sokkal jobb lett ennél. 10/3

 

Transformers

 

Igazi agykikapcsolós movie. Üt, zúz, aprít. Azt adja, amit ígér. Az ifjú Indy nagyon kellemes színfolt (Lucas-ék úgy tűnik nem véletlen választották). Az egyedüli probléma - amit nem is értek igazán -, hogy átláthatatlan az action. Van benne szokásos Bay-lassítós rész, de pont ezeknél a robo-bunyóknál kellett volna gátlástalanul használnia imádott módszerét. 10/7

 

Memento

 

Én elvből rühellem, ha egy filmet szétkáromkodnak. Úgyhogy nehezen ment a figyelés. Viszont tényleg nem egy szokványos film. Nolan toronymagasan vezeti a rendezők listáját. Elképesztő az ötlet és mennyire működik. Viszont a végére nem értettem, hogy akkor most mi is van? Valaki help?

 

Remélem a hétvégén sikerül az új Ocean-t is megnéznem. :D Nagy kedvencem a széria.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom ki volt, de kézbe vehetne még pár tucat filmet.

A DH3 egyik mondata alapján beugrott egy poén de lehet hogy nem fog bejönni:

Pár tucat ebből a nyelvtani sorscsapásból eszelős mennyiség.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.