Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Fogyni könnyebb, de súly felszedni nem olyan könnyű ( főleg izmot) mint ahogy ők egy-egy filmszerep közt felkészülhetnek. Szóval finoman mondva, van az a támogató intézmény, mely ebben nagy segítségükre lehet/van. Mi ezeket gyógyszergyártóként ismerjük. :)

Szerintem ha folyamatosa pizzával és hamburgerrel tömik, nem gond a hízás :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Raimi a Warcraftról:

 

"Sam Raimi az MTV News-nak adott nyilatkozatában hangsúlyozta, hogy mindenáron hűek akarnak maradni a játék univerzumához, éppen ezért a lehető legpontosabban szeretnék ábrázolni a két szembenálló tábor, a Horda és a Szövetség mitikus harcát, illetve azokat az archetípusokat, amelyek a játékban is szerepelnek. Szerinte az egyik legfontosabb szempont, hogy éppolyan pontosan mutassák be a játékbeli mesés földeket és népeiket, mint ahogy azok a World of Warcraftban megtalálhatóak.

 

Az igazi nehézséget azonban Raimi véleménye szerint az jelenti, hogy olyan sztorit írjanak a filmhez, amely amellett, hogy tökéletesen átadja a WoW hangulatát, mint filmes történet is megállja a helyét. Éppen olyan forgatókönyvíróra van szükség, aki igazán jól ért a karakterek kidolgozásához. Mivel ehhez Robert Rodat ért a legjobban, ezért esett rá a választása - hangoztatta Raimi."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 DVD-s Sci-Fi gyűjtemény: http://www.xpress.hu/dvd/film.asp?FILMAZ=1...628369939666918

Tudom, hogy 1-től 5-ig mind Asylum product de 2000 Ft-ot szerintem megér... Bár egyiket sem láttam, de 400 Ft/filmet csak megér.

Dzséjt, kíváncsi vagyok a véleményedre, te jobban otthon vagy Sci-Fi-ben, mint én...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a fegyveres dolgot kiváncsi vagyok, hogy oldják meg. Vajon az Avatarok kapnak rájuk méretezett földi fegyvereket. Ugye három méter magasak. Kicsit furcsa lenne az a baki ha mondjuk egy tengerészgyalogos kezéből kapnának ki egyet és a kövi snitten máris méretarányos lenne a stukker.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a fegyveres dolgot kiváncsi vagyok, hogy oldják meg. Vajon az Avatarok kapnak rájuk méretezett földi fegyvereket. Ugye három méter magasak. Kicsit furcsa lenne az a baki ha mondjuk egy tengerészgyalogos kezéből kapnának ki egyet és a kövi snitten máris méretarányos lenne a stukker.
Ekkora amatőr hibát tán csak nem vétenek már. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a fegyveres dolgot kiváncsi vagyok, hogy oldják meg. Vajon az Avatarok kapnak rájuk méretezett földi fegyvereket. Ugye három méter magasak. Kicsit furcsa lenne az a baki ha mondjuk egy tengerészgyalogos kezéből kapnának ki egyet és a kövi snitten máris méretarányos lenne a stukker.

 

Az Avatarok számára direkt méretarányos fegyvert készítettek az RDA cég emberei, ez biztos, szóval nyugi.

Amúgy egy kis párhuzam hihi :)

aliensripleysoldierpuls.jpg

109945avatar490x200.jpg

 

Pandora és a gázóriás mögötte

28uljk.jpg

 

Cameron bá játszik egy na'vi fejjel

img00138166855.jpg

 

Game borító

1703.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy egy kis párhuzam hihi :)

Ezt a párhuzamot, Darkoo. Vao... a fegyver fogásán kívül semmi párhuzam nincs a két képen, de akkor is, mesés. De én is találtam egyet:

rambo.jpg

Tök ugyanúgy fogja a fegyvert, a dzsungeles háttér és egy repülő szállítóeszköz előtt. Azt a kva, Cameron biztos így próbál tisztelegni a Rambo 2 előtt, aminek ő írta a forgatókönyvének az első vázlatát. :D:para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na erről beugrott amikor a szabadnapos babát nem akarta a gerilla elengedni. Hogy mennyit röhögtem azon a filmen eleinte. :)

Hagyján. David Taylor: Vadállatok orvosa? Ott egy "kézzel nevelt" gorilla a gondozóit meg az állatorvost meg az állatkert igazgatóját csereberélgette, de valakinek ölelgetődnie kellett mindig. Amikor banánba rejtett altatóval próbálták elkábítani, merő önzetlenül beletömte azt az aktuális kedvencébe :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.