Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Elérhető a neten (vagy már egyes külföldi helyeken legálisan?) az Avatar extra bővített verzió.

A film első 5 perce a Földön játszódik, és szöges ellentéte Pandorának, de az uralkodó szín szintén a sötétkék, fekete, mint az éjszakai dzsungeles táj, a sok fénnyel stb..

 

A kommentek alapján tökéletesen illeszkedik a teljes filmhez, és nagyon jól megvan csinálva a vágás is. Ezt látni kell!

Pont most akartam írni hogy elkezdtem szedni ^^

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Le se kell tölteni. El lehet érni a Jake által adott linken keresztül :D Amúgy marha jó tényleg a földi rész. Érdekes az a sok hologram mely még az úttest fölött is vibrál meg egyéb :D

Spoiler:

Amikor Jake ikertestvére fejét mutatják a tűzben , tiszta Terminator 2 intro érzés nem? És írtó jól megvan oldva, hogy aztán átvált a hibernált Jake fejére... Az utcai jelenetnél is a futurisztikus jármű meg bicajok is nagyon jók. És amikor vedeli a piát félkeréken.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Amikor Jake ikertestvére fejét mutatják a tűzben , tiszta Terminator 2 intro érzés nem? És írtó jól megvan oldva, hogy aztán átvált a hibernált Jake fejére... Az utcai jelenetnél is a futurisztikus jármű meg bicajok is nagyon jók. És amikor vedeli a piát félkeréken.
Nekem nagyon bejön. :D Az álarcok meg az implantok(?) is jók :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Opácska, ez érdekes lesz :yes:
Ismerős. Erre a múvira írtam kábé két hónapja hogy talán ez lesz az első vámpapíros film ami be fog jönni. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Amikor Jake ikertestvére fejét mutatják a tűzben , tiszta Terminator 2 intro érzés nem? És írtó jól megvan oldva, hogy aztán átvált a hibernált Jake fejére... Az utcai jelenetnél is a futurisztikus jármű meg bicajok is nagyon jók. És amikor vedeli a piát félkeréken.

 

 

 

avatarextended.png

 

:yes:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az se semmi, hogy szegény Jake kénytelen másfél méterről stirölni a négy méter átmérőjű "plazmát" :yes: Mondjuk ez jó nagy túlzás az egészben.

A jövőben megváltozhatnak a tévénézési szokások :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyávák és hősök

Olyan film, aminek végignéztem a stáblistát a végén, márpedig ez nálam a tisztelet jele egy film felé. Elgondolkodtató, értelmes film, a karakterek élnek benne. Amerikán kívül is megállja a helyét, nem tudom, amcsi szemmel nézve milyen lehet. Csatákról szól: a szenátor és az újságíró vérre menő csatájáról, a prof és a hallgató vitájáról ami a diák jövőjéért folyik, és két amerikai katona túlélésért folytatott harcáról a havas hegytetőn, tálibokkal körülvéve. Három szál, aminek együtt van értelme. Három helyszín, az emberi élet különböző fázisaiban. Hat olyan szereplő, akikkel nem kell azonosulni, de minden lehetőség adott - mind a hathoz.

Nem pontozom, ez a film nem pontozásra való. Ezt nézni kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi más szórakozásuk lehetne az embereknek? :yes: Még az is lehet, hogy alanyi jogon jár.
Én nem a tv nézést kritizálom, hanem az arányokat. :yes: Nehogy má' egészséges legyen olyan közelről egy akkora panelt bámulni ami jóformán kifolyik a látómezőből. :yes:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát egy ekkora városban valszeg van egy-két választási lehetőség... :yes:

Valszeg. De pénz nélkül nem nagyon.

 

Oldie: Végül is az lenne a cél, hogy "ott érezd magad", és ez legkönnyebben úgy valósítható meg, hogy a képernyő nagyobb a látómeződnél. :yes:

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos csak egy ilyennel tudok szolgálni:

 

Spoiler:

And here are the scenes added to the Extended Cut, in addition to the Special Edition scenes:

 

- Scenes 002-019 "Earth"/

- Scene 69A "Sylwanin"/

- Scenes 102, 105, 106, 109 "Alternate Montage with Grace's Story" /

- Scene 178 "They Bulldozed a Sacred Site"

 

Special Edition scenes Index (shared with Extended Cut):

 

- From Special Edition Re-Release

- Scene 39 "Herd" /

- Scenes 44-45 "The Schoolhouse"/

- Scene 60 "Purple Moss"/

- Scene 64 alt 1 "I Don't Even Know Your Name"/

- Scene 81J "What Does Hold Them Up?"/

- Scenes 102, 105 "Extended Montage"/

- Scene 112 "Neytiri's Flyby"/

- Scene 121 alt 1 "Sturmbeest Hunt"/

- Scene 151 "Extended Love Scene" /

- Scenes 174-176 "Drums of War"/

- Scene 276 "Tsu'tey's Fall"/

- Scene 282 "Sturmbeest Attack"/

- Scene 332 "Extended Thanator Fight"/

- Scene 348 "The Last Shadow"/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Battle Los Angeles Nemzetközi Előzetes!!!

Hmm... majd meglátjuk, mi lesz ebből.

 

És én még mindig nem hódoltam be a facebooknak, blee. :yes:

Még én se, mert lusta vagyok hozzá :yes: A filmet én is megnézném, majd utána nézek a feliratnak.

Mi tegnap este a Szemekbe zárt titkok című spanyol-argentín remek darabot néztük meg moziban, bíróságos-nyomozós-szerelmi szálas film. Sztoriról többet nem érdemes írni, meg kell nézni. Kb. pár ember figyelmébe tudom ajánlani innen, pl. Pildinek. Végre valami, ami igazán tetszett az Avatar óta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi tegnap este a Szemekbe zárt titkok című spanyol-argentín remek darabot néztük meg moziban, bíróságos-nyomozós-szerelmi szálas film. Sztoriról többet nem érdemes írni, meg kell nézni. Kb. pár ember figyelmébe tudom ajánlani innen, pl. Pildinek. Végre valami, ami igazán tetszett az Avatar óta.
Már nézegettem én is, hogy ez tetszene, csak mostanában "technikai okok" miatt nem nagyon jutunk el moziba. De ha tényleg érdemes megnézni, akkor majd ráhajtok. :) Az ilyen filmeket gyorsan meg kell nézni, mert utána már csak nagyon korlátozottan elérhetőek moziban. (én meg nem szoktam filmeket letölteni)

 

A másik rövid távon nagyon nézős pedig a Facebook-film. :) Én sem vagyok tag, de talán épp ezért nagyon érdekel, mi ez az őrület. :D Meg aztán igazán jó filmnek ígérkezik. :) Viszont ezt biztos sokáig játszani fogják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.