Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Rog! Testhez álló feladat! Kideríted hogyan lehet ezt beszúrni videó formájában a fórumra (mint a youtube -ot vagy a videa -t)? :D

 

http://www.starwars.com/audio/star-wars-rebels-zeb-orrelios-audio-cue

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog! Testhez álló feladat! Kideríted hogyan lehet ezt beszúrni videó formájában a fórumra (mint a youtube -ot vagy a videa -t)? :D

Csak egy módja van: videót kell belőle csinálni és azt feltölteni. :) Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne haragudjatok, bizonyára volt már róla szó, de lusta dög vagyok visszakeresni :P szóval mikor is indul a szinkronos vetítés? :)

 

19-én folytatódik szinkronosan 9:30-kor

 

NEm tudom hogy volt e már. Lehet hogy igen. :D

Vader

 

8821287_orig.jpg

 

 

Nos egyértelmű, hogy azoknak lett igaza akik azt jósolták, hogy

holofelvétel lesz és igen az Inkvizítorral, de nem jön-e ki bután, hogy az Inkvizítor is épp csak feltűnik a hologrammon és rögtön megy tovább a jelentés szintén hologrammon. De ne értsetek félre; teljesen logikus, hogy az infó megy feljebb -gondolom a bővített bővítettjében már Palpi is benne lesz hologrammon amint Vader jenti neki :P - csak arra célzok, hogy Inkvizítor amúgy nem súlytalan megjelenését így rögtön übereli Vaderé.

Ennélfogva egy későbbi epizódra időzítettem volna!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is korai, Vader nélkül is bőven megvolt az SW feeling. Így is kaptunk már Obi-Want, C-3PO-t, R2-D2-t, Bail Organát, mindezt igen rövid időn belül. Ezzel együtt nem zavar, de meglettem volna nélküle is...

 

Érdekes, hogy még Vader is a McQuarrie koncepcióra hajaz.

Ralph-McQuarrie-Darth-Vader-Concept-.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy még Vader is a McQuarrie koncepcióra hajaz.

Még véletlenül sem akarok ellentmondani neked, de ennyi vizuális tapasztalat után, amit a sorozat mutatott, "nincs ebben semmi szokatlantól eltérő".. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én várok a fighter flight letöltésével, amíg nincs felirat. Lehet, hogy csak az új verzióhoz lesz. Legalábbis az YFN-féle verziók eddig mindig tartalmaztak angol feliratot, a jelenlegi meg cqf vagy mi és nincs is benne..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A disney.hu-n már fent van egy részlet a következő epizódból.

 

Szerintem Józsa Imre 3PO-nál most kissé gyerekesre vette a hangnemet.

Egyébként utána néztem és Varga Gábor volt Organa magyar hangja több TCW részben is. Örülök, hogy habár a szenátor nem a filmes hangján szólal meg, legalább erre odafigyeltek.

Szerkesztve: - LordGravon
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.