Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Fény derült az évad hátralévő részeinek (ezúttal már hivatalos) címeire. A "Twilight of the Apprentice" finálé egy órás lesz. Asszem, ez a cím több, mint egyértelmű...

 

2x16 - Shroud of Darkness (márc. 2)

2x17 - The Forgotten Droid (márc. 16)

2x18 - The Mystery of Chopper Base (márc. 23)

2x19-20 - Twilight of the Apprentice, Part 1-2 (márc. 30)

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fény derült az évad hátralévő részeinek (ezúttal már hivatalos) címeire. A "Twilight of the Apprentice" finálé egy órás lesz. Asszem, ez a cím több, mint egyértelmű...

 

Azért várjuk ki a végét! Lehet, hogy visszatér a TCW jellegzetes hajója és Ahsokáé lesz! :hehe::P

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem érdemes ezt óvatosan Ahsokára vonatkoztatni, mert ugyanúgy vonatkozhat Ezrára is - aki a sorozat főszereplője, így nem lenne meglepő, ha az évadzáró címe rá vonatkozna. De ugyanígy utalhat Kananre, hiszen, ha Ahsokát tanítványnak vesszük, akkor Kanan pláne az. Egyik sem lett soha Jedi lovag, mindkettő megmaradt a tanítvány rangban.

Bár valószínűtlen, de elvont formában utalhat Darth Vaderre is, hiszen Sith tanítvány. Sőt, a trailer alapján...

 

Darth Maul szintén szóba jöhet.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fény derült az évad hátralévő részeinek (ezúttal már hivatalos) címeire. A "Twilight of the Apprentice" finálé egy órás lesz. Asszem, ez a cím több, mint egyértelmű...

 

2x16 - Shroud of Darkness (márc. 2)

2x17 - The Forgotten Droid (márc. 16)

2x18 - The Mystery of Chopper Base (márc. 23)

2x19-20 - Twilight of the Apprentice, Part 1-2 (márc. 30)

Uram Isten! Nem jutok szóhoz. :);):D

 

A legújabb rész már megint elérhető a megfelelő helyeken.

Már megint? :D nem mint ha nem örülnék neki. :D

Itt már lehet nézni. :) Ami vicces, hogy a legnagyobb magyar torrent oldalon nincs (még) fent. :D (Leszabad írni a nevét? :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is. Nem tudom hány évadra terveznek, de ha most elkezdenek hullani a főszereplők akkor nem lesz sok. Megjegyzem ebben az érában nincs sokkal több 4-5 évadnál.

 

SZERK:Azért figyelitek mikor van vége? Március 30. Rá 4-5 napra meg jön a TFA BD. :yes:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TCW három évet akart volna felölelni, és bőven volt benne hat évad. Ez 4-5 évet ölelne fel, vagyis sokkal több évad fér bele. Az érában meg aztán pláne van, hiszen még mindig csak a felszínét kapargatjuk. Azért ne becsüljük már le ennyire a Star Wars eme prominens szegmensét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az (Ezra, Kanan, Hera, Zeb, Sabine, Ahsoka) csoportból egy valakitől búcsút veszünk idén

Nem tudom hány fontosabb szereplőt akarnak megölni a sorozat végére, de az Ahsoka-Ezra-Kanan trió, ill. a két inkvizítor mindenképp necces a továbbiakra (OT) nézve. Ebből az 5 szereplőből szerintem legalább 4 (Ezra a kérdéses) meghal, ha lesznek új inkvizítorok, akkor ők is. Mellettük még ilyen olyan kiegészítő karakterek is jó eséllyel fognak elhalálozni, ami így elég szép mennyiséget fog jelenteni. Emiatt úgy gondolom, hogy a 2. évad végén is érzékeny végső búcsút kell vennünk valaki fontostól, hiszen amúgy eléggé sűrűsödnének a halálok a sorozat hátralévő évadaira.

 

Részben az előzőek miatt is, de nem tartom túl valószínűnek, hogy a hős csapatból egy nem Erőérzékenyre essen a kaszás választása. Épp elég esszenciális karaktert kéne kisöpörni a Rebels végére ahhoz, hogy sima legyen az átmenet az Ep.4-re (ill. a Rogue One-ra), így nem lenne túl okos ezt még megfejelni olyan szereplők megölésével, akik amúgy nyugodtan életben is maradhatnak, mert nem okoznak zökkenést a sztoriban. Sőt, ha elég merészek, akkor akár közülük még a Rogue One-ban is szerepeltethetnek valakit, legalább említés szintjén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TCW három évet akart volna felölelni, és bőven volt benne hat évad. Ez 4-5 évet ölelne fel, vagyis sokkal több évad fér bele. Az érában meg aztán pláne van, hiszen még mindig csak a felszínét kapargatjuk. Azért ne becsüljük már le ennyire a Star Wars eme prominens szegmensét.

Szerintem inkább az a probléma, hogy ha hosszú a sorozat akkor a kevés szereplő miatt a jók nem szenvedhetnek komoly vereségeket. Évadokon keresztül nézni ahogy a Birodalom balfácánkodik azért kicsit sok. Igazából már most is kezd kicsit sok lenni. Pláne hogy az ep.4 nyitószövege szerint a Lázadók az első nagy győzelmüket a Halálcsillag terveinek az ellopásánál aratták. Ami ugye még csak nem is a Rebels sorozatban fog szerepelni.

 

Ha viszont rövidre fogják és jól osztják el a drámai pillanatokat akkor az összkép sokkal erősebb lehetne. Meg egyébként is én kiváncsi lennék, hogy Filoniék mit kezdenek más érákkal. Az ep.6 utáni eseményekre például nagyon kíváncsi lennék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem inkább az a probléma, hogy ha hosszú a sorozat akkor a kevés szereplő miatt a jók nem szenvedhetnek komoly vereségeket. Évadokon keresztül nézni ahogy a Birodalom balfácánkodik azért kicsit sok. Igazából már most is kezd kicsit sok lenni. Pláne hogy az ep.4 nyitószövege szerint a Lázadók az első nagy győzelmüket a Halálcsillag terveinek az ellopásánál aratták. Ami ugye még csak nem is a Rebels sorozatban fog szerepelni.

 

Ha viszont rövidre fogják és jól osztják el a drámai pillanatokat akkor az összkép sokkal erősebb lehetne. Meg egyébként is én kiváncsi lennék, hogy Filoniék mit kezdenek más érákkal. Az ep.6 utáni eseményekre például nagyon kíváncsi lennék.

De miért kéne évadokon keresztül a kis gárdának túlélnie? Éppen ez a szép a Rebelesben, hogy a TCW-vel ellentétben senkinek sincs kőbe vésve a sorsa. Mindenki bármikor kiiktatható halállal vagy más megoldásokkal. A polgárháború meg még el sem kezdődött, a Lázadók Szövetsége meg sehol sincs, szóval öt-hat évadon át pofozhatják a Birodalmat, a nyitószöveg eleje akkor sem sérülne. De még ez sem kell. Én is tartom, hogy el kell hullania néhány jónak, és a TCW alapján, el is fognak. És más károkat is szenvedhetnek.

Mert azért az is tény, hogy a lázadó sejteket szerte a Galaxisban baromira nem tudta megfingatni a Birodalom, ha azok végül képesek voltak egy erős katonai szervezetté alakulni a Szövetség zászlaja alatt.

Szóval én merésznek érzem azt kijelenteni, hogy ebben az érában 4-5 évadnyi sztori van, azt csók. A szereplők távozhatnak, újak jöhetnek, a Galaxis új szegletébe mehetünk (eddig a Lothal szektorát el sem hagytuk!). Van itt még bőven történet, csak okosan kell azt használni és elmesélni - persze, ha erre képtelenek, akkor ne nyújtsák el, mint a rétestésztát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az két külön dolog, hogy mi van ebben az érában meg mi van ebben a sorozatban. A Rebels láthatóan nem a TCW útjain jár: nagyon karakterközpontú és mindent egy kis csoport, a Ghost legénységének a szemén át mutat be. A sorozat láthatóan hosszútávra tervez velük, hisz nagyon lassan haladnak a szálaik. Még mindig alig tudunk róluk valamit. Semmi esélyét nem látom annak, hogy mindegyiküktől -vagy a nagyrészüktől- megszabaduljunk és áthangszereljék a sorozatot úgy hogy túlnyomórészt vadiúj figurák kerüljenek a fókuszba. Akkor az már egy másik sorozat lenne.

 

A Birodalom végeláthatatlan vereségeivel meg az a baj, hogy lassan már az a kérdés, hogy egyáltalán minek kéne tartani tőlük. A pozitiv hős nagyságát az ellenfél erőssége határozza meg. Ha a jófiúk állandóan balfékeket szivatnak az minden csak nem egy epikus kaland. Most még rá lehet mondani, hogy oké, de ez évadokra széthúzva nekem speciel nem csak borzasztó fárasztó lenne, de fölöslegesen rombolná a Birodalom ázsióját.

 

Van egy olyan érzésem, hogy a Rogue One-ban azaz első nagy győzelem nem egy fáklyás menet lesz és rengeteg nehézség és halál fogja kísérni az akciót (különben minek róla egy külön film). És ha már az első nagy győzelem nehézkes -remélem!- akkor lehetne az odavezető út is egy kicsit göröngyösebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem érdemes ezt óvatosan Ahsokára vonatkoztatni, mert ugyanúgy vonatkozhat Ezrára is - aki a sorozat főszereplője, így nem lenne meglepő, ha az évadzáró címe rá vonatkozna. De ugyanígy utalhat Kananre, hiszen, ha Ahsokát tanítványnak vesszük, akkor Kanan pláne az. Egyik sem lett soha Jedi lovag, mindkettő megmaradt a tanítvány rangban.

Bár valószínűtlen, de elvont formában utalhat Darth Vaderre is, hiszen Sith tanítvány. Sőt, a trailer alapján...

 

Darth Maul szintén szóba jöhet.

 

Ezra a sorozat fő-főszereplője (ezt Filoni mondta), a Ghost csapatának szerves része. A legénység tagjainak lecserélésre irreális (ők alkotják a széria gerincét), így az is, hogy Ezra a 2. évad végén meghaljon, vagy a sötét oldalra térjen.

Ugyanezért Kanan bukásának sem látom sok értelmét a sorozat ezen szakaszában. Az Ezrával való kapcsolata, és kettejük folyamatos fejlődése a sorozat egyik alappillére.

Darth Vaderre egyrészt inkább Sith Nagyúrként szokás utalni, másrészt miként vonatkozna rá a "tanítvány alkonya"? Az Ep6 még elég messze van.

 

Darth Maul azóta nemigen tanítvány, hogy lelépett Sidious mellől, majd mesterként tanította Savage-t.

 

 

Ezekkel szemben, Ahsokára már a The Siege of Lothalban is "The Apprentice"-ként utal Vader, másrészt, ami a legfontosabb, Filoni korábban közölte egy interjú során, hogy

Ahsoka sztorijára pontot tesznek a 2. évad végén.

Ha ehhez hozzávesszük, hogy az "alkony" szó nehezen félreértelmezhető ebben a felállásban, és azt, hogy Ahsokának el kell tűnnie a Lázadás berkeiből az Ep4-re, bennem nem sok kétség marad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az két külön dolog, hogy mi van ebben az érában meg mi van ebben a sorozatban.

De Ody az érától beszélt, nem a sorozatról:

Megjegyzem ebben az érában nincs sokkal több 4-5 évadnál.

Én ezzel nem értek egyet, erre reflektáltam az első mondandómmal, amire te válaszoltál.

És amúgy, ahogy a TCW, úgy a Rebels is stílust válthat egy idő után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abban egyetértek Dzséjttel, hogy bőven van még potenciál ebben az érában, akár jóval több évadra is. Ugyanakkor az is igaz, amit Bomarr pedzett. A Rebels jellegét tekintve inkább az OT vonulatába illeszkedik, ami merőben más megközelítést és fókuszt használ, mint a PT-éra. A TCW hiába ölelt fel nagyon rövid időszakot, mert kellően elmélyült az akkori világban, annak szinte minden aspektusában. Eleget láttuk a filmek főszereplőit, sok külön szál volt a konkrét TCW karaktereknek, egyéb elég különálló részek is voltak, szerepet kapott a háború, a politika, a közélet, az alvilág, a gazdaság, a sithek, a jedik, a kalózok, a fejvadászok, tényleg szinte minden és mindenki.

 

A Rebels se mondható épp unalmasnak vagy egysíkúnak, de messze nem fog át annyi témát, mint a TCW. Ezen persze akár változtathatnának is, de nem látok rá túl nagy esélyt. Ahogyan arra se, hogy a főszereplőgárda nagy része lecserélődjön időközben. Ahogy korábban is írtam, biztos fognak kiírni fontos karaktereket, elvégre rögtön az 1. évad végén kinyírták a Főinkvizítort. Ugyanakkor nem valószínű, hogy a pozitív hősöknél ez olyannyira sokakat érintene.

Kanan szerintem majd a sorozat vége felé hal meg, ha Ezra-t nem ölik meg, akkor akár a legvégén. A többiek meg életben maradhatnak a főcsapatból. Ahsoka azért is van a "halállista" élén a jók közül, mert a Rebels-ben azért messze nem főszereplő és aligha akarják azzá tenni. Viszont egyre frusztrálóbb, hogy már tudnak egymásról Vader-rel (és mindketten erős SW karakterek), még sincsenek fókuszban, inkább mindig Ezra-ék kalandjait nézzük. Praktikus megoldás, ha az évadvégi szenzáció kettejük közt csattan. Így most a jók közül is odaveszhet egy ikon, de mégse a sorozat egyik főszereplője.

 

Mondjuk Rex sorsa is ott lebeg egyelőre, de nem tartom kizártnak, hogy túléli Ahsoka-t. Persze nagy tétben nem fogadnék arra se, hogy nagy jövője lesz az öreg klónnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky! Maximálisan egyetértek a levezetéseddel. E mentén belegondolva valóban ez lehet a megoldás.

 

Egyébként meglátjuk mire megy majd a Rebels, de az látszik nálunk, hogy nem olyan népszerű mint anno a TCW. Alig páran beszélünk róla. Ok, most itt az új SW de nekem kicsit csalódás ez az inaktivitás. Nem tudom mi lehet az oka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon meglepődnék ha az évad Ahsoka halálával záródna. Ennyi ért kár lett volna behozni a Rebelsben. Alig szerepelt és a történetre se volt igazán hatással és még kap 2 részt és over. Ezt így nagy kevésnek érzem. Sokkal több van a karakterben és ha lesz még néhány évad akkor bőven rá érnek még a kiírásával. A Vader vs Ahsoka is többet érdemel mint 2 részt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon meglepődnék ha az évad Ahsoka halálával záródna. Ennyi ért kár lett volna behozni a Rebelsben.

Hát nem tudom... Ha kihozzák közel a maximumot a Vader-rel vívott párbajából és a halálából, akkor az számomra nemcsak a Rebels, de az egész SW egyik érzelmileg legütősebb és legkatartikusabb élménye lehet. Ezért már önmagában megérhette visszahozni. Arról nem is beszélve, hogy a sorozatban az első feltűnése, a Rex-szel való találkozása, a vader-es felismerése, valamint a két inkvizítorral vívott párbaja is hihetetlenül erős pillanatok. Ugyan eddig tényleg alig szerepelt, de ez még így is 4 libabőrős jelenése, szóval nem mondanám, hogy hiábavaló lett volna visszatérése, akkor se, ha esetleg meghal a 2. évad végére.

 

Alig szerepelt és a történetre se volt igazán hatással és még kap 2 részt és over. Ezt így nagy kevésnek érzem. Sokkal több van a karakterben és ha lesz még néhány évad akkor bőven rá érnek még a kiírásával.

Persze, de ő messze nem főszereplője a sorozatnak. Én is sajnálom, nyilván lehetne több és sokkal több is van a karakterében, de ez nem róla szól. Én akár egy csak róla szóló szériát is elnézegetnék évadokig, de nem ez az út. Nyilván ráérnének még a kiírásával, de az se sokkal jobb, hogy évadokon át alig látjuk és csak a háttérben tevékenykedik, néha-néha előtűnve.

 

A Vader vs Ahsoka is többet érdemel mint 2 részt.

Nem nagyon lehet azt túlnyújtani. Két olyan karakterről van szó, akik a maximumot érdemlik, a "fogócskázás" meg a többszöri összecsapás mindkettejükhöz méltatlan lenne kicsit. Vader-nél az lenne kellemetlen, hogy nem tudja legyőzni, Ahsoka-nál meg hogy mindig elmenekül. Meg ugye ha csak az n. találkozásukkor történne a dráma, akkorra már sokat veszítene az éléből az egész. Szerintem legalábbis.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már párszor eljátszottam a gondolattal, hogy ha én írnám a sorozatot, első körben megölném Kanant, aztán a helyét átvenné Ahsoka egy időre.

Amúgy például aki szabadon kiírható lenne, az Zeb. Szerepe igazából csak annyi, hogy erőember és poénforrás, ez meg szinte bárkivel pótolható (beállíthatják a helyére Rexet, mondjuk, vagy új szereplőt), a sztorija jelentős részét meg nemrég lezárták. A Kallusszal való hadakozása meg egyáltalán nem olyan fontos, hogy azt mindenképpen el kéne varrni.

 

Bár a trailer alapján esélyes, hogy elvarrásra kerül, és akkor biza Zeb ott marad lógva. Poénforrásnak és erőembernek kár fenntartani egy karaktert.

 

Sőt, én lépnék egy merészet, és Zeb helyére beírnám Kallust.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert szerintem egy baromi jó karakter aki üde színfolt lenne a jó oldalon, és milyen remek karakterpillanatok, konfliktushelyzeteket szülne. A Stealth Strike például részben azért volt jó, mert Rex és Kanan között bizalmatlanság állt fenn. Csak ezt igen gyorsan elvarrták. Egy ilyen szál hosszabb távon kitartana, ráadásul a Lázadók Szövetségén belül amúgy is voltak korábbi Birodalmiak, és ez is egy olyan adu, amit érdekes lenne kijátszani. Hogyan alakul ki a Szövetség annak árnyékában, hogy belső ellentétek is vannak a lázadóknál. Egy ilyet a Ghost legénységén és Kalluson át remekül lehetne vázolni.

Ráadásul egyedi is lenne, ha végre látnánk egy hithű gonoszt, aki tartósan átáll a jók oldalára. Lando sosem volt gonosz, Finn sem, Vader meg élt még jóként vagy öt percig.

Ráadásul mélyülne a karakter, lenne jellemfejlődés, szürkülne is, és még érdekesebb lenne a Rebels. Persze nem feltétlen kötném Kallushoz, de Tuát felrobbantották, az inkvizítorok nem hiszem, hogy átállnak, Konstantine admirális meg annyira érdekes, mint egy kitaposott lepke. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez szép lenne csak az az ici-pici probléma, hogy erre egy bötű nem sok, de annyi utalás se volt. Mert ugye abban egyetérthetünk, hogy ennek egy folyamat után kell bekövetkeznie nem egyik percről a másikra. Kallus -nál inkább azt látni, hogy egyre-inkább utálja a lázadókat bár a tudásukat már elismeri.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez szép lenne csak az az ici-pici probléma, hogy erre egy bötű nem sok, de annyi utalás se volt.

Nemondod? :o És az nem esett le, hogy az E/1-ben írt mondataim egy hiú ábrándot írnak le, és nem azt, ami benne van és ami azokból következően lesz a Rebelsben? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már párszor eljátszottam a gondolattal, hogy ha én írnám a sorozatot, első körben megölném Kanant, aztán a helyét átvenné Ahsoka egy időre.

Jó gondolat, nekem tetszene is. Viszont érdemes belegondolni, hogy Ahsoka-nak már (ha nyilván nem is teljes egészében) volt szentelve egy sorozat, ill. a kevés szerepe ellenére is el-el tudja lopni a showt a Rebels-ben is. Kanan meg új és kifejezetten rebels-es karakter, akivel ráadásul nem sokat kezdtek. Tudom, hogy ott a képregénye (apropó, Ahsoka-val nem akarnak képregényt?), de most a Rebels-re gondolok. Nála sokszor azt érzem, hogy csak sodródik az árral és mindig épp úgy viselkedik, ahogyan az az adott rész lényegiségéhez passzol, szóval inkább amolyan támogatószerepeket szánnak neki a készítők, mintsem hogy lenne egy erős íve a fejlődésének. Ha a pozitív hősök közül ő halna meg először, akkor az elég tré lenne rá nézve, meg "pazarlás". Főképp, hogy azért sokkal, de sokkal több potenciál lenne benne, mint amit eddig kihoztak belőle. A jediség mellett elég csak mondjuk a Hera-val való kapcsolatára gondolni.

 

Amúgy például aki szabadon kiírható lenne, az Zeb. Szerepe igazából csak annyi, hogy erőember és poénforrás, ez meg szinte bárkivel pótolható (beállíthatják a helyére Rexet, mondjuk, vagy új szereplőt), a sztorija jelentős részét meg nemrég lezárták.

Elég könnyen kiírható lenne, de én továbbra is úgy gondolom, hogy a főhősök közül nem radíroznak ki olyanokat, akiket nem kell feltétlenül. Gondolok itt arra, hogy akiknél visszás lenne, ha életben maradnának a későbbiekre. Meg ugye annak önmagában kevés haszna van (a színesítésen kívül), hogy kiírnak egy nem annyira erős kapcsokkal rendelkező, adott típusú figurát, hogy aztán behozzanak helyette egy másik hasonlót. Akkor inkább legyenek bátrak és ha eljön az ideje, akkor vállalják fel 1-1 igazán fontos szereplő halálát. Pl. Kanan már Hera-hoz és Ezra-hoz is különleges szálakkal kötődik, a fiúnak különösen nagy lépés lenne, amikor kiesik a mestere és önállóan hárulnak rá a jedi teendők.

 

Sőt, én lépnék egy merészet, és Zeb helyére beírnám Kallust.

Kallus átállása nekem is mocorog a fejemben, szerintem is jól működhetne.

 

Ez szép lenne csak az az ici-pici probléma, hogy erre egy bötű nem sok, de annyi utalás se volt. Mert ugye abban egyetérthetünk, hogy ennek egy folyamat után kell bekövetkeznie nem egyik percről a másikra. Kallus -nál inkább azt látni, hogy egyre-inkább utálja a lázadókat bár a tudásukat már elismeri.

Azért a tudásuk egyre inkább elismerése nem olyan rossz kezdet. Meg ott volt az a momentum is, amikor kárörvendően jól szórakozott az admirális (ha jól rémlik a rangja) pofára esésén és a lázadók győzelmén. Persze ez betudható a birodalmi gőgnek és arroganciának is, de ki tudja, lehet azért ezzel dolgozni. Na meg a SW azért eddig se eszi nagykanállal az átállások mélyreható boncolgatását. Szinte csak Vader-nél van ez kifejtve, a többi árulónál már (bármelyik oldalról is legyen szó), inkább csak sejtetik az okokat vagy valami elég ad hoc magyarázattal állnak elő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.