Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Na jól van nem találok szavakat. :D MOST AKAROM az összes részt!

 

 

 

A templom őr valamiért emlékeztet az Inkvizítorok vezetőjére. :hmm:

Ha tényleg ő az, akkor Dave nem vert át minket a TCW-s szereplésével kapcsolatba. :D

 

 

Hát korábbam volt róla szó, hogy a Főinkvizítor korábban Jedi-templom Őr volt.

 

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most rendesen felcsigázott.

Kíváncsi vagyok arra a piramisos helyre. Köze lesz-e a látomásokhoz, vagy az egy külön szál? na meg hogy Maul is a látomás része-e, vagy hús-vér valójában fog megjelenni? Az a teória, hogy Ezra lesz Snoke meg eléggé eszement, de jobban belegondolva talán nem is akkora hülyeség (félreértés elkerülések végett hülyeség, de nem akkora, mint elsőre tűnik)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ez mégse volt akkora felfedezés a részemről. :oops:

 

 

Viszont a zöld kereszt pengés kardot vajon hol találja Ezra, csak nem a Malachor az?

 

 

Korábban írtam, hogy valszeg egy Jedi Templomban találja. Kanen másik kezében egy vörös fénykard van, valszeg ő is a falról vette le. :D (A háttérben egy csomó kard van felakasztva a falra) A mereszt pengés is valahol ott.

 

 

Ez most rendesen felcsigázott.

Kíváncsi vagyok arra a piramisos helyre. Köze lesz-e a látomásokhoz, vagy az egy külön szál? na meg hogy Maul is a látomás része-e, vagy hús-vér valójában fog megjelenni? Az a teória, hogy Ezra lesz Snoke meg eléggé eszement, de jobban belegondolva talán nem is akkora hülyeség (félreértés elkerülések végett hülyeség, de nem akkora, mint elsőre tűnik)

 

Hát ja de én nem örülnék ennek. Ezrát jónak ismertük meg, nem szívesen látnám őt a Sötét Oldalon. Bár egy kicsit hajlik afelé. Remélem nem követi el Anakin hibáját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Korábban írtam, hogy valszeg egy Jedi Templomban találja. Kanen másik kezében egy vörös fénykard van, valszeg ő is a falról vette le. :D (A háttérben egy csomó kard van felakasztva a falra) A mereszt pengés is valahol ott.

 

 

 

Azért gondoltam a Malachor-ra, mert az egyik bolygó a Kotor 2-ben lévő Malachor V-ra emlékeztet, illetve Kylo Ren fénykardjának leírásában is említik a Malachort.

Ráadásul a helyszín engem jobban emlékeztet egy Sith templomra, ami a Malachor V-on volt. :D

 

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy mintha a TIE vadászok kevésbé "ep IV-esebben" robbannának fel (robbanás után porrá lesznek), inkább hajaznak az ep VII-re (megsérülnek és nekicsapódnak valaminek)

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Azért gondoltam a Malachor-ra, mert az egyik bolygó a Kotor 2-ben lévő Malachor V-ra emlékeztet, illetve Kylo Ren fénykardjának leírásában is említik a Malachort.

Ráadásul a helyszín engem jobban emlékeztet egy Sith templomra, ami a Malachor V-on volt. :D

 

Nem értek a Kotorhoz bocsi. :D majd ha lesz megfelelő eszközöm, akkor játszani fogok vele. :)

 

 

Mi lesz itt a 3. évadban, nem tudom... Filoniék mindig tudják tetézni a dolgokat (Mindig van egy nagyobb hal :P)

Van a Call c. rész. Nem lehet, hogy

Mikor Maul mondja Ezrának, hogy hívja a régi mesterét (ugye ezt mondta? Sajnos nem nagyon tudok angolul ugyhogy csak bízom benne, jól értettem. ) Akkor a Call c. rész nem lehet, hogy erről fog szólni?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A trailer láttán nekem ez jutott eszembe, természetesen teljes mértékben cenzúrázva és finoman megfogalmazva: lóf*sz, amit eddig a Rebelsben láttunk. Most jön a java, vagy ha úgy tetszik: "here’s where the fun begins."

Pont ezt akartam írni én is,de megelőztél vele :lol:

Különben az egyedüli ami nem tetszett az előzetesben az Anakin és Yoda béna meganimálása,de a többi részlet mintha valahogy kárpótolna érte :P

 

 

Az biztos,hogy vagy így vagy úgy,de a Rebels kapcsolódik az Ep VII-hez,erre egyértelműen utal a keresztvasas fénykard amit Ezra talált. De szerintem Ezra azért nem lehet Snoke,mert Snoke azért valószínűleg idősebb(bár nem mintha Ezra olyan fiatal lenne az Ep VII idején). Meg mintha valahol ki is derülne,hogy Snoke már élt a klón háborúk idején,míg Ezra csak közvetlen azután született. De egyébként sem tudok Ezráról elképzelni ilyesmit.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egy 2003-as játék. Évek óta nem láttam olyan gépet, ami ne tudta volna futtatni :)

Jó, de itt az a gond, hogy nekem nincs gépem. :D azért írtam, amit írtam. De ez már erősen off és különben is lényegtelen. Majd ha egyszer lesz elég pénzem veszek egy jó masinát, de egyenlőre kénytelen vagyok beérni a telefonommal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, de itt az a gond, hogy nekem nincs gépem. :D azért írtam, amit írtam. De ez már erősen off és különben is lényegtelen. Majd ha egyszer lesz elég pénzem veszek egy jó masinát, de egyenlőre kénytelen vagyok beérni a telefonommal.

OFF

Ha a telefonod Android 4.1-es vagy újabb, akkor akár mobilon is lehet játszani (elvileg nem lebutított, de mivel nem próbáltam, ezért nem tudom biztosra)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Bővebben összefoglalva a trailerből leszűrteket: iszonyúan sok karakter lesz. Nem tudom, mi lesz a tradicionális Rebels karakterekkel, én leginkább Zebet és Choppert féltem, mert tudom, hogy lesz szál, ahol mind Hera (Cham Syndulla-szál), mind Sabine (Concord Dawn) fontos lesz.

 

Maulnak, Yodának is nagyon megörültem, ugyanakkor felmerült bennem, hogy talán kicsit sok lesz a jóból.

 

Biztosan le fognak zárni ebben az évadban legalább egy szálat a régiek közül, Ahsokáét, Rexét, Maulét. Az is lehet, hogy a Rebelsben indított karakterek valamelyikét írják ki.

 

Nagyon nagyon tartok tőle, hogy valamelyik történetszálat az adott figurához nem méltóan fognak lezárni. És itt most kellene izgulnom, hogy mi lesz pl. Ahsokával, de már egy csomó idő eltelt, mióta visszatért a Rebelsben, és még mindig SEMMIT sem tudok róla, hogy mi történt vele a TCW után. Most ez a trailer kecsegtet azzal, hogy valami kiderül vele kapcsolatban, de jó lett volna, ha már elindult volna egy építkezés ezügyben, pl. jobban partnere lehetett volna a csapatnak (ahogy Rex, ő teljesen elegendőt szerepel). Lehet, hogy nem a B-winges mon calamarira, vagy a Ketsu Onyora kellett volna pazarolni egész epizódokat, és akkor már előrébb tartanánk... És amúgy sem gondolom, hogy egy sztorit feltétlenül a karakter halálával kéne lezárni, olcsó Trónok harcás húzás... Pl. nagyon örülnék neki, ha Ahsoka nem csak simán rájön, hogy ki Vader, aztán szívszorítóan összecsapnak, aztán elpatkol, hanem összetettebb dolgok is történnének vele (pl. akár átáll, de ez most Ezrából nézhető ki).

 

Vegyük sorba, hány karaktert kell mozgatni a következőkben még ebben az évadban: a klasszik csapat, Rex, Ahsoka, Vader, 2 inkvizítor, Maul, Leia, twi'lekek, mandalorianok, Force Awakens-es szál (a 3 ágú kard, de lehet még más is), Jedi Temple Guardok + Yoda nem tudom, hogy megint milyen minőségben fog feltűnni, gondolom csak minimálisat fog szerepelni, szerintem max 1 részre.

 

 

Biztos, hogy több szál is össze fog érni, de amiatt csak még inkább félő, hogy valami nem kap elég hangsúlyt, ami itt ebben a trailerben frankón mutatott.

 

 

Abban, hogy Ezra lesz Snoke, sztem ne nagyon bízzatok. Az animációs sorozatok nem hatnak a mozifilmekre, a mozifilmek hathatnak csak az animációs sorozatokra. Ez nem szabály, de nagy valószínűséggel igaz: míg a 7 mozifilmet a fél világ látta, a két animációs sorozatot max. hallomásból ismerik. Ezért van az, hogy Maul sosem fog többé felbukkanni filmben, legalábbis a számozott epizódokban tuti nem, aztán ha már nagyon elfogytak a spin-off ötletekből, akkor elképzelhető. De kétlem. Azt meg végképp, hogy Ezra Snoke.

 

 

Elnézést, hogy ilyen ünneprontó vagyok, meg jogos, ha valaki azt mondja, milyen alapon kritizálok valamit, amit még csak trailerben láttam. Vegyétek úgy, hogy nem az eljövendőt kritizáltam, hanem az eddigi második évadot, amit nagyon nagyon felemásnak, de inkább rossznak éreztem sajnos, és bőven alulmúlta a várakozásaimat (amiket a remek első évad, a TCW erős befejezése és az izgalmas trailer támasztott). Meg persze közben én is izgatott lettem ám!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mintha egy új TCW-évad trailerét láttam volna, egyelőre nem tudom eldönteni, hogy tetszik-e vagy sem. A Birodalom korszakát eddig egészen más hangulat jellemezte, tartok tőle, hogy ezt a sorozat most végleg megváltoztatja. Az biztos, hogy a Rebels szintet lépett, az első évados szárnypróbálgatás után valami grandiózusabb következik. Hogy ez jó-e, majd meglátjuk, de nekem a sorozat eddig pont azért tetszett, mert sokkal lokálisabb, mint a TCW (amelyet szintén imádok, de a PT-hez való).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néhány infó Filonitól a trailer kapcsán. Nem szó szerinti fordítás (ahhoz már nem volt energiám), de próbáltam kiszűrni a fontosabb dolgokat.

 

 

- A Kylo Ren-szerű zöld fénykard egyértelmű utalás/bólintás az Ep7-re. Fontos, hogy meglegyenek a kisebb-nagyobb kapcsolatok, összefüggések.

- Az Ahsoka, Kanan és Ezra által felkeresett templom egy ősi és veszélyes hely, ami kihívást jelent a karaktereknek. Miután kijönnek, többé nem lesznek ugyanolyanok. Könnyen lehet Sith hely.

- Koncentráltak rá, milyen lehetett Leia az Ep4 előtt. Erős, hirtelen haragú, intelligens, de hogyan fejlesztette ezeket a képességeit? Leia technikailag még a Birodalom tagja ebben az időben. Az apja a Szenátusban dolgozik, ő pedig sokkal inkább olyannak tűnik, mint aki a birodalmiak oldalán áll. Nem vehet fel egy sugárvetőt, hogy csak úgy lelője őket, mint a Halálcsillagon.

- Vader és az Uralkodó úgy gondolják, hogy Ahsoka lehet a kulcs, ami elvezetheti őket a többi túlélő Jedihez. Filoni úgy tervezi, hogy ebben az évadban lezárja ezt a szálat... Az Uralkodónak van egy "körözési listája", aminek Yoda és Obi-Wan áll az élén.

- Obi-Wan hologramüzenete vetette fel az ötletet, hogy fénykardleckéket is lehetne hasonló módon továbbadni. És ki lehetne alkalmasabb, mint Anakin Skywalker?

- Arra a kérdésre, hogy a képen egy fiatal Snoke látható-e, Filoni csak ködösített, mondván jó olvasni a találgatásokat. Nem valószínű, miután viccesen azt is felvetette, hogy Chopper is lehet Snoke, miután elég gonosz időnként. :D Az viszont biztos, hogy a karakter egyike a TCW idején látott Jedi Templomi őröknek.

STAR-WARS-REBELS-22.jpg

- Mivel sokan kíváncsiak Sabine múltjára, lesz néhány epizód, ami visszavisz minket a mandalori birodalomba. Előfordulhat egy-két olyan, ami a rajongóknak is új lesz a mandaloriakról.

- Filoni nem igazolta, de nem is cáfolta, hogy ténylegesen Maul tűnik-e fel.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rajmesz:

 

 

Az mondja Maul, hogy "Call me old master", ami annyit tesz, hogy "hívj öreg mesternek"

 

Köszi. Sosem tanultam rendesen angolt. :D Ettől függetlenül, ha egy részt megnézek 5X-6X akkor nagyjából tudodm, hogy mi van.

 

Néhány infó Filonitól a trailer kapcsán. Nem szó szerinti fordítás (ahhoz már nem volt energiám), de próbáltam kiszűrni a fontosabb dolgokat.

 

 

- A Kylo Ren-szerű zöld fénykard egyértelmű utalás/bólintás az Ep7-re. Fontos, hogy meglegyenek a kisebb-nagyobb kapcsolatok, összefüggések.

- Az Ahsoka, Kanan és Ezra által felkeresett templom egy ősi és veszélyes hely, ami kihívást jelent a karaktereknek. Miután kijönnek, többé nem lesznek ugyanolyanok. Könnyen lehet Sith hely.

- Koncentráltak rá, milyen lehetett Leia az Ep4 előtt. Erős, hirtelen haragú, intelligens, de hogyan fejlesztette ezeket a képességeit? Leia technikailag még a Birodalom tagja ebben az időben. Az apja a Szenátusban dolgozik, ő pedig sokkal inkább olyannak tűnik, mint aki a birodalmiak oldalán áll. Nem vehet fel egy sugárvetőt, hogy csak úgy lelője őket, mint a Halálcsillagon.

- Vader és az Uralkodó úgy gondolják, hogy Ahsoka lehet a kulcs, ami elvezetheti őket a többi túlélő Jedihez. Filoni úgy tervezi, hogy ebben az évadban lezárja ezt a szálat... Az Uralkodónak van egy "körözési listája", aminek Yoda és Obi-Wan áll az élén.

- Obi-Wan hologramüzenete vetette fel az ötletet, hogy fénykardleckéket is lehetne hasonló módon továbbadni. És ki lehetne alkalmasabb, mint Anakin Skywalker?

- Arra a kérdésre, hogy a képen egy fiatal Snoke látható-e, Filoni csak ködösített, mondván jó olvasni a találgatásokat. Nem valószínű, miután viccesen azt is felvetette, hogy Chopper is lehet Snoke, miután elég gonosz időnként. :D Az viszont biztos, hogy a karakter egyike a TCW idején látott Jedi Templomi őröknek.

STAR-WARS-REBELS-22.jpg

- Mivel sokan kíváncsiak Sabine múltjára, lesz néhány epizód, ami visszavisz minket a mandalori birodalomba. Előfordulhat egy-két olyan, ami a rajongóknak is új lesz a mandaloriakról.

- Filoni nem igazolta, de nem is cáfolta, hogy ténylegesen Maul tűnik-e fel.

 

Köszi! Annyira jól azért nem hangzik. Persze, zárjanak le egy jó néhány szálat, tök logikus is, de ne Ahsokáét. Az övét tartogassák még 1-2 évadig!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néhány infó Filonitól a trailer kapcsán. Nem szó szerinti fordítás (ahhoz már nem volt energiám), de próbáltam kiszűrni a fontosabb dolgokat.

 

 

- Arra a kérdésre, hogy a képen egy fiatal Snoke látható-e, Filoni csak ködösített, mondván jó olvasni a találgatásokat. Nem valószínű, miután viccesen azt is felvetette, hogy Chopper is lehet Snoke, miután elég gonosz időnként. :D Az viszont biztos, hogy a karakter egyike a TCW idején látott Jedi Templomi őröknek.

STAR-WARS-REBELS-22.jpg

 

 

Az azért kicsit ütne, ha Snoke egy JEdi templomi őr lett volna eredetileg. :lol:

 

 

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a

Vader vs Ahsoka, Maul, Ezra vs Vader ezek ugyan abban a részben lesznek és szinte biztos, hogy a párbaj látomás lesz

 

Szerintem lehetséges történetszál lesz a következő:

Ahsoka, Ezra meg Kanen elmennek egy, Filoni szerint veszélyes helyre, egy templomba. Ott meditálnak, majd (vagy egyenként, vagy egy közös vízijukban (ez jobban tetszene)) és a víziójukban lesznek a párbajok. Ez megmagyarázná, miért homályos a háttér, miért vannak benne fehér csíkok, miért csillagos az ég és Vader miért egykori énje, Anakin hangján szólal meg Ahsokának (Ha jól értettem, azt, hogy "miért mentél el, tudod mivé váltam"). Szeritem még ebben a részben lesz Yoda. Na ez már tuti látomás lesz. Ugyan az a helyzet, mint a Path of the Jedi-ben. Ott is csillagos volt a háttér, itt is és itt is "kék körök" vannak Ezra alatt.

A másik sztori meg szerintem Inkvik vs Jedi templom őrök. Abban a részben lesz a kersztvasas zöld fénykard.

Szóval szerintem ezek a párbajok, Yoda, látomások, új Inkvi ezek 2 max 3 részben lesznek.

Meg szerintem a Rebelsben Kylo fénykardja is fel fog tűnni.

 

 

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.