Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Mikor lesz új rész? :oops:

 

Tényleg, mikor is? :D

Tényleg ez érdekel most? :lol:

Engem speciel minden érdekel ami SW, akkor is ha egy új filmet láttunk. Én attól nem felejtettem el a Rebelset, hogy van egy új film. Kezdeti ellenszenvem a Rebelsel szemben mára már átment amolyan rajongássá. És azt veszem észre, hogy Filoni a Rebelset amolyan TCW bosszúnak használja többek között. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit most az ep7 után várok a Rebelstől (nem feltétlen a második évad hátralévő részében, de a jövőben mindenképpen):

- Maz Kanata szerepeltetése. Egy olyan Jedibarát kalózkirálynő, aki egyértelműen a Sötét Oldal ellen harcol, alap, hogy megjelenjen egy cowboy Jedi közelében. :)

- Kanata kastélya, nem kell ragozni, ha jön Kanata, jöjjön a kastély is.

- D'Quart tök jól be lehetne mesélni, mint egy korai lázadó bázist. Nagyon frankó kapocs lenne.

- A Dameron-szülők is beléphetnének a képbe. Szép, hogy egy képregénysorozatnak ők a központi figurái, de szerintem jobban köztudatba kerülnének Poe szülei, ha a Rebelsben is megjelennének már.

- Hux apja, szinte kiált magáért.

- Az ifjú Satura admirális: ha már háttérsztorinak azt adták neki, hogy a Garelről származik és már tini korától a lázadókkal harcol, ne hagyják ki a lehetőséget egy olyan sorozat esetén, ami behozta a világba a Garelt és a lázadásról szól. :)

- Temmin "Snap" Wexley szülei: Snap háttérsztorija szerint az anyja Y-szárnyú pilóta volt az endori csatában, apja pedig a lázadók egyik küldönce. Bár Snap csak egy mellékszereplő volt a Csillagpusztító elleni csatában (őt játszotta Greg Grunberg), az Utóhatásban már benne van. Az ilyen kis kapcsokkal lehet életet adni az ilyen szereplőknek.

- Az ep7-ben debütált idegenek és droidok átemelése. A Rebels már most afféle olvasztótégelye az ep1-2-3 és az ep4-5-6 érának (és a TCW is az volt, bár az az ep7-8-9-cel már nem fog tudni mit kezdeni), így ezt a funkcióját továbbra is betöltheti. Ahogy a birodalmi érában megjelentek eleddig itt nem szerepelt köztársasági fajok (togruta, pauan, mirialan), úgy most az ep7-ben megjelent, korábban nem látott fajok is beköszönhetnek. Na meg persze a droidok is. Oké, BB-szériásat ne lássunk, de az Ellenállás droidjai közül nem egy tűnik nagyon réginek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- D'Quart tök jól be lehetne mesélni, mint egy korai lázadó bázist. Nagyon frankó kapocs lenne.

A Lost Stars regény szerint a D'Qar először a hoth-i csata után került a lázadók látóterébe, amikor kiküldtek ide egy osztagot, hogy kutassák fel van e birodalmi jelenlét a rendszerben. Mikor kiderült hogy üres felmerült, hogy a jövőben támaszpontot épitenek a bolygóra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Lost Stars regény szerint a D'Qar először a hoth-i csata után került a lázadók látóterébe, amikor kiküldtek ide egy osztagot, hogy kutassák fel van e birodalmi jelenlét a rendszerben. Mikor kiderült hogy üres felmerült, hogy a jövőben támaszpontot épitenek a bolygóra.

Hm... Hát akkor a D'Qar kiesett. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A Rebels adása miben befolyásolja a hetedik részt? :D

Esetleg fordítva gondolhatták. Hogy amíg a 7 pörög a rivaldafényben, a Rebels-t pihentetik. Persze 4 hét csúszás nem a világ és meg is értem őket.

Csak feltűnt, hogy az év első napjaiban általában visszatért a sorozatunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esetleg fordítva gondolhatták. Hogy amíg a 7 pörög a rivaldafényben, a Rebels-t pihentetik. Persze 4 hét csúszás nem a világ és meg is értem őket.

Csak feltűnt, hogy az év első napjaiban általában visszatért a sorozatunk.

Szerintem még támogatni is fogja az EPVII -et.

 

Én azt olvastam Január 20-án folytatják és az reálisabbnak tűnik mert az szerda.

Szerintem is reálisabb ez a dátum. Ráadásul a linkelt oldalon még az epizód címe se stimmel mert arról már korábban kiderült, hogy a Legacy munkacíme volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem bánom, hogy nem

Carrie lesz Leia hangja. Nem akarok rosszindulatú lenni, de nincs abban a formában, hogy hiteles hangja legyen egy 15 éves tinédzser lánynak...

Nálam már akkor is rezgett a léc, amikor a hetvenes éveit taposó Billy Dee Williams szólaltatta meg a huszonéves Landót.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.