Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Köszi! Mint egy TCW rész képe. :D

Igen, valódi időutazás volt a meló vele. Kíváncsi vagyok az epizódra!

Elképesztő, hogy a Rebels micsoda híd PT és OT közt?!!

Nagyon jó ez a sorozat. Bizonyos szemszögből nézve jobb, mint a TCW.

Tudom, ez már túlzó dícséret, de csak arra gondolok, hogy a karektereiért lehet aggódni, és korszak nagyon kiáltott, hogy töltsék be az űrt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erőlködöm, de nem nyílik a torrent. Mit csinálok rosszul?

Innen még nem szedtem le semmit eddig, nekem nem úgy viselkedik, ahogy megszoktam a torrent linkektől.

Már a NOD is besírt rá..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Saxon! Ez a pofa volt a Maul-féle szuperkommandósok vezére a képregényekben is, akinek a szarvak voltak a sisakján! :yeah:

Aha! Sokáig úgy voltam vele, hogy Ő bekapott egy hátirakétát mert, mikor üldözik Bo-t és Kenobit Még az élen repül, aztán már csak a többiek landolnak velük egy helyen, majd később mikor érkezik valaki, az rögtön belefut egy rakétába. Gondoltam Ő volt, mert hát hova lett? De akkor nyilván nem..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb epizód-leírások:

 

 

3×08: „Iron Squadron“ ("Vas Osztag") - November 19

Ezra és Sabine összefognak, hogy legyőzzenek egy fiatal nagyágyú pilótát és csapatát, akik elég bolondok, hogy az életüket kockáztassák az otthonuk védelmében.

 

3×09: „The Wynkahthu Job“ („A Wynkahthu meló“) - November 26

A Lázadók kegyetlen kalózokkal állnak össze, hogy megszerezzék egy teherhajó fegyverzetét, amire a Lázadásnak szüksége van. Csakhogy a küldetés sokkal veszélyesebbnek bizonyul, mint hitték.

 

3x10 - "An Inside Man" ("Egy beépített ember")

Ezra és Kanan betörnek egy birodalmi gyárba Lothalon, hogy információt szerezzenek egy új birodalmi fegyverről. De amikor meg akarnak szökni, egy ellenségükben kell bízniuk, ha ki akarnak jutni, mielőtt az épületet lezárják.

 

3x11 - "Visions and Voices" ("Látomások és hangok")

Ezrát Maulról szóló látomások gyötrik, ezért kénytelen átutazni a galaxison. Mikor megérkezik új ulticéljához, egy furcsa szertartáson kell részt vennie, hogy megszakítsa a Maullal való összeköttetését.

 

 

 

Gondolom lesz egy Rouge One felvezető is. :)

3x10 leírás alapján gyanúsan az lehet. Ezt a szálat a 2. évados premier óta hanyagolták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Iron Squadron lesz valószínűleg a Dash Randaros rész. Viszont ha az An Inside Man tényleg Rogue One felvezető lesz, akkor The Wynkahthu Job-ban fog szerepelni Hondo, Azmorigan és a Dark Trooperek

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Az Iron Squadron lesz valószínűleg a Dash Randaros rész. Viszont ha az An Inside Man tényleg Rogue One felvezető lesz, akkor The Wynkahthu Job-ban fog szerepelni Hondo, Azmorigan és a Dark Trooperek

 

 

Nem fog felbukkanni. A trailerben látható az Outrider, és amikor bemutatták a trailert, meg az évad első két részét a Celebrationön, valaki meg is kérdezte Filoni-tól, hogy jól látta-e a trailerben, hogy az az Outrider. Filoni nem sejtelmeskedett, vagy ilyesmi, hanem kerek perec megmondta, hogy az nem az, ne számítsunk Rendarra, csak egy ugyanolyan hajó, mint az Outrider, azaz koréliai YT-2400-as. Kb. ez is olyan, mint amikor a Hammerheadeket behozták. Nagyjából ezzel párhuzamosan elkezdték mondani az ott kérdező rajongók, hogy jó lenne a sorozatba Rendar, meg akkor már legyen Mara Jade is, és hirtelen vagy tíz régi EU karaktert bedobtak, akkor mondta Filoni, hogy mindenki nyugodjon le, ezeket a kívánságokat most hallotta, de inkább örüljünk annak, hogy visszahozta Thrawn-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, ott voltam, amikor feltették a kérdést, de én nem hiszek neki :P . Szerintem az a helyzet, hogy nem akarta lelőni előre a poént. Ettől függetlenül lehet, hogy tényleg nem fog szerepelni, de csodálkoznék, ha beraknának egy Outriderrel teljesen azonos hajót, és nem Dash Rendar vezetné. Ezenfelül még az epizód leírás is őt sejteti, szóval bizakodó vagyok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.