Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Nagyon jó lenne, ha nem lenne szünet az első rész után. Már a trailer után nehéz volt újra elszakadni a Rebelstől, hát még 2x01 után milyen lesz.

Ma amúgy a Rebelsszel álmodtam. Kanannal harcoltam és kirúgta a fogam. Hozzátartozik, hogy tegnapelőtt húzta ki a doki az egyik fogam, tegnap meg egész nap az ágyat nyomtam és végignéztem az első évadot - hát csoda, ha ilyen hülyeségeket álmodom? :D

Összerakta az agyad a dolgokat. :D Legalább lesz idő kivesézni az első részt. Vagy a nulladikat? :hmm: Jó lenne ha adnának majd erre némi utalást.

 

Márpedig sajnos csak az ősszel fog folytatódni a sorozat a premier után :(

Már majdnem én lettem hiszékeny úr. :D Túl szép lett volna egy nyári Rebels folyam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az bezony lehet ,latod.

Mondjuk igy nekem mar csak az utolso kene...teljesen jol megcsinaltam mar magamnak...most nem fog lejonni 5 perc alatt. :/

 

Az évad pakk még nincs, de a rész már van!

Amúgy nem kellene az egészet leszedni évadpakk esetében sem; csak kiszeded a pipákat a nem kellő tartalmaknál a felugró ablakban..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ismerkednek a srácaim a Rebels-szel:

két aranyköpést meg is kell osztanom veletek:

 

"..Kájjusz sisakja olyan mint egy sajtreszelő!"

Kallus.png

 

"..Héja miért hord rövidnadrágot a fején?"

HeraSyndulla.png

 

Tök jogos felvetések nem? egy kicsit vizuálisak a drágáim.. :lol:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez a legjobb kor. Amikor még tök mindegy, hogy lézerkard vagy fénykard. :)

 

Az biztos. Nekem egy csoda nézni, hogy mennyire beszippantja öket az egész. És nem a 4. rész, hanem a Rebels.

Nagyon szeretik a karaktereket. Mindet!

Szerencsére a Fiú/Lány arány is el van találva, így a lányomat is nagyon érdekli.

Látszik ebből is hogy Filoniék nagyon értik a dolgukat.

Az első évad kivesézve, néhány rész pedig többször nézős.

A legtöbbször A Birodalom napját kérik, amit én furcsállok, mert nekem nem a kedvencem. Ezüstérmes a Fellángol a galaxis.-még jóhogy! ;)

Csúcs mikor úgy legóznak, hogy idézgetnek közben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A második évad premier nagy összecsapása, az első két másodperc alapján viszonylag jó kamerás verzió. 0:51-nél kezdődik a klipp, előtte Filoni beszél valamiről.

 

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli sztorijának margójára:

Felnövekvőben egy újabb rajongói réteg, akiknek már az animációs filmekkel együtt lehet tökéletesen egységes és összhangban a SW világa. Ők már eleve így ismerhetik meg az egészet, ami csodálatos. Beleborzongok, ha belegondolok, hogy egyszer a majdani porontyom akár kronológiai sorrendben láthatja a PT-t, TCW-t, Rebels-t, OT-t és ST-t. Micsoda élményben lehet része, mennyire másképp juthat el hozzá a Saga.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli sztorijának margójára:

Felnövekvőben egy újabb rajongói réteg, akiknek már az animációs filmekkel együtt lehet tökéletesen egységes és összhangban a SW világa. Ők már eleve így ismerhetik meg az egészet, ami csodálatos. Beleborzongok, ha belegondolok, hogy egyszer a majdani porontyom akár kronológiai sorrendben láthatja a PT-t, TCW-t, Rebels-t, OT-t és ST-t. Micsoda élményben lehet része, mennyire másképp juthat el hozzá a Saga.

 

Bizony, de látod én borult kronológiával szállítom nekik..Korábban sokat agyaltam ezen, hogy hogyan kellene.

De egészen egyszerű indok lett a fő irányelv: a személyes korhatárbesorolásom.

A filmeket egyértelműen erősnek/túl monumentálisnak éreztem a korukhoz. A tcw borult kronológiája és óriási mennyisége miatt esett ki.

Maradt a Rebels ami 13(14) epizódjával és hangulatával most a "pont nekünk való" kategória lett!

Később majd a többi! A messzi-messzi galaxis működésének és világának feltérképezésére és ismerkedésre tökéletes.-korábban nem is hittem volna róla.

 

És még valami: múltkor írtam pár sort rajongásom eredetéről..Ha Őket is megérinti, akkor az Ő sztorijuk "X" év múlva majd úgy kezdődik.

"-Apa 5 éves koromban mutatta meg Rebels-sorozatot és...." Mi ez ha nem büszkeség! Rajongókat nevelek!! :rock:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ilyen korban még csak az a lényeg, hogy beszippantsa őket a SW világa és így rajongókká válhassanak. Ilyenkor még szinte mindegy mit és milyen sorrendben látnak, mert úgyse fog egy átfogó kép kialakulni bennük. Ha felkelti az érdeklődésüket az univerzum, akkor az elég is. Ha kicsit idősebben és már értőbb szemmel nézik majd az alkotásokat, akkor lehet érdekes kérdés a sorrend.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.