Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Az Ody által beszúrt kép nem...

 

 

...Ventress hajóját ábrázolja, hanem Darth Maul követőiét. A boszi járműve az alábbi képen látható és találóan Banshee-nek nevezték el:

 

IMG_1285.JPG

 

Mindazonáltal Dave Filoni megemlítette a Celebration-ön, hogy a hajó szerepelni fog a Rebels valamelyik részében.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy gondolom,hogy

 

nagy csalódás lenne őt inkvizítorként látni,mert a TCW-ben már elindult a javulás útján. Fejvadászként jobban eltudnám képzelni,de azért nem kizárt,hogy mégis ő lesz a női inkvizítor akit az előzetesben láthattunk(én annak örülnék a legjobban,ha ő Barris Offee lenne)

 

Én is inkább abban reménykedem, amiben te.

 

Az Ody által beszúrt kép nem...

 

 

...Ventress hajóját ábrázolja, hanem Darth Maul követőiét. A boszi járműve az alábbi képen látható és találóan Banshee-nek nevezték el:

 

Mindazonáltal Dave Filoni megemlítette a Celebration-ön, hogy a hajó szerepelni fog a Rebels valamelyik részében.

 

 

Na, így azért már máris tetszetősebb. És akkor ez a Filoni említés talán garantálja az Ő visszatérését is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy gondolom,hogy

 

nagy csalódás lenne őt inkvizítorként látni,mert a TCW-ben már elindult a javulás útján. Fejvadászként jobban eltudnám képzelni,de azért nem kizárt,hogy mégis ő lesz a női inkvizítor akit az előzetesben láthattunk(én annak örülnék a legjobban,ha ő Barris Offee lenne)

 

Pont ez a bajom nekem is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vader most valahogy még fenyegetőbbnek tűnik,mint az OT-ban. Nem mintha ott egy súlytalan akárki lett volna,de ezúttal még mintha jobban fel lenne tápozva egy kicsit. Azért Kanan sokat fejlődött mióta megismertük és már közel sem az a nagyra nőtt padawan,de Vader-nek még most sem nagyon ellenfele.

Szerkesztve: - Mateo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8-ra megyek dolgozni, 5-kor felkelek, hogy megnézhessemm. Semmiképp sem tudok hajnali 3-ig fent lenni. :(

Meg hát egy órás a rész szal 4-kor lesz vége. 5-re pont fent lesz. :D (remélem)

Szóval mindenkinek azt ajánlom, hogy inkább keljen fel 5-6 kor. Az a tuti. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.