Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...

 

 

Mélyen belül még mindig tagadom, de a csaj elég valószínűleg Barriss. A tetkókat le lehet szedni (van is két gyanús sebhely az orra két oldalán, igaz ott pont nincs ahol lennie kéne), a sárga szem a Sötét Oldal hatása, az arcformabeli különbségek pedig semmivel nem nagyobbak mint amik Ahsoka TCW és Rebels modelljei közt vannak.

Aztán azt se felejtsük el, hogy Filoni hogyan válaszolt Celebration-ön amikor megkérdezték tőle, hogy mi lett Barriss-el. Valahogy úgy fogalmazott, hogy "Na lássuk, mit mondjak...azt elmondhatom, hogy mi nem történt vele. Nem halt meg. Az eredeti tervek szerint felrobbantotta volna magát a cellájában ugyanolyan a nanobotokkal, amiket a Templomban is használt."

Ja és gondolom az sem véletlen, hogy Ahsokával van egy képen.

 

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sárga szem és a tetkók még kimagyarázhatók. De miért állna Barriss a Sith-ek szolgálatába, amikor korábban épp azért fordult a Jedik ellen, mert eltávolodtak a fénytől, és a Sötét Oldal hadseregévé váltak? Ettől még bőven lehet Barriss, csak értelmét nemigen látom... aztán lehet, hogy ebből is olyan valóra vált fan-teória lesz, mint abból, hogy Fulcrum = Ahsoka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán mégis Barriss lesz az. Freddie Prinz Jr. írta twitteren, hogy a nőnek a faja mirialan. Tehát ugyanaz mint Barris és Luminara faja. Egyébként továbbra is úgy vélem, hogy ez a nő cseppet sdem hasonlít Barris -ra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

A sárga szem és a tetkók még kimagyarázhatók. De miért állna Barriss a Sith-ek szolgálatába, amikor korábban épp azért fordult a Jedik ellen, mert eltávolodtak a fénytől, és a Sötét Oldal hadseregévé váltak? Ettől még bőven lehet Barriss, csak értelmét nemigen látom... aztán lehet, hogy ebből is olyan valóra vált fan-teória lesz, mint abból, hogy Fulcrum = Ahsoka.

 

 

 

Én is ezért reménykedem benne, hogy mégsem ő az, nekem sem tetszik a gondolat, hogy azok után, hogy milyen messzire ment, a Sith-ek szolgálatába állna. Ugyanakkor pontosan ezért látom a rációt a teória mögött: aki olyan messzire hajlandó volt elmenni mint ő "a béke és a rend" érdekében, nagyon is könnyen beszervezhetőnek tűnik egy olyan rendszerbe ami fenntartja a békét és a rendet. Az, hogy ez a béke és rend egy szörnyű áron fenntartott illúzió csupán, nem nagyon számít, hiszen mégiscsak egy olyan karakterről beszélünk, aki kinyírt egy rakat civilt, csak azért, hogy világossá tegye az álláspontját.

 

 

Talán mégis Barriss lesz az. Freddie Prinz Jr. írta twitteren, hogy a nőnek a faja mirialan. Tehát ugyanaz mint Barris és Luminara faja. Egyébként továbbra is úgy vélem, hogy ez a nő cseppet sdem hasonlít Barris -ra.

 

 

 

Ahsoka sem hasonlít a TCW-s önmagára. Az orra keskeny és egyenes, amíg a TCW-ben egy kicsit széles és "turcsi" volt, az álla csúcsán volt egy kis gödör, aminek nyoma sincs, az arca sokkal hosszúkásabb stb.

 

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most az, hogy Barriss miért állt át a Sötét Oldalra, nem igazán számít és pláne nem kizáró tényező. Ahogy Anakinnál vagy Krellnél vagy Dookunál, nála is lehetett nemes a cél, de ugye, aki átáll a Sötét Oldalra, annak kissé eltorzul az elméje. Anakin is Padmét akarta megmenteni, és végül annyira kifordult önmagából, hogy a halálát okozta a lánynak. Békét akart a Köztársaságban, erre segített elpusztítani azt. Barriss elméje is ugyanígy kicsavarodott, ez már a TCW-ben egyértelmű. Ő egy gyilkos és terrorista, ezzel a mentalitással bőven Palpatine szolgálatába állhat, annak a Palpatine-nak a szolgálatába, aki egy egész Galaxist behülyített. És az ostoba liba közvetlenül Palpatine kezei közé került, innentől kezdve már akkor is elveszett volna, ha véletlen nem állt volna már akkor a Sötét Oldalon. De ott állt, így Palpatine-nak valószínűleg nem kellett vért izzadnia, hogy megteremtse első inkvizítorát. Már ha az tényleg Barriss, aminek én személy szerint örülnék. És az, hogy nem hasonlít TCW-s önmagára, az annyira nem számít. Nagyjából egyidős lehetett Ahsokával, plusz-mínusz egy-két év. Azóta tizennégy év eltelt, bőven volt ideje változni, amire a Sötét Oldal még rá is játszhatott. Plusz ott a TCW és a Rebels közötti stíluskülönbség is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Rebels 2. évad első rész végén tettek rá utalást hogy vannak még Jedik akik még bujkálnak. Ezért fel ötlött bennem a kérdés hogy a TCW-ben szerepelt Jedik közül van még olyan akinek nem láttuk a halálát és így akár felbukkanhat majd a Rebelsben? ( Yoda és Obi-Wan-t leszámítva)

 

Mert nekem a rész végén utalás nagyon arra utal h sztem még fogunk találkozni bujdokoló Jedivel és ezt se tartom elképzelhetetlennek ha a TCW-ből már nem tudnak átemelni akkor majd behoznak valaki újat(számunkra ismeretlen jedit) akinek akár EP VII-hez is lehet köze de az már egy másik topic témája.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon sok olyan Jedi lovag van még, akiknek nem láttuk a halálát. Eath Koth, Barriss Offee, Eekar Oki, az ifjoncok a The Gatheringből, Shask Ti, Tera Sinube (bár ő valószínűleg meghalt a Templom ostromakor), Coleman Kcaj, Jocasta Nu (bár ha nem halt meg a Templom ostromakor, a Rebels idejére már tuti elvitte a kora), Yarael Poof, Oppo Rancisis, Yaddle, Quinlan Vos. Csak pár név, akik halálát nem láttuk a TCW-ben, az ep3-ban vagy az azóta kijött anyagokban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Dzséjt nem is ismertem a nagy részét legtöbbjük mondjuk csak a filmekben a háttérben a díszletet támasztotta de attól még érdekesek. Ezek közül Quinlan Vos-ban láttok a legtöbb potenciált vagy Shask Ti-ban aki ugyan az EP 3 bővítettben meghalt de az úgy tudom nem kánon része.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Shaak Ti-t korábban legalább háromszor megölték. Az EU eltörlésével most megint él (illetve nem tudni a sorsát). :) Remélem, több tanácstag már nem élte túl Yodán és Obin kívül, mert akkor az Order 66 igen gyengén muzsikált... Én inkább az ifjoncok valamelyikének tudnék örülni a Rebels-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy-hogy többen már nem élik túl Yodán és Benen kívül (meg Anakinon kívül, ugye)? Hát eleve csak ezek ketten élték eleddig túl biztosan. A Jedi Tanács legtöbb aktív és korábbi tagját már láttuk meghalni (Windu, Fisto, Kolar, Tiin, Koon, Ki-Adi-Mundi, Allie, Piell, Billaba, Trebor, mind a szemünk láttára haltak meg), a többiek sorsa meg kérdéses, bár akik a Templomban voltak az ostrom idején, aligha jutottak ki élve. És ha még egy feltűnne, szerintem az távolról sem jelentené, hogy a 66-os parancs eredménytelen volt. Nem a Jedi Tanács kiirtására, hanem a Jedi Rend kiirtására vonatkozott a parancs. Jelenlegi tudásunk szerint pedig összesen két Jedi lovag él, meg két nem lovaggá ütött Jedi és egy padawan. Ha ezek mellett feltűnik még egy Jedi lovag, ami véletlen még egykori vagy az ep3 idején aktív Tanácstag volt, szerintem távolról sem lenne tragédia. Akkor már elmondhatnánk, hogy tízezerből túlélte akkor három (négy, ha Anakint is számoljuk) lovag és két padawan, hát igen, tényleg gyengén muzsikált a 66-os parancs. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rosszul fogalmaztam, bocsi, szóval nem szeretném ha Yodáékon túl még valaki túlélje a 66-ost. :) A tanácstagok kiemelt célpontok voltak (Palpatine az ő esetükben szükségesnek érezte, hogy személyesen tájékoztassa a klónparancsnokokat), így az ő esetleges túlélésük számomra zavaróbb lenne, mint mondjuk egy Kanan-féle tanoncé. Egyébként akik az EP3 idején voltak aktív tanácstagok, azok közül mindenki meghalt, kivéve Coleman Kcaj (hm.. Winduék halála után egy rövid ideig ő lehetett Coruscanton a legmagasabb rangú Jedi, ergo a Jedi-templom de facto vezetője.. :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.