Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Nálam már az ep.6-os Jabba jelenetnél is rezeg a léc, de ott legalább jól hallható, hogy idegen nyelven énekelnek. Nem hiszem hogy nagy fáradság lenne kicsit eredetibb zenéket készíteni. A kantina zene nem véletlenül emblematikus. Ritkán hallani hogy ott bárki görcsös csavarásról beszélne. Nem görcsölni kéne csak kis fantáziát belevinni, ha már egyszer "ráláthatunk" kicsit az SW kultúrájára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őszintén szólva, nekem a Cantina zene is sima jazz, semmi több extrát nem érzek benne, mint a Jedi Rokcben, vagy bármi más in-universe zenében. Persze én zenei analfabéta vagyok, így azért nem csoda. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se érzem igazán odavalónak azt a mjúzikot de annak ellenére nincs vele problémám. Bennem az is felmerült hogy a teljes részben más szól helyette de nem fogom felróni ha mégse úgy van.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No akkó' elmagyarázom. :P

 

Ez egy olyan földi utalás ami nem váltható ki semmivel. Megkockáztatom, hogy a legnyíltabb ilyen dolog az SW történetében. Sokol rádión ne hallgassanak szar rockot az SW galaxisban, mert az onnatól kezdve nem SW galaxis hanem a 'Garázs' című műsor Nagy Feróval. YEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok nyugi mert ez nagy csalódás most nekem. Kicsit mintha kiherélték volna az SW -t....miért is?

Istenem azért remélem nem ugrasz le a tizedikről ezért. Amúgy nem értem mi a gond ha vannak fúvós hangszerek az SW-be akkor miért ne lehetne gitár is. Az elektromos gitár amúgy is egy modern hangszer több sc-fi film használta már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok nyugi mert ez nagy csalódás most nekem. Kicsit mintha kiherélték volna az SW -t....miért is?

Ugyan! Öreg vagy Te már ehhez! Hisztizni én szoktam kis sz@rokon. Senki nem bántotta az SW-t.

 

3:15-től tessék meghallgatni a gitárszólót. (Tudom, hogy más tészta az aláfestő zene, mint ami a képernyőn történik, de tényleg volt már jazz, "fos-pop" és reggie is.)

http://www.youtube.com/watch?v=Qbed8OuyXdI

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek Ti most tényleg nem érzitek a különbséget? Fulcrum nem kell ez a f*szság. Ami szar az szar. Ez pedig az. Miért ugarnék le bárhonnan is? Nem vagyok hülye.

 

Csoli. Amit beraktál az ízléses. De ez szerinted az? Köszönőviszonyban sincs a kettő! :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen kiment a biztosítékom. Mert Te gitárszólóról beszélsz de mennyi is volt abban amit belinkletél? Két vagy három hang beillesztve a filmzenébe ízlésesen? Szóval volt már több eszed is. Ez új tőled. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom, Ody ma csodás hangulatban van. Betámadta az ep7 letöltőket, a Rebelst, azokat, akik nem mennek a falnak három másodpercnyi jelenettől és zenétől a Rebelsben, az ep5 is már k*rvára kiesik a kedvencei közül, mindjárt jövök szerintem én is, mivel ezt leírtam. F*sza! :rock::evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen kiment a biztosítékom. Mert Te gitárszólóról beszélsz de mennyi is volt abban amit belinkletél? Két vagy három hang beillesztve a filmzenébe ízlésesen? Szóval volt már több eszed is. Ez új tőled. :peace:

Általában pozitív vagy és befogadó. Eszem meg annyi van most is, amennyi volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.