Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

A Knights of the old republic 2 játékban egy sith öregasszony. :D Ott volt a Malachor bolygón.

 

Bővebben, Traya volt a Sith Triumvirátus alapítója (Darth Nihilus, Darth Sion) és Sith Akadémiát tartott fent a Malachoron. Ő volt Revan egyik mestere is. Miután Revant és Malakot legyőzték, Traya előállt, hogy elpusztítsa a Jedi rendet. Ez volt az Első Jedi tisztogatás néven ismert esemény.

Később a Meetra Surik, a Jedi Száműzött győzte le (emlékeim szerint.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sith holokron, Malachor, női hang = Traya (feltehetőleg)

Ha visszahoznának valakit a KotOR-ból, akkor az inkább Darth Nihilus vagy Darth Revan lehetne - Traya nem volt a kedvencem. Persze ő a legesélyesebb, de...

 

a trailer alapján úgy tűnik, hogy mindez valahogy Darth Maulhoz fog kötődni, így én Talzint sem zárnám ki.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ki van csukva, hogy Revant előbb utóbb ne hozzák vissza, hisz a Régi Köztársaság éra legjelentősebb alakja volt. Hacsak a Disney-nek nincsenek tervei a régi érával, és emiatt nincs megtiltva a szerepeltetése, csak idő kérdése, amíg valamelyik szerző "beemeli" őt is az új kánonba.

 

Ilyenkor mondjuk egy kicsit sajnálom, hogy a TCW-ból az utolsó pillanatban kihagyták, de ebből is látszik, hogy Filoniék szívesen elővennék, mint ahogy tették Darth Bane-nel is. Véleményem szerint Malachor sem véletlenül tűnt fel, még ha változtattak is rajta.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha visszahoznának valakit a KotOR-ból, akkor az inkább Darth Nihilus vagy Darth Revan lehetne

Nihilus csak jól nézett ki, de amúgy borzalmasan elcseszett karakter volt.

 

Igazából nem bánnám, ha az egész Kotor 2 menne a levesbe. Trayát ki nem állhattam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ki van csukva, hogy Revant előbb utóbb ne hozzák vissza, hisz a Régi Köztársaság éra legjelentősebb alakja volt. Hacsak a Disney-nek nincsenek tervei a régi érával, és emiatt nincs megtiltva a szerepeltetése, csak idő kérdése, amíg valamelyik szerző "beemeli" őt is az új kánonba.

 

Ilyenkor mondjuk egy kicsit sajnálom, hogy a TCW-ból az utolsó pillanatban kihagyták, de ebből is látszik, hogy Filoniék szívesen elővennék, mint ahogy tették Darth Bane-nel is. Véleményem szerint Malachor sem véletlenül tűnt fel, még ha változtattak is rajta.

A Régi Köztársaság elég nagy időszak. Bőven elfér ott Revan és sok új figura is.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Imádnám, ha a KotOR 1-2 sztorijait is beemelnék a kánonba, de ha nem is az egészet, Lord Revant mindenképp. :)

 

Nute: én is rühelltem Trayát. Bár inkább olyan értelemben, hogy tipikusan az a karakter, akit az ember szeret utálni, és ez valahol szerintem azt jelenti, hogy maga a karakter nagyon jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néhány apróság a 3. évadról a Celebrationről:

 

"Nyilván sok rajongó Thrawn megjelenésekor ugrott fel a székéből. Dave Filoni szerint megvan a magyarázata annak, hogy miért akkor és ott tűnik fel - és jó okkal hozták be a sorozatba. Azt ígérte, hogy nagyon jó lesz az új sztori, amit kitaláltak neki. (Kis érdekesség, hogy Thrawnnak Lars Mikkelsen kölcsönzi majd a hangját - aki a Zsivány Egyesben szereplő Mads Mikkelsen bátyja.)

 

Természetesen feltették a kérdést Filoninak, hogy visszahoznak-e esetleg más karaktert is A Birodalom örököseiből, de ő egyértelmű nemmel válaszolt.

 

De nem a főadmirális az egyedüli az előzetesben, aki a Legendákból került át a sorozatba. Látható a trailerben A Birodalom árnyaiból ismert YT-2400-as teherhajó. Hozzá kell persze tenni, hogy a kánon része volt eddig is ez a hajótípus: mert az Egy új remény 1997-es felújított verziójában látható, amint felszáll egy ilyen Mos Eisley-ból; emellett most a Star Wars: Commander játékban is van ilyen hajó. De komolyabb szerepet eddig nem kapott a kánonban.

 

Sabine új haját maga a karaktert megszólaltató színásznő, Tiya Sircar találta ki. A mandalóri lány múltjáról még több derül majd ki ebben az évadban. A színésznő utalt arra, hogy Sabine egy hírhedt mandalóri rokona - itt talán Pre Vizslára utal, mivel a trailerben Sabine kezében volt a Darksaber, illetve azt is tudjuk róla, hogy a klánja a Vizsla házhoz tartozott. Megtudhattuk azt is, hogy Sabine gyakorlatilag vezető szerepbe kényszerül - mivel Kanan megvakul, Ezra pedig a Világos és Sötét Oldal közt őrlődik.

 

Ahsokáról azt mondta Filoni, hogy valószínűleg nem most láttuk utoljára.

 

Maullal kapcsolatban kiderült, hogy eredetileg meghalt volna a második évad végén. Eredetileg az egész rész arról szólt volna, hogy Vader megküzd Maullal - aztán később ezt elvetették. Filoni úgy érezte, hogy nem az volt a megfelelő mód és a megfelelő idő Maul halálára.

 

Ami Ezrát és a Szellem legénységét illet, újra és újra felmerül az a kérdés, hogy vajon mi lesz a sorsuk. Hová fut ki a sorozat? Na és azt is meg kell valahogy magyarázni, miért nem voltak benne az eredeti trilógiában, amikor a Lázadók a legfontosabb csatáikat vívták. Filoni természetesen nem árult el semmit, de annyi azért kiderült, hogy már kitalálták, mi történik Ezráékkal, és ezeket a dolgokat is megmagyarázzák majd.

 

Az új évadban az Erőről is új dolgokat tudhatunk meg. A trailerben szerepel egy óriási, ősi lény, a Bendu, aki egyszerre képviseli az Erő két oldalát. Filoni ezzel kapcsolatban elmondta, hogy minden, amit az Erőről elmond a sorozatban, a George Lucasszal való beszélgetésein alapszik. Ezzel a karakterrel az volt a célja, hogy folytassa azt, amit már A klónok háborújában elkezdett: azaz megmutassa, hogy nem csak Jedik és Sith-ek képesek az Erőt használni. (A Bendu elnevezés, hasonlóan sok máshoz, ami a Lázadókban szerepel, egy korai Star Wars-koncepcióból származik: a Jedik neve Lucas legelső forgatókönyvében Jedi-Bendu volt.)"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mandalóri lány múltjáról még több derül majd ki ebben az évadban. A színésznő utalt arra, hogy Sabine egy hírhedt mandalóri rokona - itt talán Pre Vizslára utal, mivel a trailerben Sabine kezében volt a Darksaber, illetve azt is tudjuk róla, hogy a klánja a Vizsla házhoz tartozott. Megtudhattuk azt is, hogy Sabine gyakorlatilag vezető szerepbe kényszerül - mivel Kanan megvakul, Ezra pedig a Világos és Sötét Oldal közt őrlődik.

Az nagyon jó lesz, ha Sabine több teret kap, mert rendkívül potens karakter, minden téren. Mondjuk ezt a vezető szerepet egyelőre kevésbé tudom elképzelni, bár a felszíni akcióknál valóban elképzelhető. Kanan vakon alighanem a háttérbe húzódik és amúgy is sokkal inkább Ezra-val és a jedi dolgokkal lesz elfoglalva. Hera pedig sokszor a hajón marad, így a jócskán megcsappant létszámú csapatot Sabine vezetheti. Csak mondjuk ha Ezra, Kanan és Hera nincs épp ott, akkor lényegében csak Zeb marad, ha nem jönnek újak a csapatba. Vagy majd vezényelheti Hondo-t. :) Ha meg már mondjuk Rex is többet akciózik, akkor logikusabb lenne, ha ő irányítana.

 

Ahsokáról azt mondta Filoni, hogy valószínűleg nem most láttuk utoljára.

Kifejezetten csalódott is lennék, ha mégis így lenne.

 

Maullal kapcsolatban kiderült, hogy eredetileg meghalt volna a második évad végén. Eredetileg az egész rész arról szólt volna, hogy Vader megküzd Maullal - aztán később ezt elvetették. Filoni úgy érezte, hogy nem az volt a megfelelő mód és a megfelelő idő Maul halálára.

Szerintem meg bőven itt lett volna az ideje a halálának. Mondjuk az nem tudom mit jelent, hogy az egész rész Vader és az ő párbajáról szólt volna, ez nyilván barokkos túlzás. Én sokkal inkább Ahsoka-nak adtam volna a dicsőséget, hogy eltapossa azt a férget, szvsz az minden téren remekül működött volna. Filoni szavai viszont egyértelműen arra utalnak, hogy konkrét céljaik vannak még Maul-lal és nem ússza majd meg a halált se. Ez jó eséllyel azt jelenti, hogy megy majd tovább a variálás Ezra-val, ami akár jól is elsülhet, de én kicsit szkeptikus vagyok ezzel a szállal kapcsolatban.

 

Ami Ezrát és a Szellem legénységét illet, újra és újra felmerül az a kérdés, hogy vajon mi lesz a sorsuk. Hová fut ki a sorozat? Na és azt is meg kell valahogy magyarázni, miért nem voltak benne az eredeti trilógiában, amikor a Lázadók a legfontosabb csatáikat vívták. Filoni természetesen nem árult el semmit, de annyi azért kiderült, hogy már kitalálták, mi történik Ezráékkal, és ezeket a dolgokat is megmagyarázzák majd.

Na, ez jó hír. Ha már felmerül a kérdés és foglalkoznak vele, az jó jel. Persze ez még nem garantálja, hogy jól oldják majd meg a dolgot, viszont egyértelműen van már elképzelésük a dologról, ill. a szándék megvan. Ismerik és elismerik a probléma létét és kezelni akarják.

 

Az új évadban az Erőről is új dolgokat tudhatunk meg. A trailerben szerepel egy óriási, ősi lény, a Bendu, aki egyszerre képviseli az Erő két oldalát. Filoni ezzel kapcsolatban elmondta, hogy minden, amit az Erőről elmond a sorozatban, a George Lucasszal való beszélgetésein alapszik.

Ettől tartok a leginkább, a zöld szmötyi újra felbukkanása után. Ez a "képviseljük egyszerre az Erő két oldalát" dolog nekem mindig is elég gyerekes megközelítésnek tűnt. Persze majd meglátjuk mit hoznak ki belőle, potenciál bőven van a témában, de nekem már az se volt tetszetős út, amit a TCW-ban tapostak ilyen téren.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kifejezetten csalódott is lennék, ha mégis így lenne.

Én meg pont fordítva vagyok. Érthetetlen lenne számomra ha így "zárnák" le egy ilyen karakter hogy csak egyszerűen elsétál és semmit nem tudunk arról hogy mi történt? miért sétált el? és hova?. Túl sokk mindent hagyna nyitva ami akár a filmeket is megkavarhatja mert így felmerül a kérdés hogy hol volt szövetség idején. Mert nekem ez a "saját magam nyugdíjazom" dolog kevés ahhoz hogy ha felbukkan a mesterem fia a Lázadós Szövetség élén és ne térjek vissza segíteni. Ez eléggé karakter idegen húzás lenne a dolgok jelenlegi állapotában. Mert akkor ott lenne az esély hogy helyre hozza a 2. évados finálé kudarcát ha azt ő kudarcnak élte meg. Szóval valahol valamikor ha nem is a Rebelsben de valamikor fel kell bukkannia hogy helyre tegye a dolgokat mert ez nekem eddig egy nagy üres semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg pont fordítva vagyok. Érthetetlen lenne számomra ha így "zárnák" le egy ilyen karakter hogy csak egyszerűen elsétál és semmit nem tudunk arról hogy mi történt? miért sétált el? és hova?. Túl sokk mindent hagyna nyitva ami akár a filmeket is megkavarhatja mert így felmerül a kérdés hogy hol volt szövetség idején. Mert nekem ez a "saját magam nyugdíjazom" dolog kevés ahhoz hogy ha felbukkan a mesterem fia a Lázadós Szövetség élén és ne térjek vissza segíteni. Ez eléggé karakter idegen húzás lenne a dolgok jelenlegi állapotában. Mert akkor ott lenne az esély hogy helyre hozza a 2. évados finálé kudarcát ha azt ő kudarcnak élte meg. Szóval valahol valamikor ha nem is a Rebelsben de valamikor fel kell bukkannia hogy helyre tegye a dolgokat mert ez nekem eddig egy nagy üres semmi.

Szerintem Pb is úgy értette, hogy csalódott lenne, ha nem folytatnák valahogy Ahsoka történetét. "Kifejezetten csalódott lennék, ha mégis így lenne" = ha mégsem folytatnák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint "unatkozó képfelelős" egy kis csomaggal készültem nektek.

Semmi új, de érdemes szemügyre venni a szezonok 1. plakátjait egymás után:

 

poster1.jpg poster2.jpg poster3.jpg

Frankó.

Érdekes ez a harmadik évadok poszter, hogy mennyien nincsenek rajta. Se Héra, se Kanan, se Zeb, viszont a tény, hogy a csapat húsvér tagjai közül Ezra mellett csak Sabine kapott helyet, azt sugallja, hogy ebben a szezonban tényleg nagyon nagy szerepet kap.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frankó.

Érdekes ez a harmadik évadok poszter, hogy mennyien nincsenek rajta. Se Héra, se Kanan, se Zeb, viszont a tény, hogy a csapat húsvér tagjai közül Ezra mellett csak Sabine kapott helyet, azt sugallja, hogy ebben a szezonban tényleg nagyon nagy szerepet kap.

Igen, én is ezen ötleteltem, bár pont nem rajtuk, hanem Thrawn és Maul duóján. (Hihetetlen ,hogy egy mondatban elférnek nem? -ja, meg egy poszteren.. ;) )

Az első gondolatom az volt, hogy ha már "visszatér" Thrawn, miért nem Ő a 'háttérgonosz'.

Aztán rájöttem, hogy nyilván a szerepe lesz kisebb Maul-énál. Remélem végre bevégzi a zabrak!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frankó.

Érdekes ez a harmadik évadok poszter, hogy mennyien nincsenek rajta. Se Héra, se Kanan, se Zeb, viszont a tény, hogy a csapat húsvér tagjai közül Ezra mellett csak Sabine kapott helyet, azt sugallja, hogy ebben a szezonban tényleg nagyon nagy szerepet kap.

Mivel Ezra felnőtt lett kvázi, és tudjuk, hogy érdekli Herra, akár ez további lökést (vagy ellenlökést) adhat neki a sötét oldal felé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel Ezra felnőtt lett kvázi, és tudjuk, hogy érdekli Herra, akár ez további lökést (vagy ellenlökést) adhat neki a sötét oldal felé.

Hera? Nem is tudtam, hogy az öregebb nőkre bukik. :lol: Mondjuk igaz, evidens, hiszen Sabine is érdekli, és ő is öregebb valamivel. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hera? Nem is tudtam, hogy az öregebb nőkre bukik. :lol: Mondjuk igaz, evidens, hiszen Sabine is érdekli, és ő is öregebb valamivel. :evil:

Gonosz vagy. :D

 

Én mondjuk nagyon nem örülnék neki, ha Ezra sötét és világos oldal közti libikókájába még egy nőt is beleszőnének. Hozzá kell tennem, hogy már önmagában egyik elem (a sötét oldalhoz húzás, ill. a potenciálisan Sabine-nal való kapcsolat) se tetszik különösebben. Az meg pláne nem, hogy kombinálják a kettőt. Ennyi erővel kiderülhetne Ezra-ról, hogy korábban rabszolga volt, az anyja még élhetne, hogy aztán a Lothal sivatagosabb részén megölje vmi barbár faj, utána meg elruccanhatnának egy lávabolygóra küzdeni Kanan-nal, hogy Ezra megsebesülhessen, eltorzulhasson és Snoke-ká válhasson. :D:evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már HA lesz köztük valami, és HA az a Sötét Oldal felé viszi Ezrát, mert azért nem ez az egyetlen megvalósítható tényező. Sabine-hoz való kötődése akár meg is óvhatja Ezrát a Sötét Oldaltól, vagy kialakulhat köztük egy olyan kapcsolat, mint Kanan és Hera között. Vagy felállhat úgyis a helyzet, mint ami Sabine és Obi-Wan között volt. De az sem kizárt, hogy semmi sem lesz belőle. Azért, mert van kötődés, még nem lesz mindenki Anakin Skywalker v2.0.

 

Bár megjegyzem, én nem igazán érzek Ezra és Sabine között komolyabb kapcsolatot. Ezra kamaszos gerjedelemmel táplál érzelmeket az egyetlen, vele egykorú és egyazon fajba tartozó lány felé, azt ennyi, és még ez a kamaszos lángolás sem kölcsönös. És ez még Ezra részéről is csak alkalmanként lángol fel. Köszönő viszonyban sincs az Anakin-Padmé párossal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hera? Nem is tudtam, hogy az öregebb nőkre bukik. :lol: Mondjuk igaz, evidens, hiszen Sabine is érdekli, és ő is öregebb valamivel. :evil:

Ejj, ezek a fránya nevek. Jogos a fricska. :D

 

Szóval arra gondoltam, hogy mivel nem a CSAPAT van a poszteren, lehet azok kerültek rá, akik döntő jelentőséggel befolyásolják majd Ezra életét. Thrawn, aki mondjuk megtizedeli a csapatát (pl. mi lenne, ha szétlőné a Ghostot a Phantom nélkül, és egyedül Ezra (vagy Ezra és Sabine) élné túl, és akkor a konkrét vergődését/halálát egyik csapattagnak sem látnánk, mégis meghalnának, eltűnnének a színről - tudom, vágyálom), Maul, aki a sötét oldal felé tereli, és Sabine, aki mondjuk a világos oldal felé visszatartja (akár), mert viszonyítási pontot ad Ezra cselekedeteire a reakciójával. És nem mellesleg Ezra maga, aki szintén fontos "akadály", vagy visszatartó erő lehet a későbbiek szempontjából. Mennyire tudja maga mögött hagyni a gyengeségeit? Hogyan tudja kiaknázni az erejét? Beleesik-e ugyanabba a csapdába, mint Anakin (amikor mondja, hogy "muszáj erősebbnek lennem" vagy hasonlót, az eléggé emlékeztetett Anakin hatalom kergetésére).

 

Visszatérve Sabine-ra, ebben az évadban ő olyan lehet, mint egy lakmuszpapír, amin keresztül Ezra lemérheti, hogy mennyire sodródott a "gonosz" felé. Az EpVII-ben épp Leia mondja ki, hogy mennyire más egy Jedi segítő és egy családi (aki az Erő szempontjából semleges). Ha Ezra eltévelyedik, Kanant maga ellen fordítja úgy is (hiszen ő Jedi), azzal, hogy szembemegy a Jedikkel. De Sabine nem Jedi, ergo az ő reakciója Ezra cselekedeteire szimplán azok sötétségére reflektálás, ami akár józan észre is térítheti Ezrát a végén.

 

Persze fentebb számos spekulációval éltem, szóval, ha megegyezne a jövőbeli sorozat eseményekkel, az csak és kizárólag a véletlen műve. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyi erővel kiderülhetne Ezra-ról, hogy korábban rabszolga volt, az anyja még élhetne, hogy aztán a Lothal sivatagosabb részén megölje vmi barbár faj, utána meg elruccanhatnának egy lávabolygóra küzdeni Kanan-nal, hogy Ezra megsebesülhessen, eltorzulhasson és Snoke-ká válhasson. :D:evil:

Na már csak ez hiányzik. :D

Ja, és persze Sabine gyereket várna Ezrától, akit Rey-nek hívnak, és Kanan elviszi a Jakku-ra. :D

Persze előtte még Ezra fojtogatja kicsit Sabine-t Kanan "szeme" láttára. :D

 

 

Vagy felállhat úgyis a helyzet, mint ami Sabine és Obi-Wan között volt.

 

Nem Satine-t akartál írni? :D

 

 

Ezra kamaszos gerjedelemmel táplál érzelmeket az egyetlen, vele egykorú és egyazon fajba tartozó lány felé, azt ennyi, és még ez a kamaszos lángolás sem kölcsönös. És ez még Ezra részéről is csak alkalmanként lángol fel. Köszönő viszonyban sincs az Anakin-Padmé párossal.

Mondjuk ki: Ezra szúrná Sabine-t. :D:lol2:

Amúgy meg egyet értünk.

 

 

Én örülnék annak, ha az új trilógiát (ha máshogy nem is) összekötnék a Rebelsel egy sztorival, ami az Erő relytett titkait nyitja fel.

Vagy hogy is mondjam. :D

Pontosan azzal, amit a TCW-ben elkezdtek. És ezek szerint Filoni pontosan ezt tervezi.

 

Gondoltam, hogy a Vader vs Maul átkerül a 3. évadba.

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval arra gondoltam, hogy mivel nem a CSAPAT van a poszteren, lehet azok kerültek rá, akik döntő jelentőséggel befolyásolják majd Ezra életét. Thrawn, aki mondjuk megtizedeli a csapatát (pl. mi lenne, ha szétlőné a Ghostot a Phantom nélkül, és egyedül Ezra (vagy Ezra és Sabine) élné túl, és akkor a konkrét vergődését/halálát egyik csapattagnak sem látnánk, mégis meghalnának, eltűnnének a színről - tudom, vágyálom), Maul, aki a sötét oldal felé tereli, és Sabine, aki mondjuk a világos oldal felé visszatartja (akár), mert viszonyítási pontot ad Ezra cselekedeteire a reakciójával. És nem mellesleg Ezra maga, aki szintén fontos "akadály", vagy visszatartó erő lehet a későbbiek szempontjából. Mennyire tudja maga mögött hagyni a gyengeségeit? Hogyan tudja kiaknázni az erejét? Beleesik-e ugyanabba a csapdába, mint Anakin (amikor mondja, hogy "muszáj erősebbnek lennem" vagy hasonlót, az eléggé emlékeztetett Anakin hatalom kergetésére).

Nem rossz elképzelése, bár sajnos kétlem, hogy a poszterkészítést ilyen megfontolások vezették - amilyen üzletiesen szabályzott manapság a poszterkészítés. :( De tételezzük fel, hogy valami ilyesmi áll a háttérben. Hogyan jön a képbe Chop?

 

Visszatérve Sabine-ra, ebben az évadban ő olyan lehet, mint egy lakmuszpapír, amin keresztül Ezra lemérheti, hogy mennyire sodródott a "gonosz" felé. Az EpVII-ben épp Leia mondja ki, hogy mennyire más egy Jedi segítő és egy családi (aki az Erő szempontjából semleges). Ha Ezra eltévelyedik, Kanant maga ellen fordítja úgy is (hiszen ő Jedi), azzal, hogy szembemegy a Jedikkel. De Sabine nem Jedi, ergo az ő reakciója Ezra cselekedeteire szimplán azok sötétségére reflektálás, ami akár józan észre is térítheti Ezrát a végén.

Ez tetszetős. Ráadásul mandi is, akinek az erkölcsi mutatója azért még a jó oldalon is távol állhat egy Jediétől.

 

Nem Satine-t akartál írni? :D

Ahogy tanult kollégám megjegyezte az előbb: "ejj, ezek a fránya nevek." :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"ejj, ezek a fránya nevek." :D

Ő csak ezt mondta írta, én konkrétan kijavítottam belekötöttem. :D:lol2:

 

Amúgy most lehet, hogy rávilágítottunk valamire.

Talán már volt róla szó (nagyon) korábban, de könnyen lehet, hogy Sabine Satine rokona, esetleg lánya. Mert hát nagyon hasonló a nevük, és mint kiderült, összekeverni is könnyű. :D

Lehet, hogy Satine a mami, Vizsla meg a papi. :D

(Korábban lehetett jóban ez a két karakter)

Az szinte biztos, Sabine rokona vagy Satine-nak vagy Vizslának.

 

Különben, a Sith holokron simán lehet Talziné.

Legutolsó értesüléseink szerint Talzin rég halott, de; Talzinnál semmiben sem lehetünk biztosak, akit vissza lehetne (még) hozni, az ő.

A másik, meg (jóval) a TCW előtt is csinálhatott Sith holokront. Hogy ezt miért tette (volna) arról fogalmam sincs, de valamilyen szinten megmagyarázná, hogy miért Ventress szólal meg, (különben a fináléban volt Talzinos beütése, a trailerben már csak Ventress hangja volt hallható)

Azt még be lehet mesélni, hogy a fináléban Ventress szólal meg, mert mondjuk ő ért rá akklor szinkronizálni, de hogy már a traileren is. Ez nekem már gyanús. Azt meg kizártnak tartom, hogy Ventress készítette volna azt a Sith holokront.

Viszont ha nem ő, akkor miért ő szólal meg?

Talán Talzin kérte meg, lehet akkor be volt rekedve. :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Vizsla klán tagja, de nem Vizsla, hanem Wren, ez azt feltételezi, hogy az apja egy Wren nevű alak. Viszont szerintem is rokona Satine-nak, mert érzésem szerint Sabine Bo-Katan lánya. Tudjuk, hogy az anyja a Death Watch tagja volt, Bo-Katarn pedig az egyetlen nevesített, fontosabb szerepet betöltő nő ebben a bandában, akinek ráadásul nyitva maradt a sztorija. Simán hozzámehetett egy Wren nevű mandihoz, akitől született egy lánya. Ha csak az anyja nem egy noname mandi lesz/volt, bár kétlem, eleddig mindenkit megpróbáltak valahogy visszamesélni. Az pedig, hogy Sabine is mandalore, és kiderült, hogy az anyja Death Watch tag volt, szinte fényreklámmal hirdeti: az anyja Bo-Katan Kryze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem Ventress szólal meg, hanem a szinkron színésze. Hogy miért? Mert Filoni szereti visszahívni a régi munkatársait. Nem kell ebben mindent belemagyarázni. Megjegyzem, az meg be is b*szott volna, ha az évadzáróban Nika Futterman szinkronizálja a holokront, de később lecserélik valaki másra

 

Ha Talzin holokronja lenne (ami megint non-sense, mert Talzin nem Sith), akkor Barbara Goodsont kérte volna fel Filoni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.