Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

"Rejtélyes források" azt suttogják, idén október elején láthatjuk a Rebels "filmet", továbbá, hogy ezt megelőzően, augusztusban könyveket is kibocsátanak a fiatalabbak számára, melyek tartalmazzák a háttérsztorikat és a Rebels teljes előzményét.

 

A németek igencsak rajta vannak a témán mostanában:

http://www.youtube.com/watch?v=hSteURKwy-Q

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az az érdekes hogy haladunk a boldogság és a könnyedség felé. Pont ez az időszak szerintem az egyik legkeményebb. Gondolom az EP3 után pár évig még terror sem nagyon volt hisz a nép Palpira megmentőként gondolt aki elhozta nekik az áldott békét. A diktátorok az első időkben nem olyan kemények. A feketeleves késöbb jön el. A Rebels idején kezdődnek el pont szerintem a kemény dolgok(pl lakosság terrorizálása). Az EP4 idején oszlatják fel a Szenátust, és lép működésbe a terror fő eszköze a Halálcsillag. Igazából szerintem a könnyedség az EP6 végén jön el mikor győz a Szövetség. Még az EP5-ben is a Birodalomnak áll a zászló. Szóval nekem ez fura.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Rejtélyes források" azt suttogják, idén október elején láthatjuk a Rebels "filmet", továbbá, hogy ezt megelőzően, augusztusban könyveket is kibocsátanak a fiatalabbak számára, melyek tartalmazzák a háttérsztorikat és a Rebels teljes előzményét.

Arról is volt hír, hogy lesz egy olyasmi sorozatindító kisfilm mint anno a TCW esetében amikor a szereplőkről beszélnek a készítők. Nyártól biztos beindul a hype.

 

Nekem az az érdekes hogy haladunk a boldogság és a könnyedség felé. Pont ez az időszak szerintem az egyik legkeményebb. Gondolom az EP3 után pár évig még terror sem nagyon volt hisz a nép Palpira megmentőként gondolt aki elhozta nekik az áldott békét. A diktátorok az első időkben nem olyan kemények. A feketeleves késöbb jön el. A Rebels idején kezdődnek el pont szerintem a kemény dolgok(pl lakosság terrorizálása). Az EP4 idején oszlatják fel a Szenátust, és lép működésbe a terror fő eszköze a Halálcsillag. Igazából szerintem a könnyedség az EP6 végén jön el mikor győz a Szövetség. Még az EP5-ben is a Birodalomnak áll a zászló. Szóval nekem ez fura.

Ott a pont!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az ep4-től kezdődnek az igazi nagy sötét idők, elvégre addig még csak-csak ott volt a Szenátus, nem működött a Halálcsillag. Még a birodalmi hadsereg vezérkari tisztjei is tartottak a Szenátustól, hogy támogatókat találnak ott a Lázadók, szóval ez nekem azt jelenti, hogy az ep4-ben teljesedik ki a Birodalom hatalma, és csak azután jönnének vagy jöttek volna az igazi szivatások. Ezért lett az ep5 sötétebb. De voltaképpen a teljes terror sohasem valósult meg, legfeljebb abban a pár napban, amíg feloszlatták a Szenátust és elpusztult a Halálcsillag.

És szerintem pont az ep3 után kellett igazán összeszorítania a Birodalomnak az ujjait. A diktatúra akkor már évek óta tart, csak még nem nevezték Birodalomnak, Palpatine-t pedig Uralkodónak, csak kancellárnak. Utána gyorsan meg kellett nyirbálni a jogokat - a biztonság és a rend érdekében -, főleg az egykori Konföderációs világokon. Hamar-gyorsan szétcsapni azon világokon, ahol tényleg azért álltak a népek a Szeparatisták oldalára, mert nem tetszett nekik, amit Palpatine és a Szenátus művel, mert szerintük a demokrácia már rég nem él a Köztársaságban. Ezeket a világokat csak és kizárólag erőszakkal lehetett hozzákapcsolni a Birodalomhoz, hiszen nem állnak önként arra az oldalra, ami már nyíltan felvállalja diktatórikus formáját. Gyors és erőteljes elnyomás kellett eme világokon - a Köztársasághoz hű világokon meg elhitetni, hogy a Birodalom tényleg faja, jobb, mint a Köztársaság volt. De ahogy Leia is mondja, minél jobban szorítják össze az öklüket, annál többen potyognak ki az ujjaik között. És az új remény közeleg, de az az új remény nem csak Luke-ot jelenti, hanem a Szövetséget is.

 

Apropó, Szövetség (de xar, hogy a magyarban szövetségnek nevezik a Lázadókat és a kereskedelmieket is...), vajon a Rebelsben kapnak majd szerepet a régi Szeparatista konglomerátumok? A Kereskedelmi Szövetség, az Intergalaktikus Bank Klán, a Techno Unió és a többi? Mert a TCW-ben ezeket ugye semleges félnek állították be, a Köztársaság ellen harcoló alakulataik csak afféle "rebellis bandák" voltak, élükön Nute Gunray-jel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meglepő lenne ha a Birodalom terrorizálná a lakosságot. Ennek mi értelme van azon kivül hogy megutáltatják magukat? Az oké, hogy bizonyos rétegeket, például azokat akik felszólalnak ellenük, elhallgattatják, de a többieket minek vegzálni? Ráadásul ebben a korban ahol a sorozat játszódik még a Birodalom fenntartja az ellenőrizhetőség látszatát, hisz a Szenátus még mindig működik. Az ep.4 elején még arról megy a diskurzus, hogy mit fog szólni a Szenátus amiért elkaptak egy diplomáciai hajót, ami egyébként elég valószinű, hogy lázadókkal volt tele és a Birodalom számára igencsak kényes infókat a Halálcsillag terveit szállította... és mégis felmerül szempontként, hogy nade most erre mit szól majd a Szenátus? Hogy illene már bele a képbe hogy évekkel ezelőtt meg teljesen nyiltan öldösik az embereket a különféle bolygókon?

 

Eleve ha a Birodalom ennyire szemét lenne, akkor nem lenne ennyire picike a Lázadás. Az ep.4 elején is maroknyian vannak. Ha folyamatosan bolygónyi lakosságokat nyomoritanak meg, akkor mire vár a galaxis népe és miért nem rontanak neki a legközelebbi birodalmi hivatalnak/katonáknak? Az ep.3 végén Palpatine nagy játékosnak tűnik és úgy festi le a Birodalmat, mint ami a szükséges békéhez és stabilitáshoz kell. Minek rúgná fel ezt a imidzset? Ezért is tetszettek azok a propaganda poszterek amik korábban megjelentek a sorozat kapcsán: pont ezt várnám, hogy a hatalom megszilárditása érdekében megy az agymosás arról, hogy ennél a rendszernél és Palpatine uralmánál egész egyszerüen nincs jobb dolog a világon. Ha pedig valakinek mégse tetszik a dolgok állása akkor azt sunyiban kinyirják. Én legalábbis igy képzelem.

 

Edit: Most látom, hogy Dzséjt is írt, ráadásul elég hasonló rúgóra járt az agyunk :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó, Szövetség (de xar, hogy a magyarban szövetségnek nevezik a Lázadókat és a kereskedelmieket is...), vajon a Rebelsben kapnak majd szerepet a régi Szeparatista konglomerátumok? A Kereskedelmi Szövetség, az Intergalaktikus Bank Klán, a Techno Unió és a többi? Mert a TCW-ben ezeket ugye semleges félnek állították be, a Köztársaság ellen harcoló alakulataik csak afféle "rebellis bandák" voltak, élükön Nute Gunray-jel.

Na ez az, ami engem nagyon érdekelne. A TCW során a szepi Tanács tagjaiból csak annyit láttunk, hogy csinálnak valami csúnyát, és ezért dutyiba kerülnek. Fontos potenciális építőelem lehetne a sorozatban ezen társulatok maradványainak világa, ki merre csatangolt a droidhadseregek többségének leállítása után. Na persze nem a legfőbb vezetők sorsa, mert velük tudjuk, mi lett, de lehetnének kisebb címletű vezéralakok, - mint pl. a Fekete Nap vigoi - , akik a politikai vákuumot kihasználva saját alvilági vagy szimplán kereskedői, netalán paramilitáris bizniszt alapítottak, vagy a végén a Szövetségben kötöttek ki. Azért megnéznék egy rohamosztagosok vs. új gyártású rohamdroidok összecsapást. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem viszont ez túl lightos. Ahol felkelés van ott elégedetlenségnek is kell lennie. Valószínűleg nem volt nyílt terror az elején, hanem csak underground. Ennek viszont híre megy és nem is sokkal jobb mint amikor nyíltan lemészárolnak egy falut. Felteszem a végső esetben ilyenre is sor kerülhetett, tanúk nélkül persze. A Rebels erre a dilemmára is választ adhat majd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először is: Zééé, bocsánat, akkor megkövetlek, csak nekem tűnt burkolt prequel kritikának. Sorry!

 

Másodszor: Bomarr. Szerintem ez nem ilyen egyszerű. Ahogy Dzséjt is írta, nem minden bolygónak lesz kedve betársulni a Birodalom mellé. Pl. egy magát semlegesnek deklaráló bolygó immáron nem teheti ezt meg. Ha viszont odarepül 20 csillagromboló, nem nagyon van mit tenni. Szerintem számos bolygót - főleg azokat, ahol komoly erőforrások rejtőznek - kényszerítenek bele a Birodalom kötelékébe, hogy utána "kegyesen" helyet biztosítsanak képviselőinek a Szenátusban. Ettől még szerintem sok az elégedetlen ember, mert előbb-utóbb kibukik, ha nincs szólásszabadság, nem tehetnek az emberek, társadalmak, bolygók azt, amit akarnak. Egy darabig rá lehet húzni erre a propaganda révén a biztonságot (ez az ára), de egy idő után elindul az elégedetlenség. Valószínűleg ekkorra datálódik a lázadás kezdete.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A reagálások láttán félreérthető volt amit írtam. A terrorizálás alatt azt értem amit Bomarr is írt hogy a rendszer ellen szólókat elviszik jobb esetben kihallgatni, rosszabb esetben kivégezni. Egy diktatúra mindig ugyanúgy épül fel és működik. Van a Vezér, a talpnyalói, a hű hadsereg/rendőrség, a tömeg melybe folyamatosan nyomják hogy a legjobb rendszerben élnek(ahogy Bomarr is írta), és az ellenségkép(Hitlernél a zsidók, Sztálinnál az arisztrokrácia és az értelmiség). Ezek kellenek egy diktatúrához. Az hogy a lakosság nem lép fel az nem azt jelenti hogy a Birodalom nem szemét, hanem azt hogy a lakosság ilyen. Ha jól élnek és békén hagyják őket a döntő többségnek holt mindegy hogy diktatúrában vagy demokráciában él.Pontosan tudják hogy bizonyos dolgokat be kell tartani(nem lázítok a rendszer ellen), cserébe élhetem az életem. De ettől még a Birodalom diktatúra. A félelem az egzisztencia elvesztésétől sok mindenkit beletörődévé tesz.

A munkahelyeken is azért nem szólnak és azért vállalnak be mindent mert félnek hogy kirúgják őket.

Magyarán a Rebelsben jó lenne látni pl egy olyat hogy feljelentenek lényeket a Birodalomnál, majd kijön a rohamosztag és ütlegelések közt elviszik.

Donát is jól írta, hogy elöbb-utóbb sokan rájönnek arra hogy valami nem kóser Sidious rendszerével, akárhogy megy a propaganda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg a fiatal Luke és Ben is feltűnhetne nem? Han? Leia a legesélyesebb. :D

Leiának szerintem egy idő után kötelező lesz szerepelnie, hiszen ő a Lázadók egyik fő embere. Kihagyni egy a Lázadók Szövetségének megalakulásáról szóló sorozatból igen ellentmondásos lenne. Ugyanígy Bail Organa és Mon Mothma feltűnése is bír egy ilyen kötelező jelleggel, de a többi Lázadó vezér szerepeltetése is ugyanebbe a kategóriába esik. Dodonna, Madine, Rieekan és Ackbar - utóbbit különösen jó lenne látni a TCW-s szereplése után.

Én Ben rövid szereplésével is számolnék, nem mint aktív Jedi, hanem olyasvalaki, aki a háttérben meghúzódva néha tanácsot ad Organának. Elvégre mégis csak egy hajdani tábornok, háborús veterán, és a TCW megágyazott annak is, hogy olyan ember, akinek tapasztalata van ellenállás szervezésében. Han feltűnését sem tartanám kizártnak, nyilván nem folyna bele a felkelésbe, elvégre neki az nem szívügye, de egy csempész-mellékszálban simán szerepet kaphatna - elvégre bejárta már ő a Galaxist keresztül kasul, látott jó sok cifra dolgot. :) Luke szerepeltetése viszont necces, hiszen ő elvileg sosem hagyta el az ep4-ig igazán a Lars-farmot. Jó, nyilván néha kiugrott Anchorheadbe és Mos Eisley-ba, ott érhetnék kalandok - valahol Ben Kenobival is meg kell ismerkednie -, de őt nagyon nem szabad belevonni a történetbe.

 

A reagálások láttán félreérthető volt amit írtam. A terrorizálás alatt azt értem amit Bomarr is írt hogy a rendszer ellen szólókat elviszik jobb esetben kihallgatni, rosszabb esetben kivégezni. Egy diktatúra mindig ugyanúgy épül fel és működik. Van a Vezér, a talpnyalói, a hű hadsereg/rendőrség, a tömeg melybe folyamatosan nyomják hogy a legjobb rendszerben élnek(ahogy Bomarr is írta), és az ellenségkép(Hitlernél a zsidók, Sztálinnál az arisztrokrácia és az értelmiség). Ezek kellenek egy diktatúrához. Az hogy a lakosság nem lép fel az nem azt jelenti hogy a Birodalom nem szemét, hanem azt hogy a lakosság ilyen. Ha jól élnek és békén hagyják őket a döntő többségnek holt mindegy hogy diktatúrában vagy demokráciában él.Pontosan tudják hogy bizonyos dolgokat be kell tartani(nem lázítok a rendszer ellen), cserébe élhetem az életem. De ettől még a Birodalom diktatúra. A félelem az egzisztencia elvesztésétől sok mindenkit beletörődévé tesz.

A munkahelyeken is azért nem szólnak és azért vállalnak be mindent mert félnek hogy kirúgják őket.

Magyarán a Rebelsben jó lenne látni pl egy olyat hogy feljelentenek lényeket a Birodalomnál, majd kijön a rohamosztag és ütlegelések közt elviszik.

Donát is jól írta, hogy elöbb-utóbb sokan rájönnek arra hogy valami nem kóser Sidious rendszerével, akárhogy megy a propaganda.

Aha, így világos, egyet is értek ezzel. Amit írsz, azt remekül prezentálja is Luke/Owen hozzáállása: "Nem mintha én nem gyűlölném a Birodalmat, de úgyse tehetek most semmit. Túl messze van." És amire vágysz, hogy a rendet vág a Birodalom, szerintem ez benne lesz a Rebelsben. Azt hiszem Filoni mondta egy korábbi interjúban, hogy a sorozat fő helyszínéül szolgáló Lothal kezdetben olyan világ lesz, amely hasznot húz a Birodalomból, jól élnek a polgárai, és csak a sorozat alatt jönnek rá, hogy eme kormány mégsem csupaszív és szeretet. Gondolom ennek meglesz a bemutatási folyamata.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most elgondolkodva kicsit, hogy milyen is lehet Palpatine politikája ezidőtájt, eszembe jutott, hogy az EU szerint nagyon jellemző volt a xenofób magatartás, és sok "idegen" fajt háttérbe szorítottak, megcímkéztek, kirekesztettek. A Lothal lehetne egy ilyen multirasszos bolygó is, ahol azt látjuk, hogy speciális szankciókat vetnek ki a nem-ember vagy nem-emberközeli fajok tagjaira. Így főhőseink csapata is mindenféle színes tagokkal bővelkedhetne, akiknek jó okuk van elégtételt venni a birodalmiakon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már abban kételkedem, hogy a Star Warsban ilyen húrokat pengetnének meg. Lucas az ep1-2-3-ban idegenekkel vette körül Palpatine-t (mind az első tanítványa, mind a bizalmasai idegenek), mintha csak kategorikusan kijelentené, hogy márpedig ebben az univerzumban nincs rasszizmus, még a Sith-ek részéről sem. Pláne, hogy egy feketét tett a Jedi Tanács élére, amelynek amúgy a legtöbb tagja idegen és még az emberek között sincs fehér férfi, amíg Obi-Wan és Anakin be nem ül közéjük. Poén, de az ep3-ig Windu az egyetlen ember férfi a Tanácsban, Sidious körül meg igen nagy hányadban csak idegenek nyüzsögnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ja, Palpatine köztársaságában így volt, de így is lesz-e Palpatine birodalmában?

Xenofóbia alatt nem feltétlenül diszkriminációt lehet érteni, hanem egy bizonyos bizalmatlanságot szerencsétlenekkel szemben. A hadsereg vagy a csillagflotta tagja kapásból nem nagyon lehetett más, mint ember, leszámítva Thrawnt, és az EPVI-ra szépen össze is jönnek a calamarik, bothanok, dresseliek, sullustiak és emberek a Galaxis minden szegletéből, bár az eddigiek alapján csak a Szövetség kiterjedése miatt. A Szenátus persze biztos megakadályozna ilyesmit, sőt ott van annak a rengetek fajnak a képviselője is, de az EPIV-re a birodalmi keménymag Tarkinnal az élen már csak a régi rendszer mihaszna fekélyeként tekint rá, és csak Jir parancsnok fejezi ki aggályait Vader akciója iránt. Persze még lehet súlya a szenátorok szavának, de azt is csak a sorozat ecsetelheti, ha bele is megy egyáltalán. Nem vagyok Filoni vagy Kinberg, de ha tényleg a sötétségből fog a sorozat fokozatosan a fény felé törni, nem rossz ugródeszka lenne, legalábbis a mélypontról való indulás esetén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem, hogy mindezeknek túl sok köze lett volna a rasszizmus témaköréhez. Egyszerűen a klasszikusban még nemigen lehetett megtenni azt, amit a prequel-ben már igen. Egy különálló univerzum minél színesebb, annál jobb, ill. ezt a palettát a lehetőségekhez mérten a lehető leginkább meg is kell mutatni.

 

Ettől függetlenül tényleg érdekes (igazából nagyon zavaró) lenne, ha a Rebels-ben idegenekkel lenne teletűzdelve a lázadók vezetése, aztán az Ep.4-re már senki.

 

Bár azt is hozzá kell tenni, hogy a klasszikus trilógiában alig van harcjelenet. Nagyobb mennyiségben lázadókat a Halálcsillag előtti eligazításon (pilóták), a hoth-i csatában, valamint az Endor-on látunk. Tény, hogy szinte mindenki ember, de azért ott vannak Ackbar-ék és szó esik a bothan-okról is. A Rebels éppen adhat olyan magyarázatot a Szövetség felépítésével kapcsolatban, ami indokolja miért az emberek dominanciája a filmekben látott szituációkban. Ahogy az is beleférhet, hogy képernyőn kívül igenis sok idegen faj vett részt a lázadásban, csak más jellegű feladatokat végeztek, így elkerülték a sztori reflektorfényét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep.6 a polgárháború végét mutatja be. Az első sikeres támadást az ep.4, tehát ahhoz kéne igazodni.

Én nem örülnék ha sok idegen faj lenne a Lázadásban. Értem én hogy nem lehetett az ep.4-ben zsákszámra gyártani a maszkokat és azért lett ilyen egyhangú a Lázadók felállása, de ha már ilyen lett akkor tessék ezt figyelembe venni. A Birodalom visszavág is figyelembe vette pedig ott már a költségvetés aligha lett volt akadály. Legyen felvezetés a Rebel ne valami '"ilyen kellett volna legyen a Star Wars" cimű alternativ show.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep.6 a polgárháború végét mutatja be. Az első sikeres támadást az ep.4, tehát ahhoz kéne igazodni.

Én nem örülnék ha sok idegen faj lenne a Lázadásban. Értem én hogy nem lehetett az ep.4-ben zsákszámra gyártani a maszkokat és azért lett ilyen egyhangú a Lázadók felállása, de ha már ilyen lett akkor tessék ezt figyelembe venni. A Birodalom visszavág is figyelembe vette pedig ott már a költségvetés aligha lett volt akadály. Legyen felvezetés a Rebel ne valami '"ilyen kellett volna legyen a Star Wars" cimű alternativ show.

Arról nem beszélve, hogy ha Lucas akart volna oda idegeneket, '97-ben, 2004-ben vagy 2011-ben nyugodtan elhelyezhetett volna párat, ahogy a kantin jelenetben is ki lett cserélve pár idegen, valamint Mos Eisley és Jabba palotája is fel lett turbózva újabb lényekkel, CG és maszkos figurákkal egyaránt. Semmi sem gátolhatta volna, hogy a yavini eligazításra, a Hoth folyosóira vagy a Home 1 eligazítására betegyen egy-egy idegent, csak, hogy érzékeltesse: az Endorig nem csak Chewbacca volt a lázadás tagja.

 

Szerintem erre a legegyszerűbb magyarázat, hogy a Lázadóknak voltak egyéb, kisebb sejtjeik is, az idegenek azokban voltak, vagy még inkább, minden faj külön sejtet alkotnak, és mi a vezéregérként ténykedő emberek sejtjét követtük nyomon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem erre a legegyszerűbb magyarázat, hogy a Lázadóknak voltak egyéb, kisebb sejtjeik is, az idegenek azokban voltak, vagy még inkább, minden faj külön sejtet alkotnak, és mi a vezéregérként ténykedő emberek sejtjét követtük nyomon.

Én is ilyesmi jellegű magyarázatra számítanék, amit a Rebels-ben felvázolhatnak. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt most találtam egy külföldi legós oldalon. A képen a Ghost legénysége látható, a karakterdizájnok nem véglegesek, viszont a nevek között egy érdekes dolgot láthatunk.

2014-0-30-rebes-figuren-ghost.jpg

Szerintem valószínűsíthetjuk, hogy Kera Syndulla a TCW-s Cham lánya, ami szerintem baromi jó ötlet, 1. kontinuitás a két sorozat közt, 2. valószínűleg láthatjuk beigazolódni Cham "jóslatát", arra vonatkozólag, hogy Rylothon a szeparatisták után a Köztársaság (már Birodalom) veszi át az elnyomó szerepét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem valószínűsíthetjuk, hogy Kera Syndulla a TCW-s Cham lánya, ami szerintem baromi jó ötlet, 1. kontinuitás a két sorozat közt, 2. valószínűleg láthatjuk beigazolódni Cham "jóslatát", arra vonatkozólag, hogy Rylothon a szeparatisták után a Köztársaság (már Birodalom) veszi át az elnyomó szerepét.

Ez tényleg baromi jó lenne. És akkor Kanan Jarrus képében egy Jedit is kapunk.

Ez az új Stormtrooper dizájn halálos. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! Ez eddig nem hangzik rosszul, persze úgyis a sztori és az abban való működésük dönti el, hogy említésre méltóak lesznek-e. Elsőre a twi'lek csaj tűnik számomra érdekesebbnek a rokonság miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szépen csordogálnak a hírek a sorozatról. A kommentár jól írta, hogy eddig eléggé hajaz az EPIV felállására a csapat de azért bízzunk benne, hogy nem lesz koppintás. Zeb szerintem nálam is kedvenc lesz majd, csak úgy mint Cham Syndulla lánya. Viszont kérdéses ez a Jedi karakter aki eléggé meglepett. Sejtettem, hogy lesz majd a sorozatban de azt nem, hogy ilyen korán feltűnik. Vajon ki lehet ő és honnan szerezte a fénykardját? Ő tűnik a legizgalmasabb karakternek. Érdekes, hogy mindenhol feltűnik ez a rohamosztagos faszi de vajon miért? Talán ő is a csapat tagja lesz? :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.