Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Amúgy ezekkel a rövidebb szárnyú, inkább egyes játékokra meg illusztrációkra hajazó TIE-okkal még nem barátkoztam meg teljesen, de ez legyen a legnagyobb gond. :D

Nekem is furcsán hatnak. Kíváncsi vagyok, megmaradnak-e TIE/In-nek vagy kapnak új típusnevet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek képek! Bár valóban fura a jól megszokott TCW-től eltérő animáció, gyengének, vagy igénytelennek távolról sem mondanám. Az számomra is üdítő, hogy a "Köztársaság"-éra után a Rebels-szel ismét felszínre tör a birodalmi hangulat. Remek kontrasztot fog alkotni a TCW-vel, közösen pedig tovább bővítik az univerzumot, a filmek kiegészítésével.

 

A vasárnapi trailer pedig várós. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek fantasztikusan néznek ki, már a képekből is árad a Dark Times éra hangulata. Tisztára olyan érzés fogott el, mint amikor TCW előzetesekre vártunk epekedve, annak elvesztéséért pedig már most biztosan kárpótolni fognak eme sorozat élményei. Hamarosan kezdődhet a publikum elé tárt képkockák kivesézése. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az alábbi képekből a nagy felbontású verziókat itt lehet megtekinteni. Érdemes vetni rájuk egy pillantást, szerintem megéri. Döbbenetes, hogy mennyivel jobb mint a legelső teaser trailer. Az szerintem tragikus volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb TCW hagyatéki elem a sorozatban! A rohamosztagosokat mutató képen balra fent az épület tetején egy AV-7-es ágyú pózol, ilyet már Christophsison és Geonosison, sőt, az EPIII-ban a Guarlara fedélzetén is láthattunk, amikor megütközött az Invisible Hand-del. Király! :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tény és való, sokat fejlődött a sorozat a teaser óta, de hát nem csoda, akkor még készült, ezek meg elvileg már kész, vagy majdnem teljesen kész epizódokból vannak. És ennél a sorozat előrehaladtával már csak jobb lesz. Pedig már most a TCW szintjén van, természetesen, más kivitelben, de a részletgazdagságra szerintem panasz nem lehet. A TCW puritánabb volt indulásakor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idő előtt felkerült a YouTube-ra a vasárnapi trailer, de azóta sajnos priváttá tették... szerencsére néhány szemfüles meg tudott menteni pár képkockát, plusz egy gifet, ezek alább láthatók:

 

YnKuMta.gif

 

EKQNioB.png

 

n1thxg6.png

 

ZEdOIyK.png

 

hQeCHHU.jpg

s9ixbKA.jpg

MYXzzXN.jpg

RZ0NLMs.jpg

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Három szavam van erre: MIKOR JÖN MÁÁÁR??? :yes:

Egy kicsit a színek és az árnyékolás furcsának hatnak, de az animáció szintén baromi jól néz ki, szóval tényleg hiába aggódtam emiatt :yeah: A módosított Gozanti-cirkáló baromi bejövős, most már biztos, amit a Hidalgo Celebration-ös videója óta gyanítottam: meg van az új kedvenc űrhajóm :D. Fura, mert az eredeti sosem vonta túlzottan magára a figyelmem :yeah:

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanmár, egyszer már beugrottatok ennek! Ez megint csak a Hasbro új játékvonalának egy reklámja! Nézzétek meg még egy felnőtt Luke is a listán van! Obi-Wan-on meg rajta van a klónpáncél is!

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ben Kenobi szerepe borítékolható, ahogy fel fog tűnni Vader, az Uralkodó, Bail, Mothma, és valószínűleg Larsék, Luke és Leia is. Utóbbi valószínűleg nem is csak egy cameó szerepben, hiszen a Lázadók egyik legfontosabb alakja a szenátornő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hárommal mellette van egy "Rebels Obi-Wan Kenobi" figura is.

Meg ott van Mace Windu, Plo Koon, Darth Maul EP1 verzió, klónkatona stb stb. Tökmindegy! Ez csak a játékfigurákat reklámozza. Obi-Wan az egyik legnépszerűbb karakter, persze, hogy rányomják a figurájára, hogy "Rebels"! Közönséges reklámfogás. Ez nem jelent semmit magára a sorozatra nézve.

 

Nem tudom, lehet, csak azért vagyok ilyen ellenséges, mert én nagyon nem szeretném, hogy Obi-Wan bármikor is szerepeljen a sorozatban. Az Ep3 végén megmondták: szemmel tartja Luke-ot, és tanulja a halál utáni manifesztálódást. Semmi szükség Galaktikus kalandokba rángatni. Az pedig, hogy egyszer csak szögre akasztják a főszereplők szálát egy epizódra, és azzal töltik, hogy bepillantanak Obi-Wan Tatooine-i mindennapjaiba...hát szerintem egy kissé hülyén hangzik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg ott van Mace Windu, Plo Koon, Darth Maul EP1 verzió, klónkatona stb stb. Tökmindegy! Ez csak a játékfigurákat reklámozza. Obi-Wan az egyik legnépszerűbb karakter, persze, hogy rányomják a figurájára, hogy "Rebels"! Közönséges reklámfogás. Ez nem jelent semmit magára a sorozatra nézve.

Ja, és csak az ő nevére nyomják rá reklámfogásból, sőt, még csinálnak is neki egy önálló promóképet is, amilyen még nem volt ezelőtt. Luke, Windu, Plo, Maul, mindegyiken látszik, melyik filmből van, a TCW-s Obi-Wan is jól láthatóan a TCW-ből van (mindegyik valójában egy korábbi promókép), de ez a Rebels Obi-Wan egy olyan figura, amilyen nem volt az ep1-2-3-ban, se a TCW-ben, és nem lehet az ep4-ből sem. Azért szerintem ez eléggé sokat mondó, és nem azt harsogja, hogy Ben nem jelenik meg a sorozatban.

 

Nem tudom, lehet, csak azért vagyok ilyen ellenséges, mert én nagyon nem szeretném, hogy Obi-Wan bármikor is szerepeljen a sorozatban. Az Ep3 végén megmondták: szemmel tartja Luke-ot, és tanulja a halál utáni manifesztálódást. Semmi szükség Galaktikus kalandokba rángatni. Az pedig, hogy egyszer csak szögre akasztják a főszereplők szálát egy epizódra, és azzal töltik, hogy bepillantanak Obi-Wan Tatooine-i mindennapjaiba...hát szerintem egy kissé hülyén hangzik.

És az már szóba sem jöhet, hogy esetleg a fő történetszál a főszereplőkkel a Tatooine-ra vezet, ahol találkoznak az öreg Bennel, aki ugyan segít nekik, de a Tatooine-t nem hagyja el egyéb kötelességei miatt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.