Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Egyelőre még ott tartunk hogy két évados lesz a sorozat. A harmadik még be sincs rendelve. Én örülnék neki ha lenne egy terv 3-4 évadra és azt végig is vinnék. Legyen így. Inkább ez minthogy valami elképesztően hosszútávút terveznek, aztán sose látjuk hogy mit akartak. Annyira pedig azért nem gyors ez: ha igaz a kémjelentés akkor kb. 2018-ban jönne egy új sorozat.

Ha hasonló szinvonalon készül akkor dijazni fogom. A Rebels egyik legnagyobb előnye, hogy egy eddig kevésbé ismert éráról rántotta le a leplet. Jöhetnek hasonlók. Azt pedig már Filoni is mondta: a karakterek nincsenek egy-egy filmhez, sorozathoz kötve. Szerinte például simán előfordulhat hogy a Rebels egyik szereplőjét látni fogjuk egy élő szereplős filmben (mondjuk a Halálcsillag terveinek a rablásánál?)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre még ott tartunk hogy két évados lesz a sorozat. A harmadik még be sincs rendelve. Én örülnék neki ha lenne egy terv 3-4 évadra és azt végig is vinnék. Legyen így. Inkább ez minthogy valami elképesztően hosszútávút terveznek, aztán sose látjuk hogy mit akartak.

Pontyosan. Inkább legyen egy tartalmas, az elejétől a végéig elmesélt 3-4 évados sztori, mintsem valami végtelenségig húzott, unalomba fulladó 7-8 évados sorozat, aminek sosem ismerjük meg a végét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a guide képet csoli. Nem leszel banolva, bár enyhén spoileres a kép. :P A sorozat pedig mindegy meddig megy ha van eleje, közepe és rendes vége, plusz elmeséli töviről hegyére azt a sztorit amiért létrehozták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előkerül, előkerül ok, de azt nem tudtuk, hogy már most. De akkor írjuk ki mindenkinek.

 

 

Ezra sötét oldala előjön a következő részben így tök izgi lesz majd végre úgy írni, hogy mindenki egyazon tudás birtokában van. :clap:

 

 

Nem kellenek ide szabályok minek? Na jóccakát.

Mert eddigis olyan témába vágó dolgokról folyt a beszélgetés: Valaki megmondaná, hogy az epizód mely részében lett volna szüksége Ezrának fénykardra? Miért volt botrányosan rossz mester Kanan abban a részben? Miért lett fontos, hogy kimaradt a sötét oldali tanítás?

Ezek egyike se vág bele közvetlenül a részbe, de mégis bekerültek a topicba. Épp csak nem volt jelölve egy villódzó felirattal, hogy spoiler

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De épp ez az, hogy egyértelműsítve lett, hogy ez spoiler. Addig csak diskurzus folyt Ezra tanításáról, semmi több. A legtöbben még nem látták a 7. részt, ezért a korábbi epizódok kibeszélőiben az óvatosságnak fokozottabban kell érvényesülnie. Szerintem Donátnak se kellett volna arra utalnia (vagy csak spoiler mögött), hogy Dzséjt esetleg tud valamit, amit mi nem, hisz ez fel sem merülhetett addig a beszélgetés folyamán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert eddigis olyan témába vágó dolgokról folyt a beszélgetés: Valaki megmondaná, hogy az epizód mely részében lett volna szüksége Ezrának fénykardra? Miért volt botrányosan rossz mester Kanan abban a részben? Miért lett fontos, hogy kimaradt a sötét oldali tanítás?

Leírtam, több ízben is. Példákat állítottam epizód címek és epizódokbeli események képében több ízben is. Kifejtettem hosszan, több ízben is. Hogy te egy ízben sem olvastad ezeket, az már ne az én saram legyen. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert eddigis olyan témába vágó dolgokról folyt a beszélgetés: Valaki megmondaná, hogy az epizód mely részében lett volna szüksége Ezrának fénykardra? Miért volt botrányosan rossz mester Kanan abban a részben? Miért lett fontos, hogy kimaradt a sötét oldali tanítás?

Ezek egyike se vág bele közvetlenül a részbe, de mégis bekerültek a topicba. Épp csak nem volt jelölve egy villódzó felirattal, hogy spoiler

Témába vágó volt hisz az epizódban láttunk egy újabb Kanan tanítást és annak apropóján ment a vita. Persze beleszőve azt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Corey Burton (a TCW Cad Bane-je és Dooku grófja) egy interjúban utalt arra, hogy valószínűleg visszatér a Rebels-ben és egy új karakternek fogja szolgáltatni a hangját, aki többször is feltűnik a sorozatban.

 

Továbbá Dave Filoni állítólag azt mondta neki, hogy a jövőben akár Cad is feltűnhet a sorozatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, mszinte már vártam kötelező gigszert a d.ch.-től. De legalább nem ukránul beszél, mint anno a carnege of krell a cn-nen..

Miko is van pontosan a 2 ismétlés? Mert du és este, de hánykor is? Hátha...

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A forradalom szikrája különkiadás bemutató: december 13.-án 13 órakor...

o4y2hb3dkp44vrbqaap_thumb.jpg

 

 

Extended verzió reklámja:

http://www.mammutmail.com/hu/mail/download/d5b4a2481c758b515bc3670cefb6691b
vagy:
http://data.hu/get/8258834/rebels.ext.premier.rar

 

 

 

Szuper! Eddig 6-áról tudtam, de a lényeg, hogy lesz. És remélem a Gathering Forces is lemegy még ma az ismétlésben vagy max a következő hétvégén..

Darth Vader "FŐSZEREPLÉSÉVEL". :facepalm::lol:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pénteken jártam Ausztriában és szembesültem ezzel:

 

http://www.amazon.de/Star-Wars-Rebels-Funke-Rebellion/dp/B00MXNFIEU/ref=sr_1_1?s=dvd&ie=UTF8&qid=1417367649&sr=1-1&keywords=star+wars+rebels

 

Valaki meg tudja mondani, hogy ezen mi van? Az első kettő rész?

 

Amúgy morognak a németek, hogy 10 euro 42 + 4x2 percért nagyon sok, valamint a kimaradt jelenet az első epizódból (azt hiszem) nincs is benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki azt írta másutt, hogy talán nem hiba volt a mult heti rész tegnapi ismétlése, hanem csak a szünet előtt nyújtani akarták a sorit. Így Mikulás hozza a gathering forcest, majd 13án bővített "spark" és akkor gyenge 2 hét után jöhet a path of the jedi.. Legyen így! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 9. rész címe Idiots Array lesz.

Állítólag ez egy Legends-beli kifejezés a sabacc-ban. Néhányan arról spekulálnak, hogy ha Lando feltűnik a sorozatban (márpedig Billy Dee Williams részt vett a sorozat szinkronmunkálataiban), ez az epizód sanszos rá. Érdekes lenne látni azt a bizonyos partit, melyen a Falcon sorsa forog kockán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki azt írta másutt, hogy talán nem hiba volt a mult heti rész tegnapi ismétlése, hanem csak a szünet előtt nyújtani akarták a sorit. Így Mikulás hozza a gathering forcest, majd 13án bővített "spark" és akkor gyenge 2 hét után jöhet a path of the jedi.. Legyen így! ;)

Igy nem is rossz!Mar ha tenyleg. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.