Ugrás a kommentre

Sabine Wren


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

Újfent egy szuper kis részlet. :) Sabine -el szemben nekem voltak ellenérzéseim, de itt már jobban tetszett. Továbbra is prequel stílusú szereplőnek tartom, színes-szagos, de végül is ebben az érában is elférhet egy ilyen. :) Az a robbanás pedig elég durva a végén. A katonát valószínűleg kiskanállal kellett összeszedni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Egyelore nem tudom hova tenni a kiscsajt(ahogy az egesz sorozatot sem.felek tole kicsit)

Trailer mokas meg laza de ki ez ,Flash 2?

Mindenhova kannakkal megy ,aztan fest majd allandoan?Az mar sok lenne....

Plusz ha meghallok a szinkrinban egy Szabinát...belekuldom a tavinyot a tevebe....:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 3 hónappal később...

Lehet felvetettem már korábban is, de Sabine-nak hogy-hogy nincs jetpack-je? Valahogy a mandalore-páncélhoz az dukálna, sokszor jó szolgálatot is tehetne. Valahogy minden részben legalább egyszer eszembe jut ez, amikor feltűnik a csajszi. A vagány stílusához is jól passzolna valami egyedileg csicsázott cucc. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Sabine a német nevével úgy illik ebbe a korszakba mint én az Ókorba. Elsőre se volt túl szimpi de a videó után messze a legunszimpatikusabb attitűddel rendelkezik. Nekem ez túl színes, már-már giccses. Ez nem lenne baj, de ebben a korszakban hol láttunk ilyen hangulatot? Sehol. Ez inkább Coruscant alsó szintjeire illene, a Köztársasági érába. Persze kíváncsi vagyok milyen lesz ez a lány a történetben de sok jót nem várok tőle.

Hülye vagy öreg? :D A legjobb karakter lett! Magam se hittem el....nem akartam bevallani magamnak....de....ööö...izééé....szóval Sabine lett a kedvenc főszereplőm. :o:P:D Teljesen érthető miért olyan amilyen. Minden ízében tagadja a Birodalmat aminek tökéletesen megfelel a sokszínű kinézete. Egyébként 16 éves létére akkora tudással rendelkezik, hogy az valami hihetetlen. Ő a csapat esze, technikai szakértője és enciklopédiája. Egyben. Nem tudom meddig tanult az akadémián, de eszméletlen tudáshalmazra tett szert. Nem lehet elégszer kihangsúlyozni: 16 évesen!!! Imádom szinte minden mozzanatát! Remélem a jövőben több dolog is kiderül a családi hátteréről. Nem csodálkoznék, ha valami nemesi famíliából származna.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is ő lett a kedvencem. Mondjuk én az elején sem féltem a karaktertől. Viszont az elején kicsit keveselltem a szereplését, mekkora kellemes meglepetés lett aztán, hogy még e mögött is volt koncepció. És tényleg igen érdekes karakter lett, annak ellenére, hogy talán csak Herának ismerjük kevésbé a múltját. Tudása szerintem minden szereplő terén példátlan, és nem csak fiatal kora miatt, hanem mert az tényleg igencsak lexikális, amire eddig nem nagyon volt példa - ráadásul nem egyszer ő eszeli ki a csapat terveit is! És harci képességei sem semmik, bár mandalore-iként ez talán a vérében van. :)

Remélem én is, hogy Sabine sztorija előtérbe kerül idővel - Filoni utalt is arra a Rebels Reconba, hogy többet fognak foglalkozni a szereplők előéletével -, birodalmi ismerősei, Mandalore, a szülei, stb. És tényleg, mekkora már, hogy ez a színes öltözék és haj is része a Birodalom tagadásának. Ebbe így még bele sem gondoltam, de tényleg így van. Elképzelem őt, ahogy régen az egyszínű kadétegyenruhában virított, a szürke falak között. Érthető, hogy ilyen színes egyéniséggé vált, ezzel is megtagadva azt, amiben régen része volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reklamálni kell a Legonál. :P

 

Kihagytam Sabine fegyverszakértői képességeit! Lány létére igen csak otthon van a fegyverek és robbanószerek világában. Bár itt megint bejöhet a Mandalori mivolta, ami most így jobban belegondolva rányomja a bélyegét erre az amazon kis csajra. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én eleve azon kevesek közé tartoztam, akiknek előzetesen is tetszetős volt Sabine. Nyilván nem voltak alaptalanok mások félelmei, de én valahogy optimista voltam és úgy éreztem nem fognak ilyen alapvető hibákba esni vele kapcsolatban. És valóban nem is tették, még a vártnál is többet kaptam tőle, így nálam is a kedvenc karakterek soraiba emelkedett. A harci képességei, a művészkedése, a bohém humora vagy a fegyverszakértelme annyira nem lepett meg, az általánosabb és kiterjedt műveltsége már annál inkább. Azt pl. egyáltalán nem feltételeztem róla, hogy ennyi nyelvet beszél.

 

Összességében ennyire színes és sokoldalú karakter (az amúgy nem gyenge felhozatal ellenére) nemigen van a SW univerzumában. Ráadásul még messze nem ismerjük minden oldalát, rengeteg benne a további potenciál. Nekem van egy olyan érzésem, hogy a Satine-Bo Katan testvérpárhoz vezethetnek a gyökerei valamilyen módon. Annyiban is mindenképp hiánypótló a karaktere, hogy a viselkedés mellett a külsejükben is lázadó fiatalok a mi világunkban is mindig feltűntek a különféle passzív és aktív ellenállásokban, soraikban pedig sok művész is volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reklamálni kell a Legonál. :P

 

Kihagytam Sabine fegyverszakértői képességeit! Lány létére igen csak otthon van a fegyverek és robbanószerek világában. Bár itt megint bejöhet a Mandalori mivolta, ami most így jobban belegondolva rányomja a bélyegét erre az amazon kis csajra. :P

Kiscsaj bizony.. Nem lehet sokkak idősebb Ezránál, max kb. mint Padmé Anakinnál... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is Sabune-t csípem a legjobban. Már a róla megjelent első infókból éreztem hogy ő lesz a favorit szereplőm. Egyedül a vezetékneve nem jön be de annyi baj legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 4 héttel később...

Most jöttem rá, hogy Sabine haja már az első évadban is kékes csak narancssárga melír van benne a végeken.

Lehet, hogy egyszerűen csak lenőtt?

Igen, kék, de én más árnyalatúnak látom. Aztán az is lehet, hogy csak a környező színek miatti optikai torzulás. Nekem az a bajom az új hajszínével, hogy az a kék nem illik se az arcához, se a páncéljához. Nyilván utóbbit utána lehet igazítani (a vállvérteken kívül is), előbbit kevésbé, hacsak nem vesz mondjuk kontaktlencsét. :D

 

Meg elég egyhangú az egyszínű verzió a korábbihoz képest. A másik, hogy a kivitelezés egyelőre elég tré lett. Olyan gyurma hatása van az egésznek, ami mondjuk Ezra-nál eddig is így volt, de pont pl. Sabine-nál nem, így visszalépésnek tűnik. Persze lehet, hogy élesben már szebben oldják meg grafikailag és akkor már csak ízlés dolga marad a téma, ami meg ugye szubjektív. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.