Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Kellemes Húsvéti Ünnepeket! Ajánlom mindenkinek az azonos című filmet Jean Paul Belmondoval. Örök klasszikus! :D

Egyetértek! :P

 

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Mindenkinek! :D

Én felajánlom a vízmennyiségem a kerti növénykéknek :P

Én is...:P de sajnos ez a három férfiembert itthon egyáltalán nem érdekli. :) Sebaj, egyszer egy évben túl lehet élni ezt is, és inkább a vödör víz, mint az Eau de Toilette :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kellemes Húsvétot Mindenkinek4

 

Ma én is inkább a szódás szifon, jeges kút víz, slag összeségére szavaztam volna, mint gyermek koromban. Ehelyett valami iszonytató macskahúgy szagú pacsulival öntött nyakon mindenki. Most fürödtem másodszor és még mindig érzem a szagát. Borzalom, de legalább a tojások elfogytak, viszont annyi kaja van, hogy lassan sonka mérgezésem mellé plusz 10 kilót is felszedek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is...:D de sajnos ez a három férfiembert itthon egyáltalán nem érdekli. :) Sebaj, egyszer egy évben túl lehet élni ezt is, és inkább a vödör víz, mint az Eau de Toilette :P

Szerencsére öcsém nem az a locsolkodós típus, így őt megússzuk (szó szerint is :P), mások meg felejtsenek el :D Szerencsére tényleg nem szoktak minket látogatni, de akkor is a víz a jobb, valóban :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tévedsz. :D Én idén is megkaptam a magam pohár vizét reggel az ágyban, aztán sajnos a kölniket sem sikerült elkerülni teljesen, legfeljebb annyi könnyítést tudtam elérni, hogy nem a hajamra szórták, hanem a ruhámra...

 

Amúgy én szeretem a húsvétot, mert van tojásfestés vasárnap és csokikeresgélés a kertben, meg aztán húsvét hétfőn megint összejön a család, hasonlóan a karácsonyhoz, így ha az elején túlesünk a locsolkodás részén, a többi utána már tényleg kellemes. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.