Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Matekverseny, az jó dolog! Bécs is, bár kevéssé ismerem (2x voltam átutazóban). Együtt még nem próbáltam őket, de biztos jó volt.
Bécsben most voltam először. Angol nyelvű 5-8-3 (péntek, szombat, vasárnap) órás versenyen dettó :)

Városnézésre kb. volt 1 óra, a többit a hotelben kellett tölteni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bécsben most voltam először. Angol nyelvű 5-8-3 (péntek, szombat, vasárnap) órás versenyen dettó :)

Városnézésre kb. volt 1 óra, a többit a hotelben kellett tölteni :)

Remélem, jó helyen végeztek majd. :D

 

Bécs pedig igazán nem elérhetetlen, még biztos lesz alkalmad megnézni. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem tudni. Amúgy csapat verseny volt, 5-en voltunk kint. 3 Eltés+2 BME-és képviselte MO-ot.

Eredményt a hét második felében fogunk tudni.

Ejnye, és még csak drukkolást sem kértél? :) Te aztán profi vagy öregem :)

Pedig mi aztán tudunk drukkolni. :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan a hely amit az FVM-től kért a leendő főnök, 1-2 héten belül kiírják a pályázatot :) Most már "csak" a közig.versenyvizsga és a pályázat választ el attól, hogy állástalanból keresővé váljak. Wow.

 

Más: épp Gyönkön vagyok, nagyim után az ő testvére+ a testvér lánya+ az ő férje lakásában, kicsit kiszellőzöm magam. Szép hely, lehet majd kertészkedni. És nem szövegel el idáig a nagyanyám! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande majd elmeséli részletesebben, én csak annyit tennék hozzá, hogy régebben két év volt arra a munkába állástól, hogy egy köztisztviselő letegye, és nem is saját zsebből ment, mint ma. Tavaly változtatták meg az egész rendszerét, szerintem nem kicsit hátrányosra (legalább is munkavállalói részről).

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh, ma sikeres napom volt. :D

 

Sikerült Nolcsi Ovodai felvételiét elintéznem, sikerült neki igazolást szerezzek - beteg volt ugyanis, péntek óta - és az ovi vezetője szívesen lát az oviban gyakorlatra! :D És mindezt másfél óra alatt lerendeztem! A bölcsis felvételiprocedúra ezzel szemben több nap volt, hiszen kellett külön gyerekorvos pecsét, meg védőnői vélemény... Most csak pár papírt töltöttem ki.

 

Pildi, neked milyen volt mikor nagyobb bölcsibe ment? Nem volt frászod? Mert én totál para vagyok! :)

Bár az jó, hogy ugyanabban az épületben marad, és jópár bölcsis csoporttársával lesz egy csoportban. :P De mégis... Amúgy ez vegyescsoportos ovi lesz, tehát egy csoportban lesz 3-4-5-6 éves gyerek is. Hát remélem, Nolcsi könnyeben veszi, mint én! :D :D :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Juhani megszült :D

Sajnos olyan helyre vitte el a kicsiket, ahol alig látni őket, de eddig 2 db-ot fedeztem fel :D Az egyik szürke, a másik vöröses :P

Gratula! :D Ha lenne kertes házunk, a veresre rá is csapnék, hogy ipiapacs! :D De sajna nincs:( :) Pedig Nolcsi nagyon szereti a cicákat! Anyósnál van egy, és annyira szeretettel megy mindig hozzá, símogatja, nézegeti. Soha nem bántja, nem húzza a fülit-farkát! Itthon is gyakran kéri, hogy a youtuben mutassak neki cicás videókat.

Úgyhogy kicsit irigyellek, bár tudom, hogy nem könnyű kiscicáknak helyet találni. Remélem, lesz jó gazdijuk! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.