Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Oldie! Azért éjszaka beindul az élet a légi folyosónkon. Épp egy US AIR gép közeledik Cegléd felé, ami Tel-Avivból tart Philadelphiába, non-stop. Azért az nem kis út. Igazi interkontinentális járat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan soká'. Ne máááán. :D Én nem várok addig. :D

Én nem szeretek egyedül inni és momentán a teán kívül nincs is mit. Na jó, van csapvíz, de személy szerint azt nem kultiválom :P

Meg sokat is ittam az elmúlt hetekben esküvők, legénybúcsúk, előlegénybúcsúk, faterral csavargás, meg régen látott haverokkal találkozás okán (okból nincs hiány :P ), jobb is, hogy már kicsit józan is vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem szeretek egyedül inni és momentán a teán kívül nincs is mit. Na jó, van csapvíz, de személy szerint azt nem kultiválom :D

Meg sokat is ittam az elmúlt hetekben esküvők, legénybúcsúk, előlegénybúcsúk, faterral csavargás, meg régen látott haverokkal találkozás okán (okból nincs hiány :P ), jobb is, hogy már kicsit józan is vagyok.

Érthető a dolog. Én meg több mint egy éve nem voltam istenesen részeg. :D Na ne mintha most az lennék....áhhh de még ez is fájó emlékeket szaggat fel. :P Majd Bomarrnál együtt részegedhetünk le, ha akarunk. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kis városunk EU-s támogatást nyert, minek keretében az egész belvárost háborús zónává avanzsálták.

Remélem, lesz türelmetek kivárni, és szép városotok lesz utána :D

 

Látom, nagyon jó volt itt éjszaka a hangulat, én inkább aludtam, rám fért :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem elég, hogy ennyi kipihent ember van és hajnal kettő körül jódó'gában a neten lófrál, de még iszik is, meg metált bömböltet. :D

 

Donát, boldog születésnapot, bár kicsit belehúzhatnál, mert rég vén f*szoztam már itt bárkit is, te meg még szemtelenül fiatal vagy. :P

 

 

Az idő itt is gyönyörű ( VÉGRE!!! ) ,megyek bevásárlok aztán húzok tekerni; bogarakat nyelni, Ödönkék nyakán fékpróbát tartani, nők feneke mögött jókedvre derülni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem igazán szokásom, de ma előjött az örök női klasszikus: mit vegyek fel? :D

Ugyanis az idő most remek, aztán ki tudja, szóval útra keléshez minden kell :D

 

Donát, remek, hogy valami jó program van a születésnapodon, nem is emlékszem, hogy lett volna hasonló az enyémen valamikor is, de sose késő, hátha egyszer :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog Születésnapot szintén Donát. Szép kis születésnap, két nap múlva Lost finálé is lesz. :D

 

Karrde: Egy órája kivittem a kutyát úgy 30 fokban, negyed óra múlva szakadó esőben jöttem vissza. 5 perc múlva lementem a boltba szintén napsütésben, most nézek is és már megint szakad az eső. Szóval megértelek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát hazafelé a bringázásból én is láttam pár szép komoly viharfelhőt. :P Délután biztos szakadni fog :D

Amúgy elégé meglepő dolgot tapasztaltam. Ödönkék olyan libasorba követték egymást az út jobb oldalán, hogy könny szökött a szemembe :D De lehet, hogy a még mindig sok vattapamacs miatt ami még mindig hullik a nyárfákról :P

Jó nő bezzeg sehol :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem elég, hogy ennyi kipihent ember van és hajnal kettő körül jódó'gában a neten lófrál, de még iszik is, meg metált bömböltet. :)

 

Donát, boldog születésnapot, bár kicsit belehúzhatnál, mert rég vén f*szoztam már itt bárkit is, te meg még szemtelenül fiatal vagy. :D

 

 

Az idő itt is gyönyörű ( VÉGRE!!! ) ,megyek bevásárlok aztán húzok tekerni; bogarakat nyelni, Ödönkék nyakán fékpróbát tartani, nők feneke mögött jókedvre derülni :D

 

 

Hétvégente szinte sosem fekszem le 2 elött. Érdekes mert a péntek a legkeményebb nap a munkahelyen. Némely pénteken meg veszek 5-6 sört aztán megiszom. A tegnap ilyen volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt a jó idő, ki is mentünk bringázni mi is. Le Füredre, jó kis túra volt. Két Ödönként majdnem elcsaptunk (az egyiknek nem tanították meg, melyik a jobb oldal, a másiknak, hogy gördeszkával nem keresztben az úton kell grasszálni). Voltak látványosságok is. Az Almádi strandot kerüljétek el, pillanatnyilag hangulatstrand: háborús övezet hangulatát árasztja. Füred viszont gyönyörű, csak egy másik időjárási síkban van. Csopakon már majd megdöglöttünk a melegtől, Füreden meg a napot sem láttuk. Csináltam pár képet (a minőségükért bocs, nem láttam a telefon képernyőjén, hogy belelógott az ujjam).

 

Jön Jókai, a mór. :D

6z68pwnfemthfgjr63a6_tn.jpg

 

Megfáradt utazó(k). A hátsó fertályunk már itt ki volt, de ez még csak az út fele. Ráadásul, a könnyebbik fele. Visszafelé vártak ránk azok a dombok, amik oda kellemes lejtők voltak :P

x6wilvnfqu5fxqpkcjg2_tn.jpg

 

Füredi sétány már most túrisátkkal tömve. És haver kicsit trimmelt, mikor fagyit vettünk. Panaszkodik, hogy Veszprémben a sétálón 240 egy csavaros fagyi, a várban meg csak 200. Hirtelen marha olcsónak tűnt a 240-es is, mikor megláttuk itt a 470 Ft-os fagyikat (és olcsón vettünk, ezen az utcán csak 400 volt).

i405b09mj3be91362p9e_tn.jpg

 

Csopak és Füred között a táj. Az ég kellemesen felhős, gyönge szembe szél fújt. Mázli, hogy lejtő jött.

lj7psml86js10rdail65_tn.jpg

 

Almádi és Szentkirály között. Már haldokoltunk :P

s9sdab6rkl38xovtjb3k_tn.jpg

 

Szentkirály előtt az utolsó kanyar...

jc9kd6acps3q07fkubiv_tn.jpg

 

Bevéve!

j6kzqpq1456vahlkslkl_tn.jpg

 

Finish. Ez már az utolsó öt kilométer, a Szentkirály-Veszprém útvonal, már laza rutin. Még egy kis versengés is belefért :P

12stj5zu6uftozoky04q_tn.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos marha szép arra is a táj :D Ma én is voltam újfent, de sajnos a Duna Sződligetnél már elöntötte a kerékpárutat, így rövidített táv volt ma csak :P Ödönkék viszont ma kissé fegyelmezetlenek voltak, de még koránt sem annyira mint pár idősebb csodamókus akik képtelenek azon egyszerű szabály szerint közlekedni a két méter széles kerékpárúton, hogy ott csakis egymás után tekerünk. Így fordult elő, hogy amikor utolértem pár ilyen balfácánt, szépen rájuk köszöntem a kissé hangosan viselkedő fékjeimmel :P Szóval a fékgumik éles hangja által ki ki megtalálta a maga útját. Én továbbmehettem a sima aszfalton míg mások töltésnek lefelé hagyták el az addigi útvonalukat némi szívroham kíséretében :P:P De hát így jár aki nem tartja be a szabályokat. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.