Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Akkor, ha valami komolyabba szeretnél fogni, ez az első :)
Kár, hogy ez nem Ausztrália. Ott elég ha értesz valamihez, tiéd az állás. Itt meg a papírt nézik és nem az embert. Majd veszek a Józsefvárosi piacon egyet. Nincs jobb ötletem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a papírok nem sokat érnek. A munkáltatók a diplomát nézik, abból is a jobbat. Én elvégeztem egy felsőfokú programozói okj-s tanfolyamot. Két éves volt. De amikor melót kerestem vele nem igazán vettek fel. Pedig még a szakdolgámat is bevittem. Ha számítógépes területen akarsz dolgozni, az angol mindenképp kell. Főleg a szakzsargon. De egy csomó helyen már külföldiekkel kell tartanod a kapcsolatot. Ezenkívül lehet, hogy Linux-ot vagy Unix-ot kell karbantartanod ,ami tuti angol, és parancssorból utasítgatják.

Én látom mennyire szívnak az emberek a számítógépekkel az angolnyelv-tudás hiánya miatt. Hiába magyar a Win 7, ha a program ami fut angol. De ha csak az ember a Biost állítgatja akkor is kell. Sokkal biztosabban kezeled a gépet ha megvan a megfelelő tudásod.

A webdesigner-hez vannak külön ilyen tanfolyamok, ahol persze egy alapot kapsz, amit neked kell továbbvinni. Ismerned kell a html-t csst php-t javát. Meg persze a Dreamweavert és társait.

De ha van kedved persze csináld. A munkahelykeresésben való segítség meg vakítás. Azért írják, hogy menjenek az emberek a tanfolyamra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a papírok nem sokat érnek. A munkáltatók a diplomát nézik, abból is a jobbat. Én elvégeztem egy felsőfokú programozói okj-s tanfolyamot. Két éves volt. De amikor melót kerestem vele nem igazán vettek fel.

Az én felsőfokúm nem keveset ér (mérlegképes könyvelő), viszont annál meg az volt és most is a hiba, hogy gyakorlat kell hozzá. Úgy már egy nagyon jó szakma. Más kérdés, hogy nem könyvelő vagyok, csak pénzügyes :) Hiába vagy akár diplomás közgazdász, mérlegképes nélkül nem írhatsz alá éves beszámolót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neki álltam megtervezni a saját polómat, ugyanis meguntam, hogy ezek a nemzeti cuccok eléggé egysíkúak, kezdve a graffiti szerű harcos rovásírásos, német sasostól, a minden féle tankos, Szálasi portréson át, Nagy Magyarországosig bezárólag, szinte ugyanazok, ritkán akad kivétel. Sehol egy életfa, csodaszarvas, táltos paripa, napkereszt, avar vagy valami normálisabb mintás. Végülis, ami a veleje lenne a Kárpát-medencének. Mindegy sokan nem is gondolják, hogy a részletekben lakozik az ördög.

 

Tehát elkezdtem alkotni.

Eddig jutottam, szerintetek milyen? Igyekeztem nem hivalkodó lenni, még az elején járok:

P4050105.JPG

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Élelmiszer-biztonsági felügyelő vagyok, a Baranya Megyei Mezőgazdasági Hivatal Élelmiszerbiztonsági és Állategészségügyi Igazgatóságnál.

:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

Nagymamától kb húsz perc gyalog, legkedvencebb városomban, csupa rendes ember között.

Mindenkinek köszönöm szépen a mindennemű drukkolást!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Élelmiszer-biztonsági felügyelő vagyok, a Baranya Megyei Mezőgazdasági Hivatal Élelmiszerbiztonsági és Állategészségügyi Igazgatóságnál.

:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

Nagymamától kb húsz perc gyalog, legkedvencebb városomban, csupa rendes ember között.

Mindenkinek köszönöm szépen a mindennemű drukkolást!

Gratula! "Baranya Megyei" Pécs?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Élelmiszer-biztonsági felügyelő vagyok, a Baranya Megyei Mezőgazdasági Hivatal Élelmiszerbiztonsági és Állategészségügyi Igazgatóságnál.

Nagy-nagy gratula :yeah: :yeah: Örülök, hogy összejött a munka, remélem, viszonylag jó lesz majd ügyködni benne :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én örülök a 10-ből 6-nak. Főleg, hogy igaza is van (tényleg túlírtam, eme hibámat baromira nem tudom leküzdeni). És ha azt veszem, hogy Acélpatkány, amire 4-t vagy 5-t ad, annak már szerinte kérdéses a megjelenése, pláne örülök, hogy 6-ot kaptam. És ha még azt is hozzáveszem, hogy jobbra értékelte az én novellám, mint Szélesi egyik novelláját, vagy Nemere István novellájánál, akkor pláne fülig ér a szám a vigyortól :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.