Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Késő "haver". No meg aztán ki is volt az aki 2002-2008 között kivonult a Parlamentből és hagyta, hogy az MSZP tönkrevágja az országot? Megszívtad, pá-pá.

Ha komolyan gondolná, amit mondott, akkor lemondana, de hát úgy se teszi meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megjelent a Firefox 4. Eddig Operát használtam de most visszaállok Firefox-ra. Eddig kitünően vizsgázott. Gyors, mindent lejátszik. Ami hiányzik az hogy a kedvenc oldalaim az Operában ha üres lap volt akkor ott 9 oldal képe megjelent és csak rákattintottam és megjelent az oldal. Itt viszont újra meg kell szoknom a könyvjelzők használatát. De ez nem gond.

Viszont ha valaki tudná hogy tudnám előszedni az Operában a jelszavaimat annak örülnék. Csak a login neveket írja ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami hiányzik az hogy a kedvenc oldalaim az Operában ha üres lap volt akkor ott 9 oldal képe megjelent és csak rákattintottam és megjelent az oldal. Itt viszont újra meg kell szoknom a könyvjelzők használatát. De ez nem gond.
A könyvjelző eszköztár nem jó erre a célra? Azt pakold tele a kedvenc oldalaiddal, szintén egy kattintás, és azok viszont mindig kéznél lesznek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Több ezer tüntető vonult fel csütörtökön, az EU kormány- és államfőinek csúcstalálkozójával egyidőben Brüsszelben. A demonstrálók az Unió gazdasági reformcsomagja ellen tiltakoznak, mondván: az túlságosan is üzletbarát."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Több ezer tüntető vonult fel csütörtökön, az EU kormány- és államfőinek csúcstalálkozójával egyidőben Brüsszelben. A demonstrálók az Unió gazdasági reformcsomagja ellen tiltakoznak, mondván: az túlságosan is üzletbarát."

Ez nem politikai híroldal. A következő ilyet törlöm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A gépemen egyszercsak azaz üzenet fogadott, hogy Encryptedelve lett minden fontos adatom. Fizessek 125 dollárt, ha még viszont akarom őket látni. Én még ilyen drámai virussal nem találkoztam. Még a hátteremet is átalakította. Rajta a figyelemztetés (nem szólhatok senkinek), plusz két ikon a programhoz, meg egy doc file hogy hogyan utaljak.

 

nvtelenp.jpg

 

Egyébként nem viccel. Az egyik winchesteremen minden "személyes" file át lett alakítva. Több ezer fotó, írások, minden. Asszem vethetem rájuk a keresztet. Ahogy olvasom a neten ennek még nem nagyon találtak ellenszert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr: Nagyon sajnálom ami történt. Pont egy nem régi Pc World-ben olvastam erről. Gyakorlatilag ha fizetnél akkor sem lesznek meg az adataid. Egyet megpróbálhatsz. Próbáld meg a c meghajtót fortmázni. Persze ha a többi meghajtón is ez van akkor már gáz van. Esetleg egy rendszervisszaállítás korábbi időpontra. Ezeket azért javasolnám, hátha(bár kevés az esély) csak kamuzik.

Én is csatlakoznék Odyhoz: Hogy került a gépedre?

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a vicc, hogy mostanában még csak nem is torrentezek. Egyedül amit töltögettem az néhány rajzfilm-sorozat erről a cimről:

 

http://ccsorozatok.blog.hu/

 

A többi mind abszolut legalás, normál oldalak. Lövésem sincs, hogy sikerült ezt beszerválnom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja egy rettenet nagy mázlim van. Két winchesterem van és az egyikkel az égatta világon semmit nem csinált. Persze igy is elveszett egy csomó fontos adatom, irásom és fotóm, de sok minden volt meg duplikálva, plusz pendrivokon, igy bár tragikus, de nem annyira mint egyébként még lehetne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztak*rva :o Azt hiszem, most csinálok egy biztonsági másolatot a gépemen tárolt személyes adatokról. Régen volt már olyan. Sajnálatos, ami történt, Bomarr. Eszem megáll, hogy van olyan idióta, aki ilyet összerak, aztán szabadon enged. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már gondolkodtam azon, hogy veszek egy nagyobb külsős tárolót. Lehet venni 4-500 gigásakat, zsebbe elfér és usb -vel csatlakoztatod a gépre. Arra mindet rá lehetne rakni ami fontos. Az ára 20 körül van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Naponta felesleges. Én beállítottam az enyémet, hogy hetente egyszer végezze el.

Köszönöm, ez megnyugtató.

Azért szoktam rá a napi irtásra, mert paranoiás lettem, tavaly nyáron kétszer is tönkrevágta valami vírus a régi gépemet. Második alkalommal már totál káros lett, kénytelenek voltunk újat venni, még szerencse, hogy kaptunk anyagi segítséget a rokonoktól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már gondolkodtam azon, hogy veszek egy nagyobb külsős tárolót. Lehet venni 4-500 gigásakat, zsebbe elfér és usb -vel csatlakoztatod a gépre. Arra mindet rá lehetne rakni ami fontos. Az ára 20 körül van.

Nálunk ilyenen vannak a fényképek. Nagyon hasznos, és ahogy írod, egyszerű a használata. Mondjuk mi 35 eFt körüli áron vettük, de sokkal nagyobb is (memóriában és nagyságban egyaránt) .
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.