Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Úgy látszik sehol nem szidtam a Pildit. Legalábbis senki nem tudja a nem létező szidást beidézni.

Bazzmeg mi ez valami őrülek háza.....hol szidtam Pildit....hol?

 

Idézze már be valaki, hogy hol szidtam azt a Pildit!

 

Sehol nem szidtam....sehol.

 

Na DarthSky idézd be hogy hol szidtam a Pildit! Tessék beidézni most rögtön!

 

Rettentően izgatott vagyok, hogy hol vizionáltál szidást...komolyan tűkön ülök, mert ha nem idézed be nagyon gyorsan, akkor mérges leszek. ÉS kapsz egy privát levelet, amit tekinthesz nyugodtan személyes inzultusnak. CSak várd ki a végét....szóval hol sértegettem a Pildit?

 

Darth Sky....kurvagyorsan idézd be, hogy hol szidtam a Pildit! Ezt most komolyan mondom! Mert sehol nem szidtam.

És Pildivel tisztelettel kell beszélni...mert....mert....bankár....vagy családanya....vagymitoménkicsoda.

Szóval szerinted ezzel a hsz-el nincs semmi gond? Ez nem bunkózás, vagy ha úgy tetszik szidás (bár nem pont ezt a szót kerestem, de már mindegy, mert látom szépen felhúztad magad rajta)? Ez normális, hogy nem tiszteled a másikat és egy hsz után velem is úgy beszélsz, mit akit a s*ggedből rántottál ki? Lassan ott tartunk, hogy megfenyegetsz, mert hozzá mertem szólni egy olyan dologhoz, ami bökte a csőrömet. Nem gondolod, hogy ha ennyien nincsenek egy véleményen veled, akkor nem a többségben a hiba?

Szerintem menj ki a levegőre, hűtsd le magad kicsit és gondold át a dolgokat. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

0:45 -től él az új szabály. Attól kezdve semmiféle politikai, társadalmi, gazdasági, szexuális vagy faji témával nem lehet itt foglalkozni. Van erre ezer másik hely a neten, tessék ott tombolni. Aki mégis ilyen témájú hsz-t írna annak a hozzászólását törlöm.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez volt a tahóság Még mindig nem látom, hol szidtam Pildit?

(vagy hol voltam vele bunkó?)

 

Senkiről semmi rosszat nem írtam.

 

Könyörgöm, valaki idézze már hol szidtam Pildit és miért is vagyok tahó barom! Mert ez viszont tényleg szidás Frenkie. Úgye tudod, hogy ilyet nem illik írni. Ezt most csak te engedted meg magadnak....ilyet még senki nem írt a másikra. Mérges vagyok ám rád Frenkie!

 

Egyébként Pildi lehet nálam emberileg százszor különb....vannak sokan, akik jobbak nálam, ezzel újat nem mondtál. Viszont tartom, hogy nem voltam vele bunkó!

 

Mindegy hagyjuk, nem akarok veled veszekedni. Holt máshogy gondolkodunk bizonyos dolgokban, úgysem fogunk egyetérteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És Pildivel tisztelettel kell beszélni...mert....mert....bankár....vagy családanya....vagymitoménkicsoda.

 

 

"Szóval szerinted ezzel a hsz-el nincs semmi gond? Ez nem bunkózás, vagy ha úgy tetszik szidás (bár nem pont ezt a szót kerestem, de már mindegy, mert látom szépen felhúztad magad rajta)? Ez normális, hogy nem tiszteled a másikat és egy hsz után velem is úgy beszélsz, mit akit a s*ggedből rántottál ki? Lassan ott tartunk, hogy megfenyegetsz, mert hozzá mertem szólni egy olyan dologhoz, ami bökte a csőrömet. Nem gondolod, hogy ha ennyien nincsenek egy véleményen veled, akkor nem a többségben a hiba?

Szerintem menj ki a levegőre, hűtsd le magad kicsit és gondold át a dolgokat"

 

 

Szerintem ezzel a hozzászólásommal semmi gond nincs, semmi pofátlanság, semmi bunkóság nincs benne. ÉS nem kell magamat lehűteni. Gépet telepítek és nem vagyok ideges....sőt! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindegy hagyjuk, nem akarok veled veszekedni. Holt máshogy gondolkodunk bizonyos dolgokban, úgysem fogunk egyetérteni.

 

Frenkie Frenkie.....! Nagy paré vagy te! :D

 

ÉS ezt veheted szidásnak! :yeah:

 

Senkit nem sértettem meg, így a tahó parasztozásodat ezzel utasítom vissza.

 

Soha ne feledd, ezen a fórumon TE tahó paraztoztál le engem....és ebben első vagy. Tied az érem.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A tilalom a szerkesztáésre is vonatkozik. Te vagy a király mindenki tudja. Zárd le magadban.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hééééé srácok!!!! Miért kell ennyire nagy vitának itt életre kelni???

 

Ki célszerszámot érdekelnek a homokosok, bankok meg az ilyen sok baromság? Fogadom, hogy titeket sem,

csak most nem akartok valamiért normális dolgokról beszélni. Egyre többet lehetett olvasni a hozzászólásitokban

a trágár szavakat, melyek ezen az oldalon nem szabadna, hogy létrejöjjenek! Egymást bántsátok, ti mind értelmes

és jó emberek vagytok (kivéve a kitiltott tagot), legalább is én ezt vettem észre azóta amióta itt vagyok.

Kezdenek a Sith-ek egyre több gonosz erőt tölteni belétek, hogy a rossz útra térjetek! Arra a témára ami itt folyt,

abszolút nincs szükség, mert abból csak veszekedés van és egymásra kígyó és béka dobálás.

Olyanokról beszéljünk, ami jó és ami nem sértő! Persze ki lehet nyilvánítani a véleményt, de normális módon, és

ha ki nyilvánítjuk, akkor ha nem is tudjuk, de azért próbáljuk elfogadni és lehetőleg mérsékelt válasszal szolgálni.

Nálam például bevett szokás, hogy ami nagyon nem tetszik, ahhoz nem szólok hozzá, inkább nem is foglalkozom vele.

Emberek, inkább tárgyaljuk meg azt, hogy ki mit csinált vagy csinál majd a nyáron, ami nem sokára véget ér.

Ez a téma jó, aminek az olvasás közben ne olyanra figyeljünk ami idegesítő, hanem olyanra ami szép és aranyos.

Például az én gyönyörű szép unokahugim, hihetetlenül élvezte amikor a Szelidi-tónál voltunk és végre a nagy vízben

pancsolhatott. :lol: Persze miután kijöttünk a vízből, hogy ebédeljünk akkor megkérdeztük tőle, hogy " Apa mit iszik? "

erre ő azt felelte, hogy " Söföt! " :lol: Annyira aranyos, hogy felfoghatatlan!!! :)

Ezt a témát vesézzük ki, ne azt a gyűlölködő és ratyi témát!

 

Remélem benne vagytok, jó lenne! :)

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SZKipi, hol bujkáltál eddig? :D

A mindent eldöntő támadáshoz gyűjtöttem erőt, mely a Sith-ek ellen irányult, remélem sikerült végeznem velük! :)

 

 

Talán a balcsin volt. Jókor, jó időben. Ahogy kell. :D

Ohhh, de jó lenne ott lenni, de szerintem idén már nem kerül rá sor. :(

Viszont lehet, hogy be izzítom az udvarban a régi vas kádat, azt majd abban lesz a Balaton! :D

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hééééé srácok!!!! Miért kell ennyire nagy vitának itt életre kelni???

 

Ki célszerszámot érdekelnek a homokosok, bankok meg az ilyen sok baromság? Fogadom, hogy titeket sem,

csak most nem akartok valamiért normális dolgokról beszélni. Egyre többet lehetett olvasni a hozzászólásitokban

a trágár szavakat, melyek ezen az oldalon nem szabadna, hogy létrejöjjenek! Egymást bántsátok, ti mind értelmes

és jó emberek vagytok (kivéve a kitiltott tagot), legalább is én ezt vettem észre azóta amióta itt vagyok.

Kezdenek a Sith-ek egyre több gonosz erőt tölteni belétek, hogy a rossz útra térjetek! Arra a témára ami itt folyt,

abszolút nincs szükség, mert abból csak veszekedés van és egymásra kígyó és béka dobálás.

Olyanokról beszéljünk, ami jó és ami nem sértő! Persze ki lehet nyilvánítani a véleményt, de normális módon, és

ha ki nyilvánítjuk, akkor ha nem is tudjuk, de azért próbáljuk elfogadni és lehetőleg mérsékelt válasszal szolgálni.

Nálam például bevett szokás, hogy ami nagyon nem tetszik, ahhoz nem szólok hozzá, inkább nem is foglalkozom vele.

Emberek, inkább tárgyaljuk meg azt, hogy ki mit csinált vagy csinál majd a nyáron, ami nem sokára véget ér.

Ez a téma jó, aminek az olvasás közben ne olyanra figyeljünk ami idegesítő, hanem olyanra ami szép és aranyos.

Például az én gyönyörű szép unokahugim, hihetetlenül élvezte amikor a Szelidi-tónál voltunk és végre a nagy vízben

pancsolhatott. :lol: Persze miután kijöttünk a vízből, hogy ebédeljünk akkor megkérdeztük tőle, hogy " Apa mit iszik? "

erre ő azt felelte, hogy " Söföt! " :lol: Annyira aranyos, hogy felfoghatatlan!!! :)

Ezt a témát vesézzük ki, ne azt a gyűlölködő és ratyi témát!

 

Remélem benne vagytok, jó lenne! :)

 

 

Nagyszerü gondolatok. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vas kád? :D Jól hangzik. Igazi strapabírónak. Remélem béka nincs benne. :D

Voltak benne, de nagy nehezen sikerült őket lapáttal kitessékelni. Frankón elmostam, ment bele a víz,

a nap felmelegítette, ozt uccu bele egy fejest. :D Bár azóta le lett engedve, de ez nem akadály egy Jedi Padawan-nak! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Voltak benne, de nagy nehezen sikerült őket lapáttal kitessékelni. Frankón elmostam, ment bele a víz,

a nap felmelegítette, ozt uccu bele egy fejest. :D Bár azóta le lett engedve, de ez nem akadály egy Jedi Padawan-nak! :D

Fejest a vas kádba? Bátor ember vagy Te. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj de jó, hogy tegnap inkább aludtam... munkában... :D:cool:

Na akkor beszéljünk az időjárásról? Máshol is akkora szél volt az éjjel, hogy röpködtek a tehenek? Mert Fűzfőn ekkora volt. És volt olyan állatka, aki még így, másodfokú viharjelzés kellős közepén is bement úszkálni. Az emberi hülyeség úton-útfélen meg tud lepni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj de jó, hogy tegnap inkább aludtam... munkában... :D:cool:

Na akkor beszéljünk az időjárásról? Máshol is akkora szél volt az éjjel, hogy röpködtek a tehenek? Mert Fűzfőn ekkora volt. És volt olyan állatka, aki még így, másodfokú viharjelzés kellős közepén is bement úszkálni. Az emberi hülyeség úton-útfélen meg tud lepni.

 

Nálunk is akkora szél volt egész este hogy madarak egy helyben repültek :D

De sebaj legalább hüssült az idő :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj de jó, hogy tegnap inkább aludtam... munkában... :D:cool:

Na akkor beszéljünk az időjárásról? Máshol is akkora szél volt az éjjel, hogy röpködtek a tehenek? Mert Fűzfőn ekkora volt.

Á, én is időben mentem inkább aludni :) Nálunk szinte semmi nem volt, kb, 0,1 km/órás szelecske lengedezett az éjjel és most is.

 

Annyit hadd tegyek hozzá az éjszakaihoz, sajnálom, hogy nem lehet többet gazdasági témákról beszélni :( Szerintem azért elég sokat tanulunk abból páran, amikor Donát és a többiek nekiállnak egy-egy témát leírni, és megdumáljuk. Általában nagyobb gond nélkül tudunk beszélgetni. Kár lenne csak azért teljesen letiltani, mert egy ember most beszabadult ide az erőszakos viselkedésével.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem tűnt fel hogy mifelénk nagyon fújt volna a szél. Ha volt is akkor átaludtam.

 

 

Viszont lehet, hogy be izzítom az udvarban a régi vas kádat, azt majd abban lesz a Balaton! :D

Jó ötlet! Mázli hogy nekünk is van kinn egy vas kád így lehet hogy én is csinálok Balatont. Talán tovább is fejlesztem: vas kád+műpálmafa+homok+tengermorajlás=Bahamák :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk azért volt egy erősebb fuvallat...nagyon remek hűvös alakult ki a szobában, jót is aludtam a nagy izgalmak után. :D

 

Annyit hadd tegyek hozzá az éjszakaihoz, sajnálom, hogy nem lehet többet gazdasági témákról beszélni :( Szerintem azért elég sokat tanulunk abból páran, amikor Donát és a többiek nekiállnak egy-egy témát leírni, és megdumáljuk. Általában nagyobb gond nélkül tudunk beszélgetni. Kár lenne csak azért teljesen letiltani, mert egy ember most beszabadult ide az erőszakos viselkedésével.

Nem lehet, mert mindig ugyanoda vezet az ilyen téma ahova tegnap.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lehet, mert mindig ugyanoda vezet az ilyen téma ahova tegnap.

Nem feltétlenül, csak felnőtt emberek kellenek hozzá. Felnőtt emberek. És ezzel szerintem mindent elmondtam.

 

És ahhoz képest hogy ez egy SW fórum, több mindent tanultam a gazdaságról itt, mint közgázon a suliban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy miért van de itt Előszálláson, ahol lakom egyáltalán nem volt szél. Jó párat fingott az ég,

de az alig volt valami, most is jó kis idő van. Ha máshol durva vihar van, itt akkor is kellemes az idő.

Ha máshol akkor hó van télen, hogy alig lehet közlekedni, itt akkor is alig van jó. Egyedül az árvíz ami itt is

jelentkezni szokott, de az is csak a falú lenti részében, mert ahol én lakom, oda nem tud fel folyni. Viszont

lemenni simán le tud, így itt meg sem marad. Apu szavaival élve " Ha itt bokáig ér a víz, a lentiek már úsznak! " .

És milyen igaza is van, áldom az Istent és Aput, hogy anno 30 éve itt vett telket! :clap2::clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fórum tagok fontos kérdésem lenne, kissé közvélemény kutatás jellegű.

Szerintem értelmesebb, mint a fingot fűrészelni. No elkészült a pálesz a szilvából is. Lett kemény 80 fok. Moost azon agyalunk, hogy mennyire higtsuk, egy hogy a gyümölcs is érzédjön, kettő pálinkának is lehessen nevezni, három, hogy kellemes is legyen.

A kérdésem, tehát, kinek hány fokos a jó pálinka?

 

Amúgy itt Érden, olyan kellemes 27 fok van, hogy ebben a nagy hidegben zokniban ülök és megfájdult a torkom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fórum tagok fontos kérdésem lenne, kissé közvélemény kutatás jellegű.

Szerintem értelmesebb, mint a fingot fűrészelni. No elkészült a pálesz a szilvából is. Lett kemény 80 fok. Moost azon agyalunk, hogy mennyire higtsuk, egy hogy a gyümölcs is érzédjön, kettő pálinkának is lehessen nevezni, három, hogy kellemes is legyen.

A kérdésem, tehát, kinek hány fokos a jó pálinka?

Szerintem 50-55 fokra érdemes levinni.

 

Na jah, főleg, mert gyakorlati oldalról fogjuk meg a felmerülő témákat :)

Mindig feszültség volt belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Amúgy itt Érden, olyan kellemes 27 fok van, hogy ebben a nagy hidegben zokniban ülök és megfájdult a torkom.

 

Jobbulást neked :)

Legrosszabb nagy nyári melegben megfázni. Nekem múlthéten volt 39 fokos lázam, 33 fok volt kint, én meg zokniban, hosszú nadrágban és pulóverben vacogtam a paplan alatt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, én is időben mentem inkább aludni :) Nálunk szinte semmi nem volt, kb, 0,1 km/órás szelecske lengedezett az éjjel és most is.

 

Annyit hadd tegyek hozzá az éjszakaihoz, sajnálom, hogy nem lehet többet gazdasági témákról beszélni :( Szerintem azért elég sokat tanulunk abból páran, amikor Donát és a többiek nekiállnak egy-egy témát leírni, és megdumáljuk. Általában nagyobb gond nélkül tudunk beszélgetni. Kár lenne csak azért teljesen letiltani, mert egy ember most beszabadult ide az erőszakos viselkedésével.

 

 

Erre én is gondoltam, de majd priviben megkérdem az itteni közgazdászhoz értőktől ha kérdésem van. Sajnos még jó pár évtizedig nem lehet ebben az országban indulatok nélkül beszélni bizonyos témákról.

 

A hőmérséklet nagyon jó, kellemes meleg van tegnap este fújt ám rendesen a szél még fáztam is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.