Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Pildi neked pedig nagyon sok boldog születésnapot, és még vagy százat! :D

Köszönöm! :)

 

 

A héten voltam Szegeden. Néhány fotó:

Szép képek. :)

 

 

https://www.facebook.com/szerencsejatek.zrt?sk=app_273600716005787&code=AQDdvNa7YmHQCEFDUt0mjl0IwoWucBlJsYe_2xrHZHO3SZWvtVT8-E8Uc-hd3M8PNsrCe2yl3_Lua3sdZXZ1ExgpHhcrsxOkF7w-zUp6j_ovVmQoK-LHW4VkSJ_m5vHmifbHB5BDDu2i46yHoL4PeDCiZ1Y9SzQLPLzO6pl70wmoVhk3-dcjlNUGISgctedTocKS8WH1lifH07dJww2sRBBn#_=_

Szerencsejáték Zrt -nél lehet a Facebook-on szavazni hogy melyik állatmenhely kapjon pénzt. Akinek van valami kötődése, szavazzon! (Én megtettem, Karneolt a Misináról hoztam ki és nagyon jó tapasztalataim vannak.) Viszont bármelyik nyer, kb biztos, hogy a legjobb helyre kerül a pénz.....

Szavaztam egyet én is, ezen ne múljon. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom ez az egész felsőoktatás úgy sz*r ahogy van. El is döntöttem hogy érettségi után megcsinálom az OKJ-t aztán lesz ami lesz.

Nem sz*r úgy úgy, ahogy van, de erősen rászorul a reformra. Pont ma mondta egy csopottársam, hogy levelezőn sokkal jobban szeret tanulni, még úgy is, hogy nehezebb.

Az OKJ-s hozzáállással meg az a baj, hogy a munkáltatók sokszor többet várnak, és kénytelenek vagyunk igazodni, bár ez is bonyolultabb téma. Mindenesetre nagy függ attól is, hogy miféle OKJ-t akarsz, mert vannak, amik nem sokat érnek, akkor már inkább egy jó kétkezi szakma.

 

Más. Boldog születésnapot :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem sz*r úgy úgy, ahogy van, de erősen rászorul a reformra. Pont ma mondta egy csopottársam, hogy levelezőn sokkal jobban szeret tanulni, még úgy is, hogy nehezebb.

Az OKJ-s hozzáállással meg az a baj, hogy a munkáltatók sokszor többet várnak, és kénytelenek vagyunk igazodni, bár ez is bonyolultabb téma. Mindenesetre nagy függ attól is, hogy miféle OKJ-t akarsz, mert vannak, amik nem sokat érnek, akkor már inkább egy jó kétkezi szakma.

 

Reformálnak ők csak rossz irányba :D

Amúgy újságírói OKJ-ra gondoltam, mivel nálam azaz elsődleges opció.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtok tippet adni? Nincs hang a gépemen... Tegnap este amikor kikapcsoltam, még volt. Megnéztem az eszközkezelőt, jól működik a hangkártya. Szóval elvileg minden ok, de még sincs hang. :(

 

Próbáld a hangszórót kihúzni és visszadugni. Nekem is van olyan hogy bekapcsolom a hangszórót és nincs hang. Kihúzom az elosztóból visszadugom és van hang. Van hogy csak 3x-ra van, de muszáj végigjátszani. Ha az se mükszik akkor drivert frissíts, vagy telepítsd újra. Más ötletem egyelőre nincs. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Próbáld a hangszórót kihúzni és visszadugni. Nekem is van olyan hogy bekapcsolom a hangszórót és nincs hang. Kihúzom az elosztóból visszadugom és van hang. Van hogy csak 3x-ra van, de muszáj végigjátszani. Ha az se mükszik akkor drivert frissíts, vagy telepítsd újra. Más ötletem egyelőre nincs. :)

Nem ad ki hangot a kimenet. Innen induljunk ki. Gondolod, hogy ha ilyen egyszerű lenne akkor kérnék segítséget? :)

 

SZERK: probléma megoldva. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ad ki hangot a kimenet. Innen induljunk ki. Gondolod, hogy ha ilyen egyszerű lenne akkor kérnék segítséget? :)

 

Szoktak olyat csinálni hogy egy mezei telefon fülest bedugnak a kimenetbe majd megforgatják. Van amikor ez is szokott segíteni.

 

Szerk: Hogy sikerült?:D

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztosan hülye kérdés, de hol lehet azt be állítani, hogy a profilomban így írja ki az e-mail címet: " Küldj egy emailt " ?

 

Ui.: Semmi, meg van. Előbb járattam a szám és csak utána gondolkodtam! :D

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.