Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Szívem szerint valami örömteli eseményt írnék meg de sajnos nem tehetem. Gondolkodtam is hogy megírjam-e elvégre ez egyéni probléma.

Szóval az történt hogy tegnapelött elbocsátottak a munkahelyemről, mivel annyira lecsökkent a forgalom hogy a tulajdonos létszámcsökkenést rendelt el. Mivel az én részlegemen volt a brutális forgalomcsökkenés(Január óta alig csináltunk valamit), így első körben engem küldtek el, júniusig várnak aztán ha akkor sem indul be akkor jönnek többen is.

Nem mondom hogy fényes kedvemben vagyok, hol a totális véget vizionálom hol jobb kedvem van.

Szóval arra szeretnélek titeket kérni hogyha tudtok valami munkát(számítógépes, targoncás, raktáros) szóljatok legyetek szívesek priviben. Rugalmas vagyok és okos(na jó ez túlzás.:)), megtanulok bármit a fenti munkakörökön kivül is. Szóval egy körbekérdezést szeretnék kérni amit előre is köszönök.

Meg ha valaki tud jó munkakereső weboldalt azt is szivesen fogadom. Tudok én is párat de nem mindet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, ha beszélsz valamilyen idegen nyelven (lehetőleg angol, vagy német) és nem Magyarországon akarsz dolgozni, akkor lehet tudok segíteni. A tesóm olyan helyen dolgozik, akik külföldi munkákra közvetítenek ki embereket (pl. Angliába), ha gondolod megkérdezhetem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs mit. Az angol az mindenképpen kellene hozzá, még a szakma nem is olyan fontos, de ha valamilyen szakmád is van, akkor értelem szerűen jobbak az esélyeid és a gázsi is nagyobb. Az angol tanulás mindenféleképpen előny lesz, akár itthoni munkánál is, szal hajrá. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, én is nagyon sajnálom a történteket :( Ha bármit tudok, hallok, akkor mindenképpen szólok! Álláskereső portálként a profession.hu talán a legjobb. Érdemes több helyre regisztrálni, mert nem biztos, hogy egy meghirdetett hely fog összejönni, hanem munkavállalót keresők látnak meg téged az oldalon, stb.

Az angolt illetően pedig hajrá, ki kell használni a kényszerű "szabad időt".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit elfelejtettem írni hogy olyasmi is érdekelne hogy havi 3 millió ft , 7-es BMW a céges autó, 22 éves(bizonyos területein gömbölyű) titkárnő, és heti 4 munkanap. :D

:lol: De miért akarsz ilyen sokat dolgozni? Heti négy nap. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre valahára. :yeah:

Nálunk már napok óta tombol a tavasz. Tegnap délután mondjuk eleredt az eső, de azt leszámítva hál' isten egy hete jó idő van. Ma már simán elflangálok egy ingben. Végre leszereltem a téli hacukát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja én meg havat nézek Lengyelországban... :para:

Hát azért most cserélnék veled. :D (mennyi ideig maradsz ott?)

 

Itt is nagyon jó az idő, a kedvenc évszakom a tavasz, félek nem sokáig élvezhetem ki :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szépen nőtt a medvehagyma is. Van egy kis sárgás árnyalata a leveleknek a márciusi fagyok után, de ez belefér :) Épp csak kezd nőni a bimbója. És ettem medvehagymás fagylaltot, zseniális. Meg mh krémlevest. :rock:

 

 

Mi is szedtünk a Mecsekben, pogácsa lett belőle. Nyammm

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre itt a jó idő! :yes:

Végre! Remélem, most már marad jó pár hónapig. :)

 

 

Szépen nőtt a medvehagyma is. Van egy kis sárgás árnyalata a leveleknek a márciusi fagyok után, de ez belefér :) Épp csak kezd nőni a bimbója. És ettem medvehagymás fagylaltot, zseniális. Meg mh krémlevest. :rock:

Nálunk holnap lesz krémleves, ma medvehagymás kiflit sütöttem, most először, és nagyon finom lett. :) A kertben tavaly ültetett csokor megint kinőtt, igaz, az csak egy pár szál, a piacon kellett venni komolyabb mennyiséget a kajákhoz, de talán majd szaporodik évről-évre.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.