Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Boldog névnapot Podracer "kolléga"  :D  :)

És még a világvége is elmaradt tegnap  :) Áruld már el, ugye benne volt a kezed?  :?

Köszi Karrde. :? Világvége elmaradásában?? Ennyire nagystílű azért nem vagyok. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Lenne egy kérdésem.Lassan egyéves a fórum.Ha jól tudom jún 17.-én lesz az évforduló.Emlitettél egy fórumtalit az évfordulóra.Mikorra tervezed?

Nahát ez az! Volt már róla szó, de nem tudom ki mikor ér rá pl.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ilyen talikat nagyon nehéz összeszervezni :) A 17-e pl szombat, ideális nap, de nem biztos, hogy mindenki ráér. Az még talán vizsgaidőszakos hétvége is. Egyébként úgysem lehet olyan napot találni, amikor mindenki biztosan ráér. Bár ha valaki nagyon akar jönni, valahogy elintézni :) Kivéve előre leszervezett nyaralás, vizsga, stb.

Azt már előre jelzem, hogy nekem hétvége mindig jó (kivéve július 9,15,16-nyaralunk), hétköznap meg késő délután, de ha a hétköznap lenne jó, megoldható korábban is. Rajtam nem fog múlni. Egyébként van külön topik is erre :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ilyen talikat nagyon nehéz összeszervezni :) A 17-e pl szombat, ideális nap, de nem biztos, hogy mindenki ráér. Az még talán vizsgaidőszakos hétvége is. Egyébként úgysem lehet olyan napot találni, amikor mindenki biztosan ráér. Bár ha valaki nagyon akar jönni, valahogy elintézni :) Kivéve előre leszervezett nyaralás, vizsga, stb.

Azt már előre jelzem, hogy nekem hétvége mindig jó (kivéve július 9,15,16-nyaralunk), hétköznap meg késő délután, de ha a hétköznap lenne jó, megoldható korábban is. Rajtam nem fog múlni. Egyébként van külön topik is erre :D

:-D Ismerős problémák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.