Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Frenkie, teljen sok örömed az új gépben. :)

A mi mosógépünk is Whirlpool, már elmúlt 20 éves, és még eszébe sincs elromlani. :) Túlélt három költözést (emeletről cipeléssel), pedig azt nem nagyon ajánlják a használati útmutatóban. Persze programok terén már el tudnék képzelni egy jobbat, és persze egy csendesebbet is. De amíg ez megy, addig nem lesz új, mert amit előzetesen kinéztem, ha szükség lenne rá, az is Bosch és elég drága.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nem mondanám hogy jobb. Én azért vettem elöltőltőst mert az új gépet a konyhába raktam a munkalap alá így értelemszerűen a felültölltös nem jó.

Ott egész jó helyen van.

Barátnőmnél csak felültöltős fér el, az viszont tökéletesen elhelyezhető a fürdőben, szóval gyakran nincs választási lehetőség, mert a helyigény miatt kell ezt vagy azt a típust venni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajánlanám a Bosch-t amit vettem nagyon jó.

 

Végül egy felültöltős Electrolux mosógépet vettünk, 1200 fordulatszámút, digitális kijelzőset.

Halk, mint a tiéd, centrifugázásnál meg se moccan. Eddig nagyon kellemesek a benyomások.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül egy felültöltős Electrolux mosógépet vettünk, 1200 fordulatszámút, digitális kijelzőset.

Halk, mint a tiéd, centrifugázásnál meg se moccan. Eddig nagyon kellemesek a benyomások.

 

Gratulálok hozzá. Az Electrolux sem rossz márka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha hálaadás, ami szerintem egy jó ünnep:

1, Nagyon örülök hogy idén sikerült újra találkozni. Hiányoztok!

2, Kétszer leúsztam a Révfülöp-Balatonboglár távot, és utána egyszer a Zamárdi-Tihany-Zamárdit.

3, Belegyalogoltam térdig a Como-i tóba, s ami minden volt még aznap.

4, Vérségi (és örökbefogadott, ez bonyolult) családtagjaim élnek, jól vannak, meggyógyultak az év során jelentkezett ilyen-olyan nem apró problémából. Nagymamámat továbbra is nagyon rendes nővérkék veszik körül. Kutya szintén rendben :)

5, Szert tettem némi tanulságra fanfic-írás témában és szerencsére nem került el az ihlet (még ha nagyon rosszul időzít is néha)

6, Az idei beruházás (X-pole Xpert TG) épségben megérkezett és működik.

+1, Kézzelfogható közelbe került egy új SW film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg egy amerikai ünnep csak úgy, mint a Halóvíín és a Valentin nap is az (tetszik nemtetszik így van) és ami a legnagyobb gáz, hogy ezeket sokan úgy megünneplik itthon, hogy csak na, de március 15-én egy kokárdát nem képesek felszúrni :S

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg egy amerikai ünnep csak úgy, mint a Halóvíín és a Valentin nap is az (tetszik nemtetszik így van) és ami a legnagyobb gáz, hogy ezeket sokan úgy megünneplik itthon, hogy csak na, de március 15-én egy kokárdát nem képesek felszúrni :S

 

Teljes mértékben egyetértek. Szeretem az USA-t de az ő ünnepüket nem kéne itthon megtartani. Az az övék ők érzik át.

 

Látom a korai karácsony nem csak engem zavar. Már évek óta agybajt kapok attól hogy november elején már Mikulás-csomagot és szaloncukrot lehet már kapni. Majdnem 2 hónappal karácsony elött. Minek? Ki veszi meg ilyen korán ezeket? Egy hónapig dugdossák a gyerek elöl? A szaloncukrot meg 2 hónaposan nekiállnak majd elfogyasztani? Én szerintem az lenne a normális hogy december elseje után lehetne ilyeneket kapni, és a várost is akkor díszitenék fel meg a fákat is akkor állítanák fel. Novemberben nekem még abszolút nincs karácsonyi hangulatom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma van Black Friday. Amikor szinte mindent ingyen hozzád vágnak :P

http://www.amazon.com/

 

Most érdemes pl kindle ebook olvasót rendelni. Vagy valami mást.:)

Én egy 2TB-s 2,5 külső vinyóval szemezgetek, ami ráadásul márkás is, és csak 79 dollár.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapodat!

 

Szerintem meg egy amerikai ünnep csak úgy, mint a Halóvíín és a Valentin nap is az (tetszik nemtetszik így van) és ami a legnagyobb gáz, hogy ezeket sokan úgy megünneplik itthon, hogy csak na, de március 15-én egy kokárdát nem képesek felszúrni :S

Én ismerek olyat, aki állampolgárságilag magyar, nemzetiségileg nem tartozik kisebbséghez, Magyarországon él és magyar anyanyelvű, és úgy érzi hogy valamelyik politikai erő amivel ő nem azonosul, kisajátította magának a kokárdát mint saját maguk jelképét. És nem tűzi ki. Akkor ő most nem magyar? (Igaz, a fenti két tájidegen ünnepet sem tartja.)

Részemről, a Star Wars nap (s rögtön kettő: május 4 és 25) az egyetlen (két) olyan amerikai eredetű ünnep amit megtartok, de azokat bátran és lelkesen.

 

Amúgy a szaloncukrot akár hónapokkal előre legyártják, úgyhogy azon a néhány héten leginkább csak az múlik hogy a te polcodon áll-e vagy a Tescóén. Viszont van, aki nem szeret kapkodni :D (Én is küldök ajándékba külföldre, ugye novemberben kell megvenni hogy december közepére odaérjen. Utána bedugul a posta (is).

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy a szaloncukrot akár hónapokkal előre legyártják, úgyhogy azon a néhány héten leginkább csak az múlik hogy a te polcodon áll-e vagy a Tescóén. Viszont van, aki nem szeret kapkodni :D (Én is küldök ajándékba külföldre, ugye novemberben kell megvenni hogy december közepére odaérjen. Utána bedugul a posta (is).

Az ilyen csokifélék amúgy sem két hét alatt vesztik el a szavatosságukat. Nálam hozzátartozik a decemberhez, hogy hónap elején megveszem a szaloncukrot, karácsonyig megeszem, karácsonykor pedig úgyis süti van, minek a csoki :D A fára soha nem teszek amúgy sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.