Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Lara, én próbáltam utánanézni neten, de nem nagyon találtam én sem semmit. :) Vannak egyetemi koleszok, amelyek árban biztos jók, de nincsenek közel a Pecsához, és szerintem szeptemberben már az egyetemi lakók lakják őket, akkor már nincs kiadó szobájuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lara, én próbáltam utánanézni neten, de nem nagyon találtam én sem semmit. :) Vannak egyetemi koleszok, amelyek árban biztos jók, de nincsenek közel a Pecsához, és szerintem szeptemberben már az egyetemi lakók lakják őket, akkor már nincs kiadó szobájuk.

 

Szia!

 

Beszéltem a párommal, és ha elfogadod, fel tudok akkor ajánlani egy ágyat nektek(ketten is elférnek rajta). Astoriánál lakunk párommal, és onnét a Pecsát el lehet érni trolival, pár megálló. (Referenciát rólunk Oldi vagy Tinka adhat! ;-) Ha érdekel, keress az ereneda@citromail.hu maulcímen.

 

Márti

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt sajna nem tudom, viszont a Filmefex oldalán van egy érdekes "Making of..." videó. ITT nézhető (Star Wars zene megy alatta :peace:)

Az az érdekes ennél az eljárásnál, hogy a maszkosok is Zbrush-ból indultak ki.

 

Hogy ha CGI-al akarnak megjeleníteni valamit, akkor pedig általában készítenek egy valós szobrot, és azt pedig beszkennelik. Mivel elég pontatlan ez a folyamat, a hiányzó vagy hibás részeket kijavítják (vagy a nyers scan alapján csinálnak egy teljesen újat), és utána jöhet a Zbrush.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most jövök a Rómeó és Júlia c. musical előadásról, és valami oltári jó volt! :peace: Teljesen üde az egész darab zeneileg és színpadképileg is, élőben énekelnek benne, szuper az egész! Dinamikus és varázslatos. A közönség állva tapsolt a végén vagy 10 percen át. Óriási élmény volt. Panni lányom el volt az előadástól bűvölve - és mellesleg én is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nem hiszem el.Ilyen a világon nincs.Már szeptemberben is rettegni kell ettől a nyomorult melegtől?Azt hittem, szept 1. után nem lehet kánikula.Nem baj remélem az utolsó rúgás aztán jönnek a mennyei őszi és téli napok.

 

http://idojaras.origo.hu/20070508cimoldali.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A főszám is benne volt?A menetelő.

Ebből a meghatározásból csak következtetni tudok, hogy pontosan melyik számra gondolsz, de ha a "Lehetsz király..." refrénűre, akkor volt. Azért is gondolom, hogy arra, mert ez a legismertebb a darabból, és nem véletlenül, mert tényleg az egyik legjobb. :peace: A zenéje valóban kicsit menetelős jellegű, de a tánckar nem menetelt kifejezetten alatta. Nagyon jó volt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.