Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Vettem, értettem, megtettem. :) Van ilyen korlátozás? :?

Köszi!! :) Egy íratlan szabály, hogy ne legyen hosszabb az aláírás két sornál, és ne vonja el a figyelmet a tényleges tartalomról. :)

 

Sok boldog névnapot, Ody! (Ha ma ünnepled. :)

 

Donát, JakeSully, Darth Revan9, Frenkie, NorbiLordi, Rog, Wilde, Merr-Sonn!! Köszönöm a köszöntést. :) Egyébként egész évben csak egy Róbert névnap van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit megkésve kívánok boldog névnapot :clap:

 

Elég durva a vízhelyzet a Dunán. Hajnalban utaztam a HÉV-en, és pl. az Árpád hídnál úgy éreztem, mintha a vízen mennénk. Már csak a hajóringatózás kellett volna a síneken való döcögés helyett. Néhol elég kísérteties volt. Szinte bele lehetett volna nyúlni a vízbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit megkésve kívánok boldog névnapot :clap:

Boldog országos Róbert-napot!

Köszi csajok! Karrde! Tegnap söröztem a Bartha Gabival. ;)

 

Elég durva a vízhelyzet a Dunán. Hajnalban utaztam a HÉV-en, és pl. az Árpád hídnál úgy éreztem, mintha a vízen mennénk. Már csak a hajóringatózás kellett volna a síneken való döcögés helyett. Néhol elég kísérteties volt. Szinte bele lehetett volna nyúlni a vízbe.

Ez elég félelmetes lehetett. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi csajok! Karrde! Tegnap söröztem a Bartha Gabival. ;)

 

Ez elég félelmetes lehetett. :o

Aham, én a közeljövőben készülök letámadni rá (rengeteg megbeszélnivalónk van), hiszen végre hirtelen felszabadul egy csomó időm :yeah:

Egy picit az volt. Aztán ma este láttam a híradóban, hogy délután felhőszakadás volt arrafelé, és a csatorna nem bírt el az esővel, vagyis állt/áll a víz mindenhol kint a parton, a felső rakparton sem lehetett már autóval közlekedni. Ha kicsit később jövünk haza, kerülnünk kellett volna. A csatornások már akkor is kint voltak, amikor mi fél 2 körül ott trappoltunk fel a hídra.

 

Remélem az ötös HÉV fog közlekedni holnap... :S

Elvileg fog, még nem kaptam mailt a BKK-tól forgalmi változásról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aham, én a közeljövőben készülök letámadni rá (rengeteg megbeszélnivalónk van), hiszen végre hirtelen felszabadul egy csomó időm :yeah:

Sok érdekes dolgot mondott. :D Ki is akadt ki vagyok én valójában. :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt ebben semmi pletyka. :P Mesélt Vader kijelzőinek színéről is. :lol: :lol:

Az egy nagyon jó este volt :D

 

Ki az a Bartha Gabi? Valami isten? :D Gondolom Zotyó "dzsedáj" testvére.

Egy közös ismerősünk, de a SW-s dolgokhoz nem sok köze van. A részletek pedig nem ide valók, ezért hagyjuk annyiban a témát :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre túl vagyok az utolsó vizsgán (két napja már nagyon nyűglődtem rajta), vége a félévnek, az évnek, a sulinak... :rock:

Most már "csak" a gyakorlat, a szakdolgozat befejezése, az államvizsga és a nyelvvizsga van hátra. Kb. ebben a sorrendben :hehe: De előtte henyélés :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.