Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Utólag is boldog névnapot Donát. A nyakkendőért meg gratula, én is sokat gondolkodom eme készség elsajátításán, de még nem tudtam rászánni magam. Mocskosul utálom a nyakkendőket (meg mindent, ami vele jár).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb mérföldkőhöz érkezett az életem! Az ajándékba kapott nyakkendőmön megtanultam nyakkendőt kötni. :lol::D

Gratula :) Nekem máson már sikerült ez a művelet, magamon értelemszerűen nem kell végeznem :hehe: Boldog névnapot!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma nagyon szép idő volt, ezért elhatároztam, hogy előkapom a bicajt, tekerek egy kicsit… lóf*szt. :D Majd' egy órán keresztül próbáltam megszerelni.

A hátsó kerék kicsit ferde volt, és hozzáért az egyik fékpofához, ezért akadt. Gondoltam, rossz helyen van a kerék, de mikor megszorítottam az anyát, akárhogy erőlködtem, mindig az eredeti helyzetbe került vissza. Ezután a fékpofákkal próbálkoztam, és sikerült végre megszüntetni az akadást, de most meg nem fog rendesen. Ha megpörgetem a kereket, megfogja, de ha bármilyen sebességgel megyek, és próbálok megállni, nem sikerül öt méteren belül. A fékpofákat már megnéztem, még nem koptak el annyira, hogy cserélni kelljen őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ott a fékkel kell játszani! Addig állítsd amíg jó nem lesz. Egyébként a hátsó kereket a két anyával úgy lehet állítani, hogy egyszerre húzod meg őket. Először az egyiken tekersz aztán a másikon. Ki kell tapasztalni hogy jó. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ott a fékkel kell játszani! Addig állítsd amíg jó nem lesz. Egyébként a hátsó kereket a két anyával úgy lehet állítani, hogy egyszerre húzod meg őket. Először az egyiken tekersz aztán a másikon. Ki kell tapasztalni hogy jó. :)

 

Köszi, holnap újra megpróbálom :) Csak az volt a furcsa, hogy látszólag minden rendben volt, mégis túl kevés volt a fékerő. Mikor a lehető legszorosabbra húztam a bovdent, csak annyi változott, hogy hamarabb „akadt meg” a fék.

 

A hátsó agy kónusz-anyáit meg kellene nézni!

Azok is nemegyszer felelősek 8-asért ferdülésért, szorulásért..

 

Köszi! Az igaz, hogy az alátét már rendesen meg volt nyomorgatva, lehet, jobb lenne kicserélni.

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.